מדיה קפיטל
ייעוץ והכוונה באנר שוכב

הלוואה עד 150 אלף ש"ח

הלוואה עד 150 אלף ₪ מאפשרת לכם להחליף את הרכב הישן בחדש, לערוך שיפוצים בדירה, לסגור חובות שונים, לממן אירועים כמו חתונה, לסייע לילדים, להשקיע בעסק וכדומה. עם זאת, הבנקים וחברות המימון החוץ בנקאי אינם ממהרים לאשר הלוואות של 150,000 שקל, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי וכך ניתן לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאה וחמישים אלף ₪?

כדי לקבל אישור להלוואה בסכום של עד 150 אלף שקל מומלץ לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק את כל האופציות הקיימות. בין השאר, ניתן לקבל הלוואה עד 150 אלף ₪ בבנקים המסחריים, על חשבון כספי הפנסיה דרך חברות הביטוח ובתי ההשקעות המנהלים את כספי החיסכון הפנסיוני, מחברות האשראי ומחברות מימון פרטיות.

בשוק ההלוואות בארץ ישנם שחקנים רבים, עם זאת חשוב לזכור כי הלוואות עד 150,000 ₪ נחשבות לבעלות סיכון עבור הגוף המממן, לכן הלווה עובר בדיקות שונות כדי לבחון את יכולת ההחזר שלו וכדי לקבוע את תנאי ההלוואה (ריבית, הצמדה, תקופת פירעון, תשלומי החזר וכדומה). במקרים מסוימים הבנקים יציעו את הריבית הנמוכה ביותר, אך הלוואה בנקאית פוגעת במסגרת האשראי ולא כל אחד יכול לקבל אישור להלוואה גדולה בבנק שלו או בכל בנק אחר.

הלוואה חוץ בנקאית עד 150 אלף שקל

הלוואה חוץ בנקאית עד 150 אלף שקל נחשבת לפתרון המומלץ והמהיר ביותר עבור רוב הלווים, אמנם הריבית עשויה להיות גבוהה יותר בהשוואה לריבית הממוצעת על הלוואות דרך הבנקים, אך לעתים זהו הפתרון היחיד עבור הלווה. הלוואות חוץ בנקאיות ניתן לקחת מחברות אשראי, מחברות הביטוח המנהלות את כספי הפנסיה, על חשבון קרן השתלמות ומחברות מימון הפועלות בהיתר משרד האוצר.

אם אתם זקוקים להלוואה עד 150 אלף ₪, השאירו פרטים באתר. היועצים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יחזרו אליכם בהקדם, וללא כל עלות או התחייבות מצדכם, תוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית להלוואה נוחה ומותאמת אישית ליכולת ההחזר שלכם.

הלוואה עד 90,000 ש"ח

מעוניין לקחת הלוואה עד 90,000 ₪ ומחפש פתרון נוח ומהיר לקבלת הכסף? ובכן, הלוואות נועדו לסייע לך במטרות שונות בחיים, לדוגמה שדרוג הרכב הישן בדגם חדיש ובטיחותי יותר, סגירת חובות או מינוס גדול בבנק, מימון חופשות, עזרה לילדים וכדומה. כדי לקבל הלוואות של 90,000 שקל עליך לערוך סקר שוק על מנת להשוות הצעות ולקבל החלטה פיננסית אחראית ונכונה עבורך.

איך ניתן לקבל הלוואה של תשעים אלף ₪?

כדי לקבל אישור להלוואה עד תשעים אלף שקל יש לבחון את יכולת ההחזר שלך, מצבך הפיננסי, חשבון העו"ש, שכר חודשי ועוד. כל חברות המימון, כולל בנקים וחברות אשראי, מבצעות בדיקה לפני אישור הלוואה עד 90,000 ₪, במידה ואתה זקוק להלוואה מהירה לכל מטרה וכדי לקצר זמנים ולהימנע מהביורוקרטיה המתישה של הבנקים, כדאי לך לבחון אפשרות לקחת הלוואה חוץ בנקאית.

ניתן לקבל הלוואות עד 90,000 ₪ בבנקים המסחריים, ברוב המקרים הבנק יציע את הריבית הנמוכה ביותר, כל עוד היסטוריית האשראי שלך תקינה ואין לך הלוואות פתוחות. עם זאת, כדאי לבדוק אפשרות לקחת הלוואה מחברות האשראי, גם אם אין לך כרטיס, על חשבון כספי הפנסיה המנוהלים על ידי חברות הביטוח ואפשרויות נוספות.

הלוואה חוץ בנקאית עד 90 אלף שקל

הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת לך לקבל את הכסף מהר, לעתים תוך מספר שעות בלבד. את ההלוואה ניתן לקבל מחברות מימון חוץ בנקאי, בין היתר חברות האשראי וחברות מימון הפועלות בהיתר של משרד האוצר. זו הלוואה מהירה ולכל מטרה, עליך להציג 3 תלושי שכר אחרונים ותדפיס עו"ש, לאחר הליך בדיקה מהיר תוכל לקבל את הכסף בהעברה בנקאית, בצ'ק או במזומן.

למידע נוסף ולהלוואות עד 90,000 ₪ בתנאים נוחים, השאר פרטיך באתר. המומחים של רק תבקש הלוואות יחזרו אליך בהקדם עם הצעה שלא תוכל לסרב לה.

הלוואות נוספות שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואות בצ'קים

הלוואות לשכירים

הלוואה עד 80,000 ש"ח

הלוואה עד 80,000 ₪ יכולה לסייע לך בחיים, לדוגמה תוכל להשתמש בכסף כדי להחליף את הרכב הישן, לצאת לחופשה משפחתית בארץ או בחו"ל, לרכוש רהיטים וכדומה. עם זאת, חשוב לזכור כי יש להחזיר את ההלוואה לכן חשוב להיערך פיננסית נכון. את ההלוואה אפשר לקבל בבנקים השונים, בחברות אשראי, בחברות הביטוח המנהלות את כספי הפנסיה או דרך חברת מימון פרטית.

אם בעבר הלא רחוק, הלוואות עד 80,000 ₪ היה ניתן לקבל רק בבנקים, כיום השוק פתוח לתחרות וחשוב לבצע סקר מעמיק כדי לקבל החלטה נכונה ושקולה, ובעיקר כדי להוזיל את עלויות ההלוואה.

איך ניתן לקבל הלוואה של שמונים אלף ₪?

כדי לקבל הלוואה עד 80,000 ₪ חשוב לבדוק את כל האפשרויות הקיימות ומומלץ להשוות הצעות ממספר בנקים, מחברות אשראי ומחברות מימון פרטיות. בנוסף, כדאי לבדוק האם ניתן לקבל הלוואה על חשבון כספי הפנסיה, זו הלוואה אטרקטיבית וכדאי לבחון את האפשרות.

חשוב לזכור כי הלוואה של 80 אלף שקל אינה דבר של מה בכך, בהתאם ליכולת ההחזר תוכלו להחליט לכמה זמן לקחת אותה ובהתאם לכך לבדוק כיצד ההחזר החודשי משפיע על ההוצאות החודשיות השוטפות. יש מגוון מסלולי הלוואות עד 80,000 שקל, לכן כדאי לפנות ליועץ מנוסה על מנת לקבל החלטה נכונה ואחראית.

הלוואה חוץ בנקאית עד 80 אלף שקל

הלוואה חוץ בנקאית עד 80,000 ₪ עשויה להתאים לכם, זו הלוואה מהירה לכל מטרה, אפשר לקבל אותה מחברות מימון חוץ בנקאי וליהנות מתנאים נוחים יחסית. הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת לכם לקבל את הכסף תוך זמן קצר, ללא ביורוקרטיה המאפיינת את הבנקים, וללא צורך בערבים או בטחונות.

למידע נוסף ולהצעה אטרקטיבית להלוואה עד 80,000 ש"ח השאירו פרטים באתר. המומחים של רק תבקש הלוואות יחזרו אליכם במהרה עם הצעה להלוואה בריבית נמוכה, ובהתאמה אישית מלאה ליכולת ההחזר שלכם.

הלוואות ללא כרטיס אשראי

חברות האשראי מציעות הלוואות בתנאים יחסית נוחים ולכל מטרה, עם זאת לא לכולם יש כרטיסי אשראי, לכן כדאי לדעת כי ניתן לקבל את ההלוואה גם ללא כרטיס מחברת האשראי. זהו אפיק רווחי עבור חברות האשראי, ולאחר הרפורמה בענף ההלוואות, החברות החלו להציע ללקוחות המחזיקים כרטיס אשראי הלוואות במספר מסלולים לבחירה.

כיום, ניתן לקבל הלוואות ללא כרטיס אשראי מרוב החברות, זו הלוואה מהירה לכל מטרה, ללא צורך להנפיק כרטיס אשראי, וללא ערבים או בטחונות. ברוב המקרים, ניתן לקבל הלוואות בלי כרטיס אשראי עד לסכום של 50,000 ₪, את הכסף מקבלים בהעברה לחשבון הבנק (עו"ש), תוך כ-3 ימי עסקים בלבד.

הלוואה נוחה בלי להנפיק כרטיס אשראי

הלוואות ללא כרטיס אשראי מתאימות לכולם, זו הלוואה מיידית שכל אחד יכול לקבל, לאחר בדיקה קצרה ותשאול טלפוני. חברות האשראי אינן מעוניינות לקחת סיכונים מיותרים, לכן הן מבצעות מספר בדיקות לפני אישור ההלוואה, לווים המחזיקים כרטיס אשראי לרוב זוכים לתנאים טובים יותר ולריבית אטרקטיבית, אך מי שאין ברשותו כרטיס אשראי, ולא מעוניין בהנפקת כרטיס חדש, יכול לקבל את ההלוואה, ללא ערבים ובטחונות, ועליו להחזיר את הכסף בתשלומים חודשיים לתקופה של עד 48 חודשים או יותר, בהתאם למדיניות חברת האשראי.

תנאי ההלוואות בלי כרטיס אשראי משתנים מחברה אחת לאחרת, לכן כדאי לפנות לכל החברות המציעות הלוואה זו, להשוות תנאים, ורק אז לקבל החלטה. חברות האשראי מציעות הלוואות בלי כרטיס אשראי, לכל מטרה, ובלי לחייב את הלווה לקבל כרטיס אשראי מהחברה. זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת במסגרת האשראי בחשבון הבנק, ניתן להשתמש בכסף למטרות שונות, בהתאם לצורכי הלווה.

למידע נוסף בנושא הלוואות ללא כרטיס אשראי השאר פרטיך באתר. המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יסייעו לך לקבל את ההלוואה הנוחה והמתאימה ביותר עבורך.

הלוואות גדולות

מעוניין להחליף את הרכב, לעשות שיפוץ רחב בבית או להשקיע בעסק? זקוק להלוואה גדולה אך הבנק לא אישר לך את הסכום? ובכן, ניתן לקבל הלוואות גדולות לא רק בבנקים, יש פתרונות מימון אטרקטיביים נוספים שכדאי לך להכיר. עם זאת, אין למהר ולקחת הלוואה גדולה מגורם זה או אחר, עליך לבחון את כל האופציות והאפשרויות הקיימות, ורק אז לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית.

