הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים


money 15

מעוניין לפתוח עסק? מחפש הלוואות לעסקים קטנים וזעירים? מעוניין לברר על אודות גיוס הלוואות לעסקים בקשיים או עסקים בהקמה? מתעניין באפשרויות לקבלת הלוואות בערבות מדינה של הקרן לעידוד עסקים קטנים? הגעת למקום הנכון! אצלנו בפורטל רק תבקש תוכל להיחשף למגוון גופים מוסדות מוכרים המציעים הלוואות לעצמאים!

הלוואות לעסקים קטנים BDI ואחרות

אין ספק כי פתיחת עסק חדש היא עניין לא קל הדורש השקעה פיננסית גדולה. היות ועובדים עצמאיים רבים יכולים למנף את הפוטנציאל העסקי שלהם באמצעות פתיחת בית עסק מסודר, קמו בשנים האחרונות מסלולי הלוואות לעסקים קטנים וכן הקרן לעסקים קטנים ובינוניים שמסייעים לעובד העצמאי בתחילת דרכו.

סוגי הלוואות לעסקים ולעצמאיים – הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית

בניגוד למסלולי ההלוואות הרגילות הניתנות על ידי גופים מוסדיים כגון הבנקים הגדולים, קיימות קרנות סיוע לעסקים חדשים המציעות הלוואות לעסקים ללא ריבית ועל כן מאופיינות בתנאי החזר נוחים ומועדפים. בין הגופים המציעים הלוואות נוחות אלו לעובדים עצמאיים, ניתן למנות גופים כגון הקרן לעידוד עסקים קטנים וכן הקרן לעסקים קטנים.

גיוס הלוואות לעסקים ללא ריבית באמצעות הבנקים

ישנם בנקים גדולים המציעים הלוואות ללא ריבית לעסקים קטנים או לחילופין, הלוואות בריבית נמוכה במיוחד ללקוחות הפותחים חשבון חדש. על כן, דרך נוספת אשר ניתן לברר באמצעותה מתן הלוואות לעצמאיים הינה באמצעות פנייה לבנק גדול בו אינך מתחזק חשבון קיים.

אילו גורמים יש לברר לפני לקיחת ההלוואה?

כשמדובר בגיוס הלוואה לעסקים, בטרם אתה מחליט לקחת הלוואה לפתיחת עסק חדש מגורם זה או אחר, עליך לברר במדויק את תנאי קבלת והחזר ההלוואה. בין הנושאים המהותיים אותם עליך לבדוק ניתן למנות:

אופן וגובה ההחזר

שאל את המוסד המעניק את ההלוואה אודות תנאי החזרתה. האם מדובר בהחזר תשלומים מיידי או עתידי? האם ניתן לפרוע את ההלוואה בשלמותה במקרה של שיפור במצב הכלכלי? מהי הריבית המתלווה להחזר ההלוואה והאם מדובר בריבית משתנה או בריבית צמודה למדד.

השלכות לקיחת ההלוואה על ניהול החשבון

גורם נוסף אותו יש לברר בעת לקיחת הלוואה מהבנק הינה מידת ההשפעה של ההלוואה על ההתנהלות השוטפת של החשבון. האם ההלוואה מגבילה את חשבונך? כיצד היא תשפיע על תנאי האשראי העתידיים שלך? קח בחשבון שבעוד שנטילת הלוואה מהבנק עשויה להשפיע באופן כזה או אחר על היסטוריית האשראי שלך, נטילת הלוואה מגורם חוקי חוץ בנקאי כגון קרנות מימון וגופי אשראי אינה משפיעה באופן ישיר על נתוני האשראי בבנק.

תנאים לקבלת ההלוואה

פרטים משמעותיים נוספים אותם יש לברר בטרם לוקחים הלוואה הינה תנאי נטילתה. האם הבנק דורש להחתים ערבים בתמורה למתן ההלוואה? האם עליך לשעבד רכוש פרטי כגון דירה או רכב בעד ההלוואה? האם מסלול ההלוואה מותאם אישית לנתוניך ולצרכיך?

הלוואות לכל מטרה

הלוואות לכל מטרה הינן הלוואות קטנות יחסית, המוגבלות לרוב עד לסכום של מאה אלף שקלים, בהתאם להגדרת הגוף המלווה. לרוב, מדובר בהלוואות המאופיינות במסלולים גמישים ונוחים ועל כן הן מתאימות לאנשים רבים. אולם, בטרם אתה מחליט לקחת הלוואות לכל מטרה מהבנק או מחברת מימון ואשראי, יש לברר את תנאי ההלוואה לפרטי פרטים ולהחליט האם מדובר בהלוואה רלוונטית וברת החזר.

מעוניין להגיש בקשה להלוואה לעסק ולקבל מידע נוסף בנושא מימון והלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה? מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליך מגוון גופים גדולים ומוכרים המציעים הלוואות ומענקים לעסקים קטנים עד גדולים והלוואות לעצמאיים.

השירות באתר ניתן ללא כל עלות וללא כל התחייבות.