הלוואות גדולות בתנאים נוחים

הלוואות גדולות מיועדות לשכירים ולעצמאים, לבתי עסק ולארגונים שונים. בעוד עסק בעל מחזור מכירות שנתי גדול יכול לגייס יחסית בקלות את ההלוואה, שכירים, פרילנסרים ועצמאים קטנים יתקשו לקבל אישור להלוואה גדולה, ובמידה וכן הם עלולים לגלות כי תנאי המימון אינם טובים בגלל ריבית גבוהה, החזר חודשי גבוה וכדומה.
הלוואות גדולות לשכירים אפשר לקבל בבנקים, עם זאת במקרים מסוימים עדיף לקחת את ההלוואה הגדולה מחברת מימון חוץ בנקאי. חברות האשראי נוטות לאשר הלוואות גדולות עד 100,000 ₪, אם צריך סכום גבוה יותר כדאי לבחון אפשרות להלוואה על חשבון כספי הפנסיה. חברות הביטוח ובתי ההשקעות המנהלים את כספי הפנסיה מציעים הלוואות נוחות בריבית נמוכה על חשבון כספי הפנסיה, סכום ההלוואה תלוי בכסף שהלווה צבר עד כה בקרן הפנסיה, בביטוח מנהלים וכדומה.
כאשר מחפשים פתרון להלוואות גדולות חשוב לקבל הצעות ממספר גופים פיננסיים, הבנקים אינם ממהרים להעניק הלוואה גדולה לכל דורש, ובמקרים רבים הם מקשיחים תנאים כדי לא לקחת סיכון מיותר. לכן, יש לבחון אפשרות לקבלת ההלוואה מחברות מימון חוץ בנקאי, כך ניתן לקבל אישור מהיר יותר, ללא ביורוקרטיה ארוכה ומייגעת ובתנאים נוחים. ככל שסכום ההלוואה גדול יותר, כך הריבית תהיה גבוהה, ויש להחזיר את ההלוואה בזמן, לכן יש להיערך פיננסית נכון כדי לעמוד בנטל תשלומי ההחזר.
צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מסייע לקבל הלוואות גדולות בתנאים המשתלמים ביותר, השאר פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם! השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.

מה היא הלוואה בריבית נמוכה

האם החלטתם לקחת הלוואה ואתם מעוניינים לדעת איך אפשר לקבל הלוואה בריבית נמוכה? רוצים לקבל הלוואות בריבית נמוכה אך לא יודעים למי לפנות? ובכן, לפני שאתם ממהרים לקחת הלוואה מהבנק שלכם או מבנק אחר, מחברת אשראי, מחברת ביטוח או מכל גוף פיננסי אחר, עליכם להגדיר בדיוק כמה כסף אתם צריכים, מהי יכולת ההחזר שלכם, לכמה זמן אתם רוצים לקחת את ההלוואה ומהי מטרתה.

חברות המימון קובעות את תנאי הריבית בהלוואות בהתאם לפרמטרים שונים כגון:
• סכום ההלוואה
• תקופת פירעון
• החזר חודשי
• מטרת ההלוואה
• היסטוריית אשראי
• יכולת החזר ומצב פיננסי

ככל שסכום ההלוואה גדול יותר וככל שתקופת הפירעון ממושכת יותר, הריבית תהיה גבוהה יותר בגלל הסיכון שנוטל על עצמו גוף המימון. היסטוריית אשראי תקינה, יכולת החזר גבוהה, עבודה קבועה, שיעור הריבית ומצב המשק, כל אלו ועוד משפיעים על הריבית.

הלוואה בריבית נמוכה בהתאמה אישית

אם גם אתם רוצים לדעת איך לקבל הלוואה בריבית נמוכה, חשוב להבין מהם הפרמטרים המשפיעים על הריבית. רבים שואלים מה היא הלוואה בריבית נמוכה וממי אפשר לקבל אותה, לכן כדאי לדעת כי הלוואות אטרקטיביות אפשר לקבל מגופים פיננסיים שונים, ביניהם בנקים מסחריים, חברות מימון פרטיות, חברות אשראי וחברות ביטוח המנהלות את כספי הפנסיה. בנוסף, כיום יש אפשרות לקחת הלוואה חברתית (הלוואות בין אנשים), ובמקרים מסוימים אפשר לקבל הלוואה נוחה מהמעסיק.

כדי להוזיל ריביות ועלויות מומלץ לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק את כל האפשרויות הקיימות, יש לפנות לבנקים, לחברות האשראי, לחברות מימון פרטיות וכדומה, להשוות תנאים, וכדאי לבדוק גם מהי הריבית המוצעת על הלוואות כנגד כספי הפנסיה.

לאחר בדיקת כל האפשרויות קל יותר לקבל החלטה אך חשוב לנהל מו"מ מול הגוף הפיננסי כדי לשפר תנאים, ובעיקר במטרה לנסות ולהפחית את הריבית. אמנם, רוב האנשים חוששים מהבנקים ומגופים פיננסיים גדולים אחרים, אך הבנקים וחברות המימון החוץ בנקאי מעוניינים להעניק הלוואות בגלל הרווח העצום עבורם, במיוחד בסביבת ריבית נמוכה כפי שהמשק נמצא כיום.

צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מסייע מדי שנה לישראלים רבים לקבל הלוואות בריבית נמוכה, השאר פרטיך באתר ונחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית, השירות ללא עלות או התחייבות מצדך.

הלוואות עכשיו ומיד

כולנו זקוקים להלוואות מדי פעם למטרות שונות כגון כיסוי מינוס גבוה בבנק, החזר חובות, תשלומים, החלפת רכב, מימון חופשה, עזרה לילדים וכדומה. כאשר זקוקים להלוואה מהירה, בזמן הקצר ביותר, וללא עיכובים וביורוקרטיה מתישה, אפשר לקבל הלוואות תוך 24 שעות מחברת מימון פרטית הפועל בהיתר ממשרד האוצר.

יש גם אפשרות לקבל הלוואות תוך חצי שעה או הלוואות תוך שעה בלבד, בהליך מהיר ובשיחת טלפון אחת, מקבלים אישור והכסף מגיע מיד. עם זאת, למרות הרצון לקבל הלוואות עכשיו ומיד, חשוב לבדוק את כל האפשרויות הקיימות ורק אז לקבל החלטה ממי לקחת את ההלוואה.

הלוואות בזמן הקצר ביותר

הלוואות תוך שעה עד 24 שעות ניתן לקבל בעיקר מחברות מימון פרטיות, הבנקים וחברות האשראי מציעים הלוואות מהירות אך לרוב יש להמתין כ-3 ימים עד קבלת הכסף. לכן, כאשר צריכים את הכסף עכשיו ומיד כדאי לחפש חברת מימון המציעה הלוואות תוך 24 שעות או בזמן קצר יותר. כדי לקבל את ההלוואה כדאי להכין מראש תדפיס עו"ש של 3 חודשים אחרונים וצילום של 3 תלושי משכורת. לאחר אישור ההלוואה ניתן להגיע לסניף של החברה או לקבל את הכסף באמצעות שליח, אפשר לקבל את סכום ההלוואה במזומן או בצ'ק.

ייעוץ וסיוע בקבלת הלוואה תוך 24 שעות מותאמת אישית

הלוואות עכשיו ומיד מיועדות לכל מי שזקוק לכסף ולא יכול להמתין, ההלוואה לרוב יקרה יותר לעומת מימון שניתן לקבל בבנקים, אך זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת באובליגו והליך האישור שלה מהיר.

למידע נוסף בנושא הלוואות מהירות עכשיו ומיד, השאירו פרטים באתר. המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יסייעו לכם לקבל את המימון המתאים ביותר עבורכם, בתנאים נוחים ובמהירות.

הלוואה עד 100 אלף ש"ח

זקוק להלוואה עד 100,000 ₪? ובכן, הלוואה עד 100 אלף שקל מאפשרת לך לסגור חובות, מינוס גדול בבנק, לממן חופשה, מוצרי חשמל או שיפוצים בדירה, לעזור לאחד הילדים וכדומה. אין למהר ולקחת הלוואה, עליך לבדוק את כל האופציות ולהשוות תנאים, כך תוכל לחסוך הרבה כסף ולקבל את המימון הנחוץ עבורך בתנאים הטובים ביותר.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאה אלף ₪?

הלוואות עד 100,000 שקל ניתן לקחת מבנקים שונים, לא רק בבנק שלך, מחברות האשראי, על חשבון כספי פנסיה או קרן השתלמות, ומחברות מימון פרטיות. כאשר זקוקים להלוואה של 100,000 שקל חשוב לערוך סקר שוק מקיף כדי להשוות בין ההצעות השונות וכדי לקבל החלטה שקולה ואחראית.

אין למהר ולקחת הלוואה עד 100 אלף ₪ מגורם זה או אחר, ישנם הבדלים משמעותיים בין ההלוואות שהבנקים מציעים לבין הלוואות מחברות מימון חוץ בנקאי. תנאי ההלוואה נקבעים על ידי הגוף המממן בהתאם לסכום הנדרש, מטרת ההלוואה, היסטוריית אשראי, יכולת החזר, שכר חודשי ועל פי פרמטרים נוספים כמו גובה הריבית במשק, מדד המחירים לצרכן ועוד.

כדאי לדעת כי בנקים וחברות מימון חוץ בנקאי מציעים מגוון מסלולי הלוואות של 100,000 שקל, למשל הלוואה לקניית רכב חדש או יד 2, הלוואה לעסק בסכום של עד 100 אלף ₪, הלוואה לשיפוץ הבית, הלוואה ללימודים ועוד. לכן, חשוב להגדיר מהי מטרת ההלוואה ותוך כמה זמן מעוניינים להחזיר אותה, כך ניתן להתאים עבורך הלוואה נוחה בתנאים אטרקטיביים.

הלוואה חוץ בנקאית עד 100 אלף שקל

חלפו הימים בהם נאלצנו לקחת הלוואות עד 100,000 ₪ רק בבנקים, כיום ישנם שחקנים רבים בענף, בין היתר חברות מימון הפועלות בהיתר משרד האוצר. הלוואה חוץ בנקאית אינה פוגעת באובליגו, ניתן לקבל אישור מהיר, ואין צורך להחתים ערבים או להתמודד עם ביורוקרטיה מתישה.

היועצים המנוסים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יסייעו לך לקבל הלוואה עד 100 אלף ₪ בהתאמה אישית ובתנאים הטובים ביותר. השאר פרטיך באתר ואנו נחזור אליך עם הצעה אטרקטיבית, השירות ללא עלות או התחייבות מצדך.

 

הלוואה 200 אלף ש"ח

ישנם מקרים בחיים בהם אנו זקוקים להלוואה גדולה של 200,000 ₪, זהו סכום גבוה המחייב תכנון פיננסי וקבלת החלטות שקולה ואחראית. כדי לקבל הלוואה 200 אלף ₪ חשוב לערוך סקר שוק מקיף על מנת לבדוק את כל האפשרויות הקיימות וכדי להשוות תנאים, את ההלוואה ניתן לקבל מגופים פיננסיים שונים במערכת הבנקאות ומגופים חוץ בנקאיים.

הלוואות עד 200,000 ₪ יכולות לסייע לנו במקרים רבים ומגוונים, לדוגמה לצרכי סגירת חובות, למימון הקמת עסק חדש, לרכישת מכונית יוקרתית, למימון טיפול רפואי יקר, לשיפוץ הבית ולגיוס הון לצרכי לקיחת משכנתא. לכן, חשוב לאפיין את מטרת ההלוואה מאחר ויש פתרונות מימון שונים לכל צורך, וחשוב להתאים את תקופת הפירעון ותשלומי ההחזר ליכולת הפיננסית של הלווה ולצרכיו הייחודיים.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאתיים אלף ₪?

הלוואות של 200,000 שקל מיועדות ללקוחות פרטיים ועסקיים, עם זאת יש הבדל משמעותי בין הלוואות לעסק לבין הלוואה לאדם פרטי. עסק יכול לגייס את ההלוואה דרך מקורות מימון ייעודיים כמו בנקים, חברות מימון חוץ בנקאי, בתי השקעות ובאמצעות קרנות מימון שונות, חלקן בערבות המדינה.

אדם פרטי יתקשה לקבל את המימון ללא עזרה של יועץ מנוסה, הבנקים לא ממהרים לאשר הלוואה 200 אלף ₪ לאדם ללא נכס בבעלותו וללא פיקדונות גדולים. ככל שהסיכון גבוה יותר עבור הבנק או חברת המימון החוץ בנקאי, כך התנאים יוקשחו, כלומר הלווה יקבל הלוואה עם ריבית גבוהה, ואין למהר ולהתחייב להלוואה אם לא מסוגלים להחזיר אותה בזמן.

הלוואה חוץ בנקאית עד 200 אלף שקל

הפתרון המועדף לעסקים ולפרטיים הזקוקים להלוואות עד 200 אלף ₪ הוא לפנות לחברת מימון חוץ בנקאי. ניתן לקבל יחסית בקלות הלוואה חוץ בנקאית עד 200 אלף שקל כל עוד עומדים בתנאי הסף ומסוגלים להציג בטוחות נדרשות. במידה ויש רכוש כמו דירה או רכב יקר ללא שעבודים, קל יותר לקבל את ההלוואה וניתן להתמקח על התנאים.

לייעוץ, לשאלות ולהצעה אטרקטיבית עבור הלוואה 200 אלף ₪ השאירו פרטים באתר. צוות היועצים המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יסייע לכם לקבל הלוואה בתנאים הנוחים ביותר ללא עלות וללא כל התחייבות.

הלוואה מחברה פרטית

כל אדם זקוק אחת לתקופה להלוואה נוחה בהתאמה אישית, את ההלוואה אפשר לקחת מגופים פיננסיים שונים, ביניהם גם חברה פרטית. לאחר סקר שוק קצר ניתן לקבל החלטה איזה הלוואה לקחת וממי, למשל האם לפנות לבנק, לבקש עזרה מהמשפחה, לקחת הלוואה מחברות אשראי או על חשבון כספי הפנסיה, או לקבל סיוע דרך חברה פרטית המתמחה בתחום ההלוואות.

למי מתאימה הלוואה מחברה פרטית?

הלוואה מחברה פרטית מאפשרת לכל אדם לקבל את המימון הנחוץ עבורו לכל מטרה. ניתן לקחת הלוואה למטרות שונות כמו החלפת הרכב הישן, מימון חופשה משפחתית בארץ או בחו"ל, מימון טיפול רפואי, לימודים, רכישת מוצרים לבית ועוד.

אפשר לקחת הלוואה בסכומים שונים ולתקופה קצרה או ארוכה, יש גם אפשרות לפרוע את הלוואה בסוף התקופה או לשלם תשלומים חודשיים קבועים, באמצעות הוראת קבע בבנק או שיקים.

מהם היתרונות של הלוואה מחברה מפרטית?

במקרים רבים כאשר זקוקים להלוואה לכל מטרה פונים קודם כל לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב. עם זאת, הלוואה דרך הבנק כרוכה בביורוקרטיה מתישה, לעתים יש להתחנן בפני פקיד ההלוואות של הבנק כדי לאשר את ההלוואה, וקיימת אפשרות שהבנק יסרב לתת את ההלוואה. אמנם, ניתן כיום יחסית בקלות לקחת הלוואות גם מבנקים אחרים או דרך אחת מחברות האשראי, אך כאשר זקוקים לכסף במהירות ולא רוצים להתעכב, ובמקרה שחשבון הבנק מוגבל, אין כמו הלוואה דרך חברה פרטית המאשרת במהירות את הבקשה ושולחת את הכסף מיד, לעתים כבר באותו יום.

הלוואה דרך חברה פרטית היא מהירה, אפשר לקבל תנאים נוחים, ולרוב אין צורך להחתים ערבים. עם זאת, חשוב לקרוא את חוזה ההלוואה, לבדוק מהי הריבית, מהם תנאי ההחזר וכדומה.

לייעוץ, לשאלות וקבלת הצעה אטרקטיבית להלוואה מחברה פרטית, השאר פרטיך באתר רק תבקש- פתרונות מימון והלוואות לכל מטרה ואחד היועצים יחזור אליך בהקדם. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחיייבות.

חוק אשראי הוגן 2018

חוק אשראי הוגן שאושר לאחרונה בכנסת הוא למעשה תיקון לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, ומטרתו להגן על הלווים ולהבטיח ריביות הוגנות ולקבוע את תקרת הריבית בהלוואות חוץ בנקאיות ובהלוואות דרך הבנקים. החוק החדש עושה סדר גם בהפקרות שחלה בתחום הריבית על פיגורים. על פי החוק החדש שזכה לשם חוק אשראי הוגן, ריבית הפיגורים המקסימלית תהיה לפי ריבית בנק ישראל + 15% + 3% בגין ריבית פיגורים.

חוק צרכני חשוב המתקן את העוול שנגרם שנים ללווים

חוק אשראי הוגן הוא חוק צרכני לכל דבר, מטרתו לחזק את ההגנה על הלווים, זהו למעשה שדרוג של החוק הקיים משנת 1993 שנקרא בשם חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, חוק שעבר מספר שינויים לאורך הדרך. החוק החדש לאשראי הוגן רחב יותר וכולל גם הגבלות על מלווים מוסדיים כמו הבנקים שהוחרגו מהחוק הקודם, כמו כן החוק החדש קובע תקרת ריבית להלוואות בהתאמה למצב המשק המקומי ולכלכלה בישראל.
החוק החדש בעל שיניים, הוא קובע שורת סנקציות כנגד הפרה של חובת הגילוי מכוח החוק וכנגד גביית ריביות גבוהות מהמותר. למעשה החוק החדש תורם להגברת התחרות בשוק ההלוואות והוא תורם למיסוד שוק האשראי החוץ הבנקאי ובידולו מהשוק האפור הנחשב לפרוץ ולא לגיטימי.

חובת עריכת הסכם הלוואה

בין השאר, חוק אשראי הוגן לשנת 2018 מחדד את החובה לערוך הסכם הלוואה בכתב, הוא גם מרחיב את חובת הגילוי כלפי הלווים, כלומר החוק מחייב את המלווים לציין באופן ברור את שיעור הריבית, כלל התשלומים הלווים להלוואה כגון עמלות שונות, הצמדה למדד המחירים לצרכן או למדד אחר ועוד.
כאמור, החוק החדש קובע מהי תקרת הריבית בהלוואות לפי ריבית בנק ישראל + 15%, כל העובר על החוק צפוי לקנסות כספיים כבדים העשויים להגיע למאות אלפי שקלים ולמעלה מכך. כמו כן, החוק מגדיר וקובע מהי ריבית פלילית והתקרה נקבעה לפי ריבית בנק ישראל + 30%. על פי החוק החדש מלווה החורג מתקרת הריבית הפלילית צפוי לעונשי מאסר לתקופה של עד שלוש שנים.
במסגרת החוק החדש נקבע כי שר האוצר רשאי לעדכן את שיעורי הריביות, בהסכמת נגיד בנק ישראל ובכפוף להתייעצות עם שר המשפטים, וכמובן בכפוף לאישור ועדת חוקה חוק ומשפט.
חשוב לציין כי חוק אשראי הוגן חל על הלוואות ליחידים ולא על הלוואות לעוסקים מורשים ולתאגידים המקבלים אשראי באמצעות ניכיון צ'קים. החוק החדש עומד להיכנס לתוקף תוך 15 חודשים מרגע אישורו, כלומר החל מנובמבר 2018. עם זאת, חלק מהוראות החוק נכנסו כבר לתוקף באוקטובר 2017, כאשר ההוראות החדשות בחוק לגבי מפעילי P2P יכנסו לתוקף החל מפברואר 2018.

הלוואה בלי הפתעות ועלויות נסתרות

לפני החוק החדש מלווים רבים ניצלו את המצב הקיים, לא כתבו הסכם הלוואה מסודר ומפורט, ולווים רבים נכוו בגלל עלויות נסתרות שלא ידעו על קיומן. במסגרת החוק החדש חייבים המלווים לערוך הסכם בכתב המציין ומפרט את הריביות והעלויות הנלוות להלוואה. כמו כן, חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות העומד לחול גם על הבנקים מגדיר פרוצדורה ברורה שניתן לנקוט נגד לווה שאינו מסוגל להחזיר את ההלוואה ולמעשה מפר את החוזה. החוק מאפשר למלווים להקדים את מועד הפירעון אם קים חשש שהלווה לא מסוגל לפרוע את ההלוואה. במידה והלווה לא מצליח לפרוע את ההלוואה לפי מועד הפירעון המוקדם שנקבע עבורו, המלווה רשאי להוסיף ריבית פיגורים, הוא יכול לגבות את כספו באמצעים הרגילים כמו הגשת תביעת לבית משפט או פתיחת תיק בהוצאה לפועל.

למידע נוסף בנושא תקרת הריבית בהלוואות חוץ בנקאיות ובנושא חוק אשראי הוגן השאר פרטיך באתר, צוות המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יחזור אליך בהקדם, ונשמח להציע לך הלוואה אטרקטיבית בתנאים נוחים ובהתאמה ליכולת ההחזר שלך. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.

הלוואת לעובדי משרד הבריאות

משרדי הממשלה עושים פעולות רבות בתקציב שברשותם כדי לקדם פרויקטים מסוימים וגם לסייע פיננסית לאוכלוסיות ומטרות שונות. חלק מההטבות מתבטאות בהטבות מס או סובסידיות ואילו אחרות מתמקדות בייעוץ מקצועי, ערבויות או עזרה פיננסית. יש לציין, כי אנשים רבים נרתעים ממענקים ממשלתיים בגלל קשיים בירוקרטיים, אך קיימים אנשי מקצוע שבהחלט יכולים להקל על תהליך קבלת האשראי.

גיוס הלוואת משרד הבריאות – איך זה עובד?

ענף הבריאות מתפתח בקצב מהיר מאד בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר אנשים מעוניינים להבטיח חיים איכותיים ובריאים לעצמם ולבני משפחתם בעתיד. כמות החברות וסוכנויות הביטוח גדלה כל הזמן, כך שהציבור באופן כללי זוכה מכך – קיימת תחרות על כיסו של הלקוח ויש אפשרות לבחור מבין מגוון אפשרויות רחב למדי.

אולם, לעתים קרובות, דווקא ההצפה הזאת של ענף שירותי הבריאות מקשה מבחינה מסוימת על הציבור. אנשים שלא מתמצאים ברזי הביטוח ואינם מקדישים זמן כדי לקרוא את הפוליסות השונות, יכולים בקלות לאבד את הידיים והרגליים ולבחור באופציה שאינה מתאימה להם כלל ועיקר. מבוטחים כאלה ישלמו לרוב פרמיות על כיסויים מיותרים או אף כפל ביטוח לחברות שונות. משרד הבריאות, מצידו, מנסה לספק סיוע פיננסי במידת האפשר.

היעד שלנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה הוא להתאים ללקוחות את המסלולים האופטימטליים בהתאם למה שקורה בשוק האשראי הבנקאי והחוץ בנקאי בישראל. בגלל שמגוון האפשרויות ללקיחת אשראי הוא רחב מאד כיום, אנשים שאינם מתמצאים בענף יכולים בקלות להתבלבל, לבחור באופציה פחות משתלמת מבחינת עלויות וכך להפסיד כסף בטווח הארוך.

במידה ואתה חושב לקחת אשראי מכל סוג שהוא בזמן הקרוב, תוכל לעשות זאת על ידי שיחה טלפונית פשוטה. המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יעזרו לך להשוות בין המסלולים הקיימים בשוק ויקלו עליך במהלך התהליך כולו. אנו מזמינים אותך למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ומבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית. השירות הינו ללא עלות וללא התחייבות מצידך, ולעומדים בקריטריונים תוענק הלוואה גם תוך שעה.

לקריאה נוספת בנושא ההלוואות:

הלוואות לעובדי אלביט מערכות

הלוואות פרטיות בצ'קים או המחאות

הלוואות פרטיות במזומן

הלוואות לכיסוי חובות

הצורך להלוואות למינוס, חובות שהצטברו בשל עסק כושל, אוברדראפט, לימודים או השקעה כלכלית לא חכמה, יכולים להעיב מאוד על החיים ואף לגרום לנזק נפשי וגופני בטווח הארוך. פעמים רבות חובות כבדים הופכים למצב של מלכוד, החוב הולך ותופח עם הזמן, אך ההכנסה נשארת קבועה ולא מספיקה לכסות את החוב ההולך וגדל.

הלוואה גדולה לסגירת חובות – להיפטר מהדאגות

הלוואות לסגירת חובות הן אמנם לא הפתרון, אך הן לעיתים האמצעי היחיד לצמצם את הבעיה ולחזור לשליטה. הלוואה לסגירת מינוס וחובות אחרים מאפשרת לקבל סכום כסף גדול לסגירת החוב באופן מיידי, ואת החזר ההלוואה לפרוס לתשלומים נוחים יותר שיאפשרו מרחב נשימה.

לא בכל מקרה תינתן הלוואה לסגירת חובות ואין היא גם תמיד מומלצת, אך זו אופציה שבהחלט חשוב לשקול אם החוב יוצא משליטה ויש חשש מפשיטת רגל מוחלטת. בין אם זו הלוואה לסגירת מינוס ובין אם הלוואה לסגירת חובות אחרים שתפסו תאוצה, חשוב להתייעץ קודם עם איש מקצוע שיוכל להמליץ על סוג ההלוואה שכדאי לקחת.

לנוחותך באתר: מחשבון לחישוב החזר הלוואה

בוא לבדוק זכאות לקבלת הלוואה מיידית לסגירת חובות עוד היום!

פורטל רק תבקש מקשר אותך למיטב המוסדות שמציעים הלוואה לכל מטרה במסלולים נוחים במיוחד. באמצעות מילוי הטופס שכאן, תוכל לקבל אליך את כל המידע הרלוונטי על סגירת הלוואות והלוואות לסגירת חובות ולבדוק את זכאותך לקבלת אחת כזו. כמו כן, תוכל לברר באיזה תנאים, אם בכלל, יש לקחת את ההלוואה ולא פחות חשוב – המתאימים יוכלו לקבל הלוואה תוך שעה משליחת המסמכים.

פורטל רק תבקש – הלוואות לסגירת חובות ולעוד מגוון מטרות

חושב על הלוואה לא בטחונות? צריך הלוואות למינוס? סגירת הלוואות עושים עם פורטל רק תבקש. איתנו תוכל ליצור קשר עם מיטב המומחים הפיננסיים שיעזרו לך לקבל את ההחלטה הנכונה ולהתחיל לפעול למען סגירת החוב על ידי קבלת הלוואה לכל דבר ומטרה. אז קדימה, מלא את הטופס שכאן ותוך זמן קצר תוכל להתחיל לצאת לדרך כלכלית חדשה.

פתיחת שוק המשכנתאות והלוואות לרכב למשקיעים פרטיים

צוות בין משרדי הפועל תחת משרד האוצר המליץ לאחרונה על שינוי בחוק להסדרת הלוואות לעמיתים על מנת לאפשר את פתיחת שוק המשכנתאות וההלוואות לרכב למשקיעים פרטיים (חברות PTP). לאחר שינוי טיוטת החוק בנושא, הכנסת עומדת לדון בהצעת החוק הממשלתית שתאפשר כניסת משקיעים פרטיים באמצעות פלטפורמות של חברות PTP לשוק המשכנתא לדיור ולשוק ההלוואות לרכב. הצעת החוק תועלה ככל הנראה לקריאה ראשונה בכנסת לאחר חג פסח.

רעיון מבורך להכנסת גופים חדשים לשוק המשכנתאות וההלוואות לרכב

פתיחת שוק המשכנתאות וההלוואות לרכב היא צעד מבורך כדי להגביר את התחרות בתחום, הרעיון החדשני עשוי להקטין את הריביות הנהוגות כיום בשוק המשכנתאות וההלוואות לרכב, וכתוצאה מכך להיטיב עם הציבור הרחב.

עם זאת, חשוב לזכור כי כאשר בנק או גוף פיננסי אחר מעניק משכנתא ללווה הוא משעבד את הנכס לטובתו, בעוד שבפלטפורמת PTP ההלוואה הגדולה ניתנת על ידי מספר רב של לווים, לכן לא ניתן לשעבד את הנכס לטובתם. הפתרון היצירתי הוא לשעבד את הנכס לטובת חברת ה-PTP, אך צעד זה עלול להיות מסוכן לחברות להלוואות בין עמיתים והם גם עלולות להירתע מהסיכון הרב, לכן ככל הנראה הן יחויבו לשמור הון מינימלי בחשבון נאמנות כך שבמידה של פשיטת רגל של חברת ה-PTP, המלווים יוכלו לקבל את כספם חזרה.

90 אחוז מהאשראי לרכישת דירות מסופק על ידי הבנקים

נכון להיום, כ-90% מסך האשראי בשוק המשכנתאות ניתן על ידי הבנקים, היקף ההלוואות לרכישת דירות למגורים עומד על כ-340 מיליארד ₪, בעוד גופים מוסדיים הפעילים בשוק המשכנתאות מעניקים כ-5 מיליארד ₪ בלבד להלוואות למגורים. בשוק ההלוואות לרכב המוערך ב-10 מיליארד ₪ יש יותר שחקנים מאחר וגם יבואני הרכב מעניקים הלוואות, ובשוק זה פעילות גם חברות מימון פרטיות. עם זאת, במשרד האוצר מעוניינים להגביר את התחרות ולהיטיב עם הציבור בשוק המשכנתאות ובשוק ההלוואות למימון רכב, אך עדיין ישנם קשיים טכניים במימוש החוק החדש, לכן צפויים עיכובים בכניסת חברות ה-PTP לתחומים אלה.

הרחבת תחומי הפעילות של חברות PTP

חברות ה-PTP בארץ פועלות מספר שנים, הן מתמחות במתן הלוואות בין עמיתים, כאשר הן מציעות פלטפורמה המאפשרת ללווים, פרטיים או עסקים, לקחת הלוואה בתנאים נוחים כמו הלוואות בבנקים, ממלווים פרטיים המעוניינים להשקיע את כספם באפיק השקעות חדש ואטרקטיבי.

עם זאת, חברות ה-PTP אינן ממהרות להרחיב את תחום הפעילות שלהן לשוק המשכנתאות ולשוק ההלוואות לרכב מאחר והריביות הנהוגות בענף יחסית נמוכות ופחות אטרקטיביות עבורן, כמו כן עלויות התפעול להלוואות ארוכות טווח יקרות יותר עבורן וגם המלווים לא בהכרח ירצו להעמיד הלוואות לטווח ארוך הנחשבות למסוכנות בהשוואה להלוואות המוצעות כיום בפלטפורמות של חברות ה-PTP.

לכן, משרד האוצר והכנסת צריכים לשקול היטב את הנושא ולקבל החלטה קריטית ומחושבת, ללא שיקולים פוליטיים ותקשורתיים, יחד עם זאת מומחים טוענים כי כניסתן של חברות ה-PTP לשוק המשכנתאות וההלוואות לרכב היא רק עניין של זמן מאחר וזו אפשרות כלכלית משתלמת לטווח הארוך עבורן.

למידע נוסף השאירו פרטים וצוות המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יחזור אליכם בהקדם. אנו מסייעים לישראלים רבים לקבל משכנתא נוחה והלוואות מעולות לרכישת רכב חדש או יד שנייה, נשמח להציע גם לכם הצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדכם.

הלוואות פרטיות בצ'קים/המחאות

כמות ההלוואות הזמינות בשוק הפכה להיות גדולה ומגוונת הרבה יותר בשנים האחרונות, לאחר כניסתם של גופים חוץ בנקאיים רבים לתחום. כיום, לווה פוטנציאלי אינו מוכרח לפנות לאחד הבנקים המסחריים ברגע שמתעורר צורך באשראי, אלא יכול לגשת גם לאחת מחברות הפנסיה, לברר פרטים על קרנות פילנתרופיות וגם גופי אשראי גדולים או קטנים יותר.

אחד היתרונות של קבלת אשראי חוץ בנקאי, הוא היעדר הצורך להשתמש במסגרת הבנקאית וגם הגמישות הגבוהה של האפיקים הזמינים. כך, לדוגמא, לקוחות רבים בוחרים לגייס הלוואה פרטית בהמחאה לטווחים הקצרים יותר.

גיוס הלוואות פרטיות בצ‘קים/המחאות

אם כך, אנשים שזקוקים לאשראי חיצוני ומחפשים הזדמנויות משתלמות, יכולים למצוא את האפיק של הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים כמתאים ביותר עבור הצרכים שלהם. סוג זה של אשראי, אשר אינו מצריך כלל את התערבותו של הבנק ודורש מהלקוח רק הוצאה של צ'קים דחויים על סכום ההלוואה בתוספת סכום הריבית. בהשוואה לגופים מלווים אחרים, המסלול הזה אינו דורש מהלווה לעמוד בקריטריונים נוקשים או להציג מסמכים רבים בנוגע למצבו הפיננסי. אולם, יש לזכור כי הריבית בדרך כלל תהיה גבוהה יותר מאפיקים בנקאיים דומים.
פורטל רק תבקש הלוואות עושה מאמצים רבים על מנת להתאים ללקוחות הפוטנציאליים את ההלוואות הזמינות ממגוון גופים בהתאם למאפיינים האישיים שלהם. ברוב המקרים, ישנם תנאי סף מינימאליים שבהם צריך לעמוד הלווה לפני הגשת בקשת האשראי, אך הדבר אינו מבטיח עדיין אישור חיובי מצד המלווה. הבנקים והגופים הפיננסיים האחרים יבדקו באופן מדוקדק את המאפיינים האישיים של הלווים הפוטנציאליים, וזאת כדי להבטיח כי ההלוואה תוחזר במלואה.
הסתייעות בידי אנשי מקצוע מגדילה את הסיכויים לקבלת הלוואות מכל הסוגים בצורה משמעותית. במידה ויש לך תהיות או שאלות לגבי מסלולי אשראי פרטיים בצ׳קים או אופציות אחרות, נשמח להפנות אותך לגופים המתאימים. השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה והנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות

לקיחת הלוואות לצרכים שונים הפכה מזמן לעניין שבשגרה עבור אנשים רבים, כאשר חלקם גם עושים שימוש בצ׳קים, מסגרות אשראי בנקאיות וצ׳קים באופן שוטף. מבחינת הבנקים והחברות החוץ בנקאיות, שמתחרות על כיסו של הלקוח, ישנם מגזרים מסוימים שנחשבים אטרקטיביים יותר מפאת המאפיינים האישיים או הפוטנציאלי העתידי שלהם. אוכלוסיית הסטודנטים נחשבת בהחלט לאחת מהרצויות בגופים הפיננסיים וזאת מתוך הציפייה כי הם יהפכו ללקוחות רווחיים בהמשך.

פעמים רבות, בתחילת שנים אקדמיות, ניתן לראות מבצעים ופרסומים רבים של בנקים וחברות אחרות בשטח המוסדות להשכלה גבוהה. הגופים שמציעים הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים גם הם התרבו לאחרונה ופעמים רבות מהווים אף אופציה עדיפה יותר מבחינת הלווים הפוטנציאליים.

מאפייני הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות

החברות החוץ בנקאיות מעניקות אשראי לסטודנטים בתנאים משתלמים למדי ביחס לאוכלוסיות אחרות בשוק. ניתן למצוא מגוון של מסלולים עם ריבית אשר אינה עולה בהרבה על ריבית הפריים (פריים פלוס חצי היא אופציה נפוצה למדי) וסכומי האשראי נגישים לסטודנטים בגובה של כמה אלפים ועד מאה אלף ₪.
אחת הבעיות העיקריות של סטודנטים אשר מבקשים לקבל הלוואה, הוא האפשרויות המצומצמות שלהם להשיג הכנסה גבוהה בזמן הלימודים והרצון שלהם לדחות את ההחזר לתקופה מאוחרת ככל האפשר. הגופים המלווים מתייחסים לסוגיה הזאת בעת התכנון של הלוואות סטודנט ומאפשרים תקופה ארוכה של גרייס. הלקוחות יכולים אם כן להתחיל את ההחזר כשלוש שנים לאחר סיום ההלוואה ולאחר שהלימודים שלהם הסתיימו.
החזר של הלוואות לסטודנטים מתפרס גם הוא לתקופה ארוכה יותר ממסלולי אשראי אחרים, כאשר קיימת אפשרות לקחת הלוואה לשש או שבע שנים. מטרת ההלוואה יכולה להיות תשלום שכר לימוד וגם מימון צרכים אחרים, שאינם קשורים באופן ישיר ללימודים אקדמאיים שוטפים.
אנו בפורטל רק תבקש רוצים להציע ללווים הפוטנציאליים את אופציות האשראי המתאימות ביותר לצרכים שלהם, תוך כדי בחינת ההלוואות הבנקאיות והחוץ בנקאיות בשוק. המחשבה הכללית שלנו היא, כי ככל שהאינפורמציה המתקבלת על ידי הקוראים היא עדכנית ורלוונטית יותר, כך הסיכוי שלהם להגיע להחלטה נכונה גדל.
אם יש לך שאלות לגבי נושא הכתבה, או שמא אתה מעוניין לקחת הלוואה בזמן הקרוב, אנו באתר רק תבקש יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

הלוואות לעובדי אלביט מערכות

שימוש באשראי חיצוני הפך להיות לעניין שכיח בקרב הציבור הישראלי, כאשר יותר ויותר אנשים מבצעים פעולות בכרטיס אשראי, נוטלים הלוואות ארוכות טווח ומנצלים את המסגרת הבנקאית עד תום. עם זאת, בקשת הלוואה אינה מאושרת, כמובן, בצורה אוטומטית לכל דורש, אלא נבדקת באופן ספציפי בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה.

מבקשי הלוואה שיש באפשרותם ביטחונות ברמה גבוהה, הכנסה קבועה במשך זמן ארוך ומקום עבודה יציב, נחשבים לסיכון אשראי קטן יותר מבחינת המלווים ולכן יקבלו הלוואה בסבירות גבוהה למדי (גם העלויות של האשראי יהיו כנראה נמוכות יותר).

גיוס הלוואות לעובדי אלביט מערכות

עובדי אלביט הרבים ברחבי הארץ נחשבים בהחלט ללקוחות רצויים בקרב החברות הפיננסיות וזאת בגלל המוניטין של החברה, ההכנסה הממוצעת הגבוהה וגם כוח הקנייה של כלל העובדים שמתאגדים לצורך ייצוג אחיד. בגלל סיבות אלו, עובדי אלביט יוכלו ברוב הפעמים למצוא הלוואות משתלמות יותר בבנקים ובחברות החוץ בנקאיות.

חשוב לציין, כי כמו בכל מקרה אחר של רכישת מוצרים, אין צורך למהר וכדאי לעשות סקר שוק טרם בחירה בהלוואה כזו או אחרת. ייתכן מאד שישנם מסלולים פחות מוכרים, שהחברות לא ממהרות לפרסם, ודווקא הם מתאימים לכם בצורה מושלמת.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מציעים לך פלטפורמה אוביקטיבית לצורך השוואה בין ההלוואות האטרקטיביות ביותר בישראל. בעזרת המומחים שלנו, תוכל לאתר את המסלולים שמתאימים בצורה אופטימאלית להעדפותיך, בין אם מדובר על אשראי בנקאי, אופציות חוץ בנקאיות או קרנות מסוגים שונים.

הסיוע שתקבל דרך האתר שלנו יוכל לתרום לך לא רק בבחירת האפשרות המשתלמת ביותר של הלוואה, אלא גם להגדיל את הסיכויים שלך לקבל תשובה חיובית מהגוף המלווה. במידה ואתה מעוניין לשמוע על אופציות זמינות של קבלת אשראי, כל מה שעליך לעשות, הוא למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו קשר בהקדם האפשרי.

הלוואות פרטיות במזומן

אדם שרצה לקבל הלוואה פרטית בישראל לפני כמה עשרות שנים, עמד לפני מגוון אפשרויות מצומצם למדי. דרך הפעולה השכיחה במצבים כאלה, הייתה פנייה לאחד הבנקים המסחריים, אשר הציעו מסלולי אשראי דומים מבחינת עלויות ותנאים אחרים.

כיום, לאחר פתיחת השוק לתחרות חוץ בנקאית, תחום האשראי השתנה בצורה משמעותית וכמעט כל אדם יכול למצוא הלוואה מתאימה לפי העדפותיו. מעבר לכך, גם צורת גיוס ההלוואות השתנתה וקיימות אפשרויות של אשראי במזומן, צ׳קים, תקופות גרייס ועוד. ברם, חשוב להכיר את הגוף הפיננסי המלווה כדי לא ליפול למעשי הונאה.

אפשרויות גיוס הלוואות פרטיות במזומן

אחת האופציות החדשות יותר בעת גיוס הלוואות מחברות חוץ בנקאיות, היא קבלת הסכום המבוקש במזומן ובאופן מיידי. מדובר כאן בדרך כלל על סכומים נמוכים יותר של הלוואה, כאשר גם תקופת ההחזר אינה עולה לרוב על שנים מעטות בלבד. על הלווה הפוטנציאלי להביא מסמכים בסיסיים כמו תעודה מזהה, תלושי משכורת ותדפיסי בנק למעמד החתימה ואילו גובה הריבית נקבע בהתאם לסיכון.

בין היתרונות של שיטת קבלת אשראי זו, ניתן למנות את היעדר הצורך במעורבות בנקאית, נוחות, מהירות וגם סיכויים גבוהים יותר לגיוס הסכום המבוקש.

לרשותך באתר מחשבון הלוואות אונליין חינמי

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה, רוצים להציע לך את את ההלוואה המתאימה ביותר וזאת על סמך ניסיוננו ולאחר בחינת ההעדפות והצרכים האישיים שלך. מכיוון שכמות מסלולי האשראי הצרכני והעסקי היא גבוהה מאד כיום, אנשים שפחות מעורים בתחום יכולים להתבלבל בקלות ולשלם עלויות מיותרות לחלוטין בטווח הארוך. התייעצות מוקדמת עם אנשי המקצוע של רק תבקש, לעומת זאת, יכולה בהחלט להביא להוזלה משמעותית בעלויות הריבית ואף קיצור של זמן החיפושים אחר האופציה המתאימה.ֿ

אם אתה מתכוון לקחת הלוואה צרכנית או עסקית בקרוב, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

הלוואה מלאומי כאל

בשנים האחרונות, אנשים רבים בישראל בוחרים לפנות לחברות הפיננסיות בבקשת הלוואות וזאת בגלל הריבית הנמוכה ששוררת במשק. למרות שהאופציה הבנקאית היא עדיין מועדפת על לווים רבים, יותר ויותר אנשים פונים דווקא אל השוק החוץ בנקאי שנגיש וגמיש יותר.

מאפייני הלוואה מלאומי כאל

כאשר אדם מעוניין לקבל הלוואה למטרות שונות ופונה לכאל, הדבר מייתר לחלוטין את הצורך שלו בהתקשרות עם הבנק. היתרונות של העניין ברורים – אין כל נגיעה במסגרת האשראי הבנקאית, כך שהלקוח יכול לעשות בה שימוש עתידי כאוות נפשו. יתרה מכך, הלוואה מלאומי כאל מאפשרת גמישות רבה הרבה יותר מאשר אשראי בנקאי.

סכום ההלוואה שניתן לקבל מכאל עומד בדרך כלל על עד 50 אלף ₪ שאותם ניתן לפרוס לחמש שנים החזר. הכסף מועבר לחשבון הבנק תוך זמן קצר במיוחד וכל לקוח יכול לבחור את סכומי ותאריכי ההחזר שלו לפי יכולתו הפיננסית. בכל מקרה, ניתן לבצע פירעון מוקדם בכל עת ללא כל קנס יציאה.

היתרונות של הלוואה מחברת אשראי ברורים אם כך, ויחד עם זאת – כדאי להיות מודעים לכך שהלוואה כזו תופסת את מסגרת האשראי של הכרטיס וכן שהריבית של הלוואות כאלו היא ברוב המקרים גבוהה מאוד. אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה, מאפשרים לך לחסוך כסף וזמן יקר על חיפושים של אופציות אשראי מתאימות. המומחים שלנו יכולים להציע לך מסלולים משתלמים במיוחד של הלוואה, כאשר בין האפיקים ניתן למצוא גם הלוואות מהשוק החוץ בנקאי שהתרחב מאד בשנים האחרונות.

אין כל ספק, שמומלץ לכל לווה פוטנציאלי שרוצה לקחת הלוואה בזמן הקרוב לקבל ייעוץ מקדים מאנשי המקצוע של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה, שכן פעולה כזאת יכולה להוזיל במידה רבה את עלויות הריבית לאורך זמן.
אם אתה חושב על הלוואה מלאומי כאל או כל גוף אחר בתקופה הקרובה, פנה אלינו כבר היום. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו ידאגו ליצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

הלוואה להשלמת הון עצמי לדירה

רכישת דירה היא ללא ספק ההחלטה הפיננסית החשובה ביותר בחייהם של אנשים רבים בישראל, וזאת במיוחד לאור עליות המחירים בשוק הנדל"ן. כדי לממן את קניית הדירה המיוחלת, אנשים רבים פונים לבנקים למשכנתאות ונוטלים הלוואות דיור לטווח ארוך. זהו גם המקום לציין, כי בגלל ההשפעה הרבה של שוק המשכנתאות על יציבות כלכלת ישראל, המדינה מתערבת בתחום זה על ידי רגולציה ותקנות מסוגים שונים.
עד לאחרונה, אנשים אשר ביקשו לרכוש דירה, יכלו לעשות את זה כמעט במימון חיצוני מלא וזאת בעזרת משכנתאות וחברות ביטוח שהבטיחו לבנקים את החזר ההלוואה המלא. בגלל הסיכונים הגבוהים של שימוש בחברות אלה, בנק ישראל אסר על פנייה אליהן וקבע מגבלות של הון עצמי מינימאלי.

הלוואה להשלמת הון עצמי לדירה

אם כך, לאחר התערבות הבנק המרכזי, אין עוד רוכשי הדירות יכולים לממן את הקנייה באופן מלא, אלא חייבים להביא סכומי כסף משמעותיים מהבית. סיטואציה זו, בשילוב עם עליות מחירי הדיור, גרמה לכך, שחלום הדירה התרחק עבור אנשים רבים. ברם, קיימות עדיין אופציות נוספות כדי להגדיל את ההון העצמי והן נמצאות בשוק החוץ בנקאי.

גופים חיצוניים כמו חברות אשראי ועסקים פרטיים מסוגים שונים נתונים לרגולציה הרבה פחות הדוקה מהבנקים. רוכש דירה פוטנציאלי שקיבל סירוב להלוואה נוספת מהבנק, יכול בהחלט לפנות לחברות אלה ולקבל אשראי נוסף במסלולים גמישים במיוחד. חייבים לציין, כי עלויות הריבית יהיו גבוהות יותר בדרך כלל, אך הקריטריונים של ההלוואה יכולים להיות מותאמים באופן מושלם לצרכי הלווה.

מטרתנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה היא להציע מסלולי הלוואות משתלמים במיוחד בהתאם להעדפות האישיות של הלקוח. צריך לציין, כי פעמים רבות, הלקוחות אינם מודעים לאפיקים הקיימים בשוק ההלוואות, שכן מגוון האפשרויות הוא עצום. התייעצות עם אנשי המקצוע שלנו, אשר זוהי ההתמחות העיקרית שלהם, תגרום בהכרח לאיתור אופציה מתאימה ואטרקטיבית יותר עבור הלווה.

פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה עובד בהתאם לצרכים המיידיים שלך, בין עם מדובר על אשראי להשלמת הון עצמי או כל סוג אחר של הלוואה. כדי ליצור אתנו קשר, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

הלוואה לעזרה לחבר או בן משפחה

גם האדם הכי אחראי מבחינה פיננסית יכול למצוא את עצמו במהלך חייו, כאשר הוא נכנס לגירעון כספי ולא יכול לעמוד בתשלומים השוטפים. הסיבה לכך היא, כי החיים הם אינם צפויים ואירועים כמו פיטורים מהעבודה, בעיות עסקיות ומשפטיות או טיפולים רפואיים יכולים לעלות את ההוצאות באופן פתאומי. סיטואציה מעין זאת דורשת מאותו אדם לאתר סכומי כסף כדי לאזן את התקציב לטווח קצר או ארוך יותר.

הלוואה לעזרה לחבר או בן משפחה

גם אם אתם בעצמכם נמצאים במצב פיננסי מעולה, תמיד קיימת האופציה של בן משפחה או חבר שנזקק לעזרה כספית. לעיתים, האפשרות הטובה ביותר שלכם תהיה פנייה לגופים חיצוניים למטרת לקיחת הלוואה, כאשר אותו חבר עומד בתשלומי הריבית והעמלות השונות.
אם כן, לאחר שהחלטתם לקחת הלוואה כדי לעזור למשפחה או חברים, הכתובת הראשונה שאליה תרצו לפנות היא כנראה סניף הבנק שלכם. הסיבות לכך נעוצות בעיקר בהרגל לאורך זמן ושיקולי נוחות. הבנק יבחן את בקשת ההלוואה על פי קריטריונים כמו רמת הכנסה, סכום האשראי המבוקש, ההיסטוריה הכללית ועוד. לאחר מכן נעשית ההחלטה על אישור או סירוב מתן ההלוואה.

בגלל הקשחת התנאים לקבלת הלוואות בעת האחרונה, רבים בוחרים לפנות דווקא לשוק החוץ בנקאי, שם הסיכוי לקבלת אישור חיובי הם גבוהים לאין שיעור. מדובר בין השאר על חברות כרטיסי אשראי, גופים פנסיוניים וגם עסקים פרטיים שמציעים מסלולים גמישים במיוחד.
אתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה מציע לכם להשוות בין מגוון אפשרויות משתלמות של הלוואות, וכל זאת ללא שום עלות או התחייבות. יש לציין, כי אנשי המקצוע שלנו יכולים לפרוס בפניכם אופציות של אשראי בבנקים וגם בשוק החוץ בנקאי הרחב.

לקיחת הלוואה (ובמיוחד בסכומים הגבוהים יותר) יכולה להיות עסק יקר למדי לאורך זמן, לאחר הצטברות תשלומי ריבית, מדד ועמלות שונות. פנייה למומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולה להביא לחיסכון דרסטי עבורך.

צור קשר עם מומחי פורטל רק תבקש לכל מטרה כבר היום וגלה מהן האפשרויות הטובות ביותר שלך לקבל הלוואה מיידית. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

הלוואה לניתוח פלסטי

ניתוחים קוסמטיים ופלסטיים הפכו להיות לשכיחים יותר בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר אנשים פונים לאופציה זו במטרה לשפר את חייהם. ההתפתחות הטכנולוגית הביאה אמנם להורדה משמעותית בעלויות של הניתוחים, אך מחירם עדיין נחשב גבוה במיוחד. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי ניתוחים כאלה הם בדרך כלל אינם בגדר הכרח רפואי ולכן לא מקבלים סבסוד כמקובל.

אדם שרוצה לעשות ניתוח אסטטי, נדרש לעיתים להוציא עשרות אלפי שקלים מכיסו – סכום גבוה ביחס להכנסה הממוצעת של רבים מתושבי ישראל. כדי לממן את הניתוחים הפלסטיים, אנשים פונים לעיתים לגופים פיננסיים חיצוניים, כמו הבנקים והחברות החוץ בנקאיות.

הלוואה לניתוח פלסטי

מבחינת הגופים המלווים, אין הבדל גדול בין הלוואה לניתוח פלסטי לבין אשראי למטרות אחרות. אם מדובר בבנק, מחלקת האשראי מבצעת את הבדיקות על פי המאפיינים האישיים של כל לווה – רמת ההכנסה הנוכחית שלו, הנכסים שקיימים ברשותו, היסטוריית האשראי וגם הסכום המבוקש, כמובן. במידה והלקוח הוא ותיק, עם הכנסה קבועה ומקום עבודה יציב, סביר להניח כי לא תהיה בעיה לקבל אשראי בגובה של כמה עשרות אלפי שקלים.

אופציה נוספת שקיימת במידה ולא מעוניינים או לא יכולים לפנות לבנק, היא החברות החוץ בנקאיות. במקרה זה, הסיכויים לקבלת אשראי עולים במידה רבה אך בה בעת עולות גם העלויות. המסלולים נחשבים לגמישים במיוחד ומאפשרים גרייס, פריסת תשלומים ארוכה, שינויים במועדי הפירעון ועוד.

פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה נותן לך את האפשרות לקחת הלוואות בריבית משתלמת במיוחד ובמסלולים שמוכרים פחות ללקוח הממוצע. בין האפשרויות השונות, ניתן למצוא גם את האופציה ליטול הלוואה לצורך ניתוח פלסטי ללא צורך בערבויות או בטחונות מכל סוג שהוא.
פנייה למומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה חוסכת לכם כסף במובן הפשוט ביותר של המילה. התייעצות עם בעלי מקצוע חוסכת זמן וכסף רב על חיפושים ואף מאפשרת איתור מסלולים שאינם נגישים באופן פשוט.

אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם אתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה ולמצוא את ההלוואה שאתה זקוק לה בלי שום עלות או התחייבות. כדי לקבל הצעות קונקרטיות, השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

כשאין כסף למשכנתא – ניתן לקחת הלוואה על חשבון הפנסיה

בנק ישראל קבע מגבלות על לוקחי המשכנתאות, זוגות צעירים הרוכשים דירה ראשונה יכולים לקבל עד 75% מימון לרכישת דירה למגורים, משפרי דיור יכולים לקבל עד 70% ומשקיעים עד 50% משווי הנכס. המגבלות מונעות מזוגות צעירים רבים לגייס את ההון העצמי הנדרש כדי לקבל משכנתא מהבנק, לכן צצו לאחרונה פתרונות יצירתיים ועוקפי המגבלה של בנק ישראל, אחד הפתרונות הוא לקחת הלוואה על חשבון הפנסיה של בני הזוג.

עם זאת, חשוב לזכור כי זוג צעיר עדיין לא חסך סכום משמעותי בקרנות הפנסיה ובקרנות ההשתלמות, לכן בני הזוג יכולים להיעזר בהוריהם שצברו סכום נאה בקרן הפנסיה. כך, הזוג הצעיר יכול לגייס את ההון העצמי הנדרש לקבלת המשכנתא ולהגשים את החלום לרכישת דירה למגורים.

הלוואת גישור בתנאים נוחים במסלול עוקף מגבלות בנק ישראל

זוג צעיר המעוניין לרכוש דירה באחד מיישובי המרכז או בפריפריה חייב לגייס את ההון העצמי בשיעור של 25% משווי הנכס, בהתאם למגבלות בנק ישראל. חשוב לציין כי בנק ישראל הטיל את המגבלות על רוכשי דירה ראשונה במטרה למזער את הסיכונים שזוגות צעירים לקחו עצמם לפני השינוי. יש לזכור כי משכנתא לוקחים לתקופה של 25 עד 30 שנה, הזוג הצעיר מתחייב לתשלומי החזר גבוהים לשנים ארוכות, בתקופה זו דברים רבים עלולים להתרחש, לדוגמה פיטורים מהעבודה, מחלה קשה, תאונה וכיוצא בזה. אובדן כושר עבודה או תקופת מיתון ואבטלה גבוהה עשויים להקשות על בני הזוג לעמוד בנטל תשלומי ההחזר, לכן בנק ישראל המעוניין לשמור על יציבות כלכלית ולהימנע ממשברים חמורים במשק ובבנקים צודק במגלות שהטיל.

למעשה, זוג צעיר המעוניין לרכוש דירה בשווי 1.6 מיליון ₪ צריך לגייס הון עצמי בגובה 400,000 ₪. רוב הסיכויים כי אין לזוג הצעיר את הסכום הנדרש, לכן חלום הדירה הולך ומתרחק מרבים. באמצעות הלוואה על חשבון הפנסיה ניתן במקרים מסוימים להשלים את ההון העצמי החסר, לדוגמה אם יש לזוג הצעיר כספי פנסיה בשיעור 300,000 ₪ המופקדים בקרנות פנסיה ובקרנות השתלמות, וברשותו הון עצמי בגובה 300,000 ₪, הוא יכול להשלים את ההון העצמי ולקחת משכנתא. במקרה הנ"ל, הזוג הצעיר יכול לקבל עד 30% הלוואה על חשוב הפנסיה, כלומר 90,000 ₪, ויחד עם ההון העצמי הנזיל שברשותו הוא מגיע ליעד הנדרש.

פתרון נוח לזוגות צעירים

הלוואה על חשבון כספי הפנסיה מאפשרת לזוגות צעירים לקחת הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית. זוגות רבים משלימים את ההון העצמי החסר להם באמצעות הלוואות מחברות אשראי והלוואות מבנקים בריביות גבוהות יותר לעומת הלוואה על חשבון הפנסיה. חברות הגמל מציעות הלוואות מקופת גמל בריבית ממוצעת של 2-3%, בעוד פתרונות אחרים יקרים יותר. לכן, אפשרות זו מאפשרת לזוגות צעירים להגשים את חלומם ולהצליח לקחת משכנתא גם ללא הון עצמי גבוה.

למידע נוסף ולשאלות השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם. צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מתמחה בפתרונות מימון ואשראי נוחים ומשתלמים, נשמח לסייע גם לכם לקחת הלוואה נוחה בריבית נמוכה כדי להגשים חלום ולרכוש דירה.

צמצום רשת הבטחון לקרנות הפנסיה על ידי משרד הבטחון

אחת לשנה מפרסם מבקר המדינה דו"ח חמור בנושא הפנסיות לאנשי משרד הביטחון, מדובר בפצצת זמן מתקתקת שראשי המדינה, משרד האוצר והמטכ"ל מטאטאים מתחת לשטיח כדי לא להתמודד עם הנושא. לאחרונה החל אגף שוק ההון במשרד האוצר לקדם רפורמה לשינוי ולצמצום רשת הביטחון לקרנות הפנסיה על ידי משרד הביטחון, המטרה היא להקטין את החבות האקטוארית של המדינה לגמלאי צה"ל ומשרד הביטחון ולהעניק רשת ביטחון טובה יותר לביטוחי המנהלים ולקופות הגמל שעד כה לא זכו לרשת ביטחון ממשלתית.

כבר בשנות ה-60 של המאה הקודמת החלו להישמע קולות על משבר פנסיוני המתקדם במהירות, בעיקר בגלל הסדרי הפנסיה התקציבית. כדאי לדעת כי פנסיה תקציבית לאנשי משרד הביטחון ולעובדי מדינה נוספים משולמת מתקציב המדינה, כאשר ההפרשות לפנסיה מתבצעות על ידי המעסיק ולא על ידי עובדי משרד הביטחון.

עם השנים חל גידול משמעותי במספר אנשי הקבע ובאנשי משרד הביטחון, גם תוחלת החיים עלתה באופן דרסטי, נחתמו הסכמי שכר חדשים ומספר אנשי משרד הביטחון בעלי תואר אקדמי רק הלך וגדל. כל זאת ועוד גרמו לחבות אקטוארית עצומה של המדינה כלפי גמלאי משרד הביטחון, גם הסדרי הפנסיה הצוברת לא ניבאו טובות, לכן בשנת 1995 החליטה המדינה על רפורמה מרחיקת לכת בשוק הפנסיה בישראל, קרנות פנסיה וותיקות הולאמו, ובסוף 2004 כל עובדי המגזר הציבורי, לרבות אנשי משרד הביטחון, עברו לפנסיה צוברת, כאשר עובדי וגמלאי משרד הביטחון הצליחו לנצל את המצב ואת מעמדם, והם הגיעו
להסדרים המטיבים עמם.

פריסה מחדש של רשת הביטחון לקרנות הפנסיה

לאחר מחדל של שנים ארוכות בהם כל הגורמים המעורבים בהסדרי הפנסיה לאנשי משרד הביטחון נמנעו לעסוק בנושא הנחשב לפצצה מתקתקת, החליטו באגף שוק ההון לעשות סדר בנושא ולפרוס מחדש את רשת הביטחון תוך צמצום ההיקפים של רשת הביטחון.

חשוב לציין כי רשת הביטחון לקרנות הפנסיה מבטיחה הגנה על 30% מכספי הפנסיה של עובדי משרד הביטחון החוסכים בקרנות הפנסיה, וזאת באמצעות אגרות חוב שהמדינה מוכרת רק לקרנות הפנסיה תוך הבטחת ריבית ידועה וקבועה מראש. רשת הביטחון מקנה שקט נפשי לחוסכים כך שגם כאשר יש ירידות חדות בשוק ההון כספי הפנסיה שלהם צוברים ריבית. ברפורמה החדשה מעוניין אגף שוק ההון לצמצם את הריבית באגרות החוב, באמצעות צמצום המרווח של הריביות ההערכה היא כי ניתן לחסוך כ-2 עד 3 מיליארד ₪ כל שנה.

באגף שוק ההון במשרד האוצר מתכננים לפרוס מחדש את האג"ח המהווה רשת ביטחון לחוסכים במשרד הביטחון, כך למעשה חוסכים מבוגרים המתקרבים לגיל הפרישה זוכים לכיסוי רחב יותר לעומת חוסכים צעירים העשויים לקבל כיסוי כמעט אפסי. עם זאת, לחוסכים צעירים יש עוד הרבה שנים לחסוך לכן בהמשך הדרך ניתן להגן על כספם טוב יותר ולתקן מקרים של ירידות שערים חדות בשוק ההון.

צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מתמחה בפתרונות מימון ואשראי בהתאמה אישית ובתנאים מועדפים, נשמח לסייע גם לך לקבל הלוואה אטרקטיבית לכל מטרה.

למה זינקו בכמעט 30% הלוואות על חשבון הפנסיה?

בשנים האחרונות זינקו בכמעט 30% ההלוואות על חשבון כספי הפנסיה המנוהלים בחברות הביטוח ובתי ההשקעות. הסיבות לכך מגוונות, ביניהן יוקר המחיה, העלייה המשמעותית במספר החשבונות המוגבלים בבנקים השונים, הרצון לשמור על רמת חיים גבוהה וגם עידוד ההלוואות על ידי חברות הגמל שמציעות תנאים אטרקטיביים בהשוואה לחלופות.

חברות הגמל המנהלות את כספי הפנסיה ואת החסכונות לטווח בינוני עד ארוך נכנסו לשוק ההלוואות לפני מספר שנים, לאחר הנהגת הרפורמה בענף. לווה המעוניין לקחת הלוואה אטרקטיבית יכול לקבל על חשבון כספי הפנסיה שחסך הלוואה אטרקטיבית בריבית ממוצעת בשיעור 2-3% בלבד. למעשה, הלוואות על חשבון הפנסיה אטרקטיביות עבור ציבור רחב מאחר והן זולות משמעותית בהשוואה לפתרונות מימון ואשראי דרך חברות האשראי, חברות מימון חוץ בנקאיות פרטיות, ובמקרים מסוימים ההלוואה על חשבון הפנסיה זולה יותר גם מהלוואות דרך הבנקים.

בנוסף, מספר החשבונות המוגבלים בנקים הולך וגדל באופן חד בשנים האחרונות, ישראלים רבים סובלים גם ממצוקה תזרימית והפתרון היחיד עבורם הוא לקחת הלוואה על חשבון הפנסיה. כאשר החשבון בבנק מוגבל או נמצאים במצוקה כלכלית ותזרימית, אין מנוס אלא לחפש פתרונות יצירתיים כדי להתמודד עם המצוקה ועל מנת לחיות בכבוד.

הלוואה אטרקטיבית וזמינה

יוקר המחיה, הרצון לשמור על רמת חיים גבוהה וליהנות מחופשות בחו"ל לפחות פעם בשנה, להחליף את הרכב כל שנה או שנתיים, לשדרג את הנייד לדגם החדש ביותר, כל אלו ועוד גורמים לישראלים רבים לקחת הלוואות. עם זאת, כל אחד מעוניין לקחת הלוואה זולה ככל הניתן, וחברות הגמל המנהלות את כספי הפנסיה מנצלות את המצב לטובתן והן מעודדות את הציבור לקחת הלוואות בריבית נמוכה על חשבון הפנסיה. חברות הגמל יכולות להציע הלוואות זולות וחלופה אטרקטיבית להלוואות דרך הבנקים וחברות האשראי, לכן גם הן מעודדות את הציבור לקחת יותר הלוואות ומכאן הזינוק החד.

ראוי לציין כי אדם הלוקח הלוואה על חשבון הפנסיה אולי זוכה להלוואה זולה ואטרקטיבית, עם זאת הוא משתעבד לחברת הגמל לתקופה ארוכה ואינו יכול למשוך את כספי החיסכון כדי לעבור לקרן פנסיה אחרת או לחיסכון פנסיוני אחר. לכן, הלוואות על חשבון הפנסיה מהוות כלי יעיל לחברות הגמל לשמור על הלקוחות שלהן, כל עוד הלווה לא פרע את ההלוואה הוא שבוי בחברת הגמל וגם אינו יכול להתמקח על נושאים חשובים כמו ריבית, דמי ניהול וכדומה.

פתרון זול ונוח

קל לקחת הלוואה על חשבון הפנסיה, אמנם יש מגבלה על סכום ההלוואה, אך הריבית אטרקטיבית והלווה לא צריך להתחנן בבנק לקבל הלוואה, או לקחת הלוואה יקרה מחברות האשראי. בנוסף, הלווה לוקח הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת במסגרת האשראי שלו, וניתן לקבל את הכסף במהירות לכל מטרה ובלי בעיות.

לכן, עוד ועוד ישראלים לוקחים הלוואות על חשבון הפנסיה וזוכים לתנאים אטרקטיביים. יש לזכור כי אדם הזקוק להלוואה נמצא במצוקה תזרימית, לכן חברות הגמל למעשה מסייעות לרבים, עם זאת הן עשויות לנצל את המצב וליהנות מלקוחות שבויים רבים.

כדי לקחת הלוואה אטרקטיבית בתנאים נוחים השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יסייע לכם לקבל הלוואה מותאמת אישית, אנו מכירים את כל פתרונות המימון והאשראי הקיימים בשוק הבנקאי והחוץ בנקאי ונדאג להתאים עבורכם את ההלוואה הנכונה והטובה ביותר.

איך לבחור את ההלוואה הנכונה בהתאם לצורך?

רוב הישראלים לוקחים הלוואות לצרכים שונים ומגוונים כמו מימון חופשה בארץ או בחו"ל, מימון שכר לימוד באוניברסיטה, הלוואה לחתונה, לרכישת רכב חדש, לשיפוצים, לסגירת מינוס בבנק ועוד. בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות מציעים מגוון הלוואות, לכן חשוב לדעת כי ניתן לחסוך עלויות גבוהות אם בוחרים נכון את סוג ההלוואה, בהתאמה מושלמת לצורך וליכולת ההחזר.

סקר שוק מקיף כדי לבחור הלוואה נכונה

חשוב לציין כי הלוואות דרך הבנקים נחשבות לרוב לזולות ביותר, לכן כאשר זקוקים להלוואה כדאי לפנות לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב כדי לברר מהם התנאים שהבנק מציע ואיזה הלוואות הוא יכול לספק ללווה. פקיד ההלוואות בבנק בוחן את ההיסטוריה של הלווה, כל המידע אודות הלווה פרוס בפניו לכן הוא יכול להציע הלוואה מותאמת אישית, בהתאם ליכולת ההחזר של הלווה ובהתאמה למטרת ההלוואה.

הבנקים מציעים ברוב המקרים הלוואות בריבית אטרקטיבית, כל עוד הלווה בעל דירוג אשראי גבוה, כלומר הוא מחזיר את ההלוואות בזמן, הוא אינו חורג ממסגרת האשראי ואין לו צ'קים חוזרים או בעיות אחרות. לעתים, משתלם לבדוק בנקים אחרים מאחר ואלה עשויים להציע הלוואה אטרקטיבית יותר לעומת הבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב של הלווה. במקרים מסוימים יציע בנק אחר למבקש ההלוואה להעביר את חשבון הבנק שלו ובתמורה לכך לקבל הלוואה אטרקטיבית בריבית נמוכה.

לא חייבים למהר ולהעביר את חשבון העובר ושב, ניתן להשתמש בהצעה של הבנק המתחרה ככלי למיקוח על תנאי הריבית של ההלוואה מהבנק בו מתנהל חשבון העו"ש.

כמו כן, כדאי לדעת כי רוב הבנקים מציעים מגוון מסלולי הלוואות עם ריביות אטרקטיביות, לדוגמה הלוואה משתלמת לסטודנטים למימון שכר לימוד, הלוואה אטרקטיבית למימון רכב, הלוואה למימון חופשה וכדומה. כדאי לבדוק את האפשרויות השונות כדי לבחור נכון את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכי הלווה.

עם פתיחת שוק ההלוואות לתחרות לא חייבים לקחת הלוואה רק מבנקים, כיום ניתן לקחת הלוואה מחברות האשראי, גם אם אין ללווה כרטיס, וניתן לקחת הלוואה על חשבון כספי הפנסיה או מחברות מימון חוץ בנקאיות נוספות הפועלות בהיתר משרד האוצר. לכן, חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולבחון היטב את כל האפשרויות הקיימות, רק לאחר השוואה של כל ההצעות יש לקבל החלטה על סוג ההלוואה ומהיכן לקחת אותה.

ריבית ממוצעת

בחירת הלוואה נכונה אינה דבר של מה בכך, יש מגוון אפשרויות בפני הלווה לכן עליו להפעיל שיקול דעת ולקבל החלטה פיננסית אחראית ושקולה. ראוי לציין כי הריבית הממוצעת על הלוואות דרך הבנקים הינה כ-3%, בעוד הריבית הממוצעת על הלוואות דרך חברות האשראי היא כ-9%. הלוואות דרך חברות הביטוח ובתי ההשקעות המנהלים את כספי הפנסיה נחשבות לאטרקטיביות והריבית הממוצעת היא כ-2-3%, הלוואות חוץ בנקאיות מחברות מימון פרטיות נחשבות ליקרות ביותר עם ריבית ממוצעת בשיעור כ-15% ולמעלה מכך.

כדי לקחת הלוואה נכונה ואטרקטיבית השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם. צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מסייע לכם לקבל החלטה פיננסית וצרכנית נכונה ומתאים עבורכם את מסלול ההלוואה עם התנאים האטרקטיביים ביותר, בהתאמה לצרכים הייחודיים וליכולת ההחזר שלכם.

יתרנות וחסרונות בלקיחת הלוואה מהבנק לעומת הלוואה חוץ בנקאית

עד לפני מספר שנים הצרכן הישראלי נאלץ לקחת הלוואות רק מהבנקים, לרוב מהבנק בו התנהל חשבון העו"ש שלו. עם פתיחת השוק לתחרות החלו גופים פיננסיים חוץ בנקאיים להציע הלוואות לכל הצרכנים, ברוב המקרים הלוואה חוץ בנקאית יקרה יותר לעומת הלוואה מהבנק, אך קל ומהר יותר לקבל את המימון הנדרש, ההלוואה החוץ בנקאית אינה פוגעת באובליגו וגם אין ביורוקרטיה מסובכת.
עם פתיחת שוק ההלוואות לתחרות גברה היכולת של הצרכן הישראלי להתמקח על תנאי ההלוואה, כמו כן אם הבנק לא אישר לו הלוואה הוא יכול לפנות לחברות מימון חוץ בנקאיות ולא נאלץ לפנות לשוק האפור.

יתרונות וחסרונות בלקיחת הלוואה מהבנק לעומת הלוואה חוץ בנקאית

האשראי הצרכני הולך וגדל עם השנים בגלל יוקר המחיה ומסיבות נוספות. הבנקים זוכים לעדיפות בקרב הלווים הזקוקים להלוואה, כיום ניתן לקחת הלוואה נוחה מהבנק בו מתנהל חשבון העו"ש או מבנקים אחרים, גם ללא החזקת חשבון בבנק המלווה. הבנקים נהנים מתנאים מועדפים לעומת חברות המימון החוץ בנקאיות לכן ברוב המקרים הם יציעו הלוואה בריבית נמוכה ואטרקטיבית יותר.

בעקבות התחרות הגבוהה בשוק ההלוואות החלו הבנקים להציע פתרונות מימון ואשראי חדשים ואטרקטיביים, בין היתר הלוואות מימון לימודים, לרכישת רכב חדש או יד 2, לשיפוצים, לחופשות וכיוצא בזה. כמו כן, הבנקים החלו להציע הלוואות מהירות כאשר הם הבחינו כי חברות האשראי החלו לנגוס בנתח השוק שלהם.

יש מקרים בהם כדאי לקחת הלוואה בבנק, יש לזכור כי בבנק מכירים את הלווה, יודעים מהי יכולת ההחזר שלו ובמידה והוא נחשב ללקוח אמין וטוב הוא זוכה לתנאים מועדפים ולהלוואות בריבית אטרקטיבית. פקיד ההלוואות בבנק רואה מול עיניו את היסטוריית האשראי של הלקוח המעוניין לקחת הלוואה, בהתאם לכך יקבע עבורו את תנאי ההלוואה, לרבות סכום, ריבית, הצמדה ופריסת תשלומי ההחזר.

הריבית הממוצעת להלוואות בבנקים היא כ-3% לעומת ריבית ממוצעת בשיעור של 8-9% בהלוואות מחברות האשראי, הלוואה מחברות מימון פרטיות יקרה יותר ועשויה להיות גבוהה מ-15%. לכן, ברוב המקרים הלוואה מהבנק זולה יותר ולפיכך נחשבת לאטרקטיבית עבור הלווה. עם זאת, להלוואה מהבנק יש גם חסרונות כגון ביורוקרטיה מסובכת וארוכה, ההלוואה פוגעת במסגרת האשראי לכן הבנק עשוי ללחוץ על הלווה, ובמידה והלווה נחשב לבעל יכולת החזר נמוכה הוא יקבל הצעה שאינה אטרקטיבית עבורו ולא יהיה לו אפשרות להתמקח על התנאים. יש מקרים בהם הבנק מעדיף לא לתת הלוואה ללווה הנחשב בעיניו לבעייתי, וללווה אין אפשרות לקבל את המימון הנדרש לו אלא לפנות לגופים פיננסים אחרים המציעים הלוואות יקרות, ולמעשה כך מצבו הכלכלי מחריף.

יתרונות וחסרונות בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית

עם פתיחת שוק ההלוואות לתחרות הלווה יכול לערוך סקר שוק כדי למצוא הלוואה אטרקטיבית יותר עבורו. כיום, קל לקחת הלוואה חוץ בנקאית דרך חברות האשראי, על חשבון כספי הפנסיה, מחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ומגופים פיננסיים נוספים. תוך זמן קצר ניתן לקבל את ההלוואה, ללא ביורוקרטיה ארוכה ומייאשת, בלי לעמוד בתור בבנק ובלי להתחנן בפני פקיד ההלוואות.

במקרים רבים אין צורך להחתים ערבים או להציג ביטחונות כדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית, כיום יש אפשרות לקבל הלוואה מהירה דרך האינטרנט, בלי לצאת מהבית.

עם זאת, יש להלוואות חוץ בנקאיות גם חסרונות מאחר והן לרוב יקרות משמעותית מהלוואה מהבנק, הריבית הממוצעת על הלוואה חוץ בנקאית מחברות האשראי היא כ-9%, מחברות מימון פרטיות הריבית הממוצעת היא למעלה מ-15%.

אם אתה זקוק להלוואה השאר פרטים באתר וצוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יחזור אליך בהקדם עם הצעה אטרקטיבית. אנו מתמחים בפתרונות מימון ואשראי לכל מטרה, מייעצים לכל לקוח ומסייעים לו לקבל הלוואה אטרקטיבית ומשתלמת בהתאמה אישית.

הבדלי ריביות ממוצעות בשוק הבנקאי והחוץ בנקאי

רוב הישראלים לוקחים הלוואות למטרות שונות ומגוונות כגון רכישת רכב חדש או שדרוג הרכב הישן בדגם מתקדם יותר, לצרכי מימון לימודים, לשיפוץ הבית, לסגירת מינוס בבנק, לתשלומי חובות שונים, למימון טיסות או חופשות בארץ או בחו"ל ולמגוון מטרות נוספות. האשראי הצרכני, לא כולל האשראי לדיור, מסתכם בכ-190 מיליארד ₪, כאשר על פי הנתונים בשוק הריבית הממוצעת היא בשיעור 7%, כדאי לדעת כי הריבית הממוצעת עולה מעלה בזמן האחרון, גם באשראי לדיור.

מגמת עלייה בשיעורי הריבית בשוק הבנקאי והחוץ בנקאי

חשוב לציין כי המשכנתאות התייקרו משמעותית בשנתיים האחרונות למרות שהריבית במשק נמצאת בשפל חסר תקדים והיא כמעט אפסית. למעשה, האשראי הממוצע לדיור הוא בשיעור קרוב ל-3%, כאמור הריבית הממוצעת כיום נמצאת במגמת עלייה והיא משפיעה באופן ישיר על משקי בית רבים. בנוסף, הריבית הממוצעת על הלוואות בשוק הבנקאי, ללא אשראי לדיור, היא כ-7%, לווים רבים משלמים ריביות גבוהות משמעותית מנתון זה, לעתים בטווח שבין 15-20%, לווים אלו מוגדרים בבנקים כמסוכנים בגלל יכולת החזר נמוכה.

ראוי לציין כי לווה הנחשב לבטוח ואמין זוכה לקבל ריביות נמוכות משמעותית בהשוואה לצרכנים המתקשים להחזיר הלוואות. לווה המוגדר כבעל יכולת החזר גבוהה מסוגל לקבל הלוואות אטרקטיביות מכל הגופים הפיננסיים העוסקים בתחום האשראי, לרבות בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח וחברות מימון חוץ בנקאיות פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר.

על פי נתוני הבנקים הנאספים על ידי בנק ישראל הריבית הממוצעת להלוואות לכל מטרה במסלולי ריבית צמודה למדד היא כ-3.05%, במסלולי ריבית לא צמודה (שקלית) הריבית הממוצעת הנה כ-4.5%. חברות האשראי מציעות הלוואות לכל מטרה בריבית ממוצעת בגובה 8-10%, גובה הריבית משתנה בהתאם ליכולת ההחזר של הלווה ומאפייניו הייחודיים, לעתים חברת האשראי תדרוש ריבית גבוהה בהרבה מהריבית הממוצעת אם היא חוששת מיכולת ההחזר של לווה מסוים. חברות המימון הפרטיות גובות ריביות גבוהות משמעותית בהשוואה לבנקים ולחברות האשראי, הממוצע הוא כ-15%.

חשוב לציין כי חברות האשראי וחברות המימון החוץ בנקאיות גובות ריביות גבוהות כאשר הן זוכות לריבית נמוכה מהבנקים, אמנם הן פועלות ברמת סיכון גבוהה יותר, אך הפער העצום מאפשר להן להרוויח הרבה מאד כסף. בשנים האחרונות ישראלים רבים מעדיפים לקחת הלוואות חוץ בנקאיות, למרות הריבית הגבוהה יותר, בגלל הנוחות, המהירות ומסיבות נוספות כמו היעדר ביורוקרטיה מורכבת. כמו כן, הלוואה חוץ בנקאית אינה פוגעת במסגרת האשראי, פתרון זה מתאים לרבים.

הבדלים משמעותיים בשיערי הריבית הממוצעת בשוק הבנקאי והחוץ בנקאי

היקף האשראי הצרכני, לא כולל אשראי לדיור, הולך וגדל במהירות בארץ. חברות האשראי מדווחות על היקפי ביקוש גבוהים מצד הצרכנים להלוואות מהירות לכל מטרה, לרבות הלוואות מימון לרכב. הבנקים מעניקים הלוואות בריבית הנמוכה ביותר, כל עוד הלווה נחשב לאמין ובטוח, לווים בעלי דירוג אשראי נמוך זוכים לריביות גבוהות בבנקים ובחברות המימון החוץ בנקאיות, לעתים עליהם לפנות לגורמים בשוק האפור מאחר והם מתקשים לקבל הלוואות.
צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה עומד לשירותכם, נשמח לסייע לכם לקבל הלוואה אטרקטיבית. אנו עושים מכרז בין הבנקים וחברות המימון החוץ בנקאיות על מנת להתאים עבורכם הלוואה מותאמת אישית בריבית משתלמת ונוחה. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

איך לקבל הלוואה באינטרנט ב-5 דקות

רובנו זקוקים אחת לתקופה להלוואה מהירה עד 50,000 ₪. אם בעבר נאלצנו לפנות לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב שלנו, עם השנים ובעקבות רפורמות שונות בענף ההלוואות, צצו פתרונות חדשים המאפשרים לנו לקחת הלוואה חוץ בנקאית מהירה, בלי להתחנן לפקיד בבנק, ללא פגיעה במסגרת האשראי, ובתנאים יחסית משתלמים.

ברוב המקרים נאלצנו לפנות לחברה פיננסית המציעה הלוואות חוץ בנקאיות מהירות ולהציג מסמכים שונים כמו תדפיס עו"ש של שלושה חודשים, תלושי שכר ועוד. כעת, ניתן לקבל הלוואה באינטרנט תוך 5 דקות בלבד, בלי לצאת מהבית, וללא צורך לקום מהכיסא. למעשה, אתר חדש באינטרנט מאפשר לנו לקבל אישור עקרוני להלוואה חוץ בנקאית עד 50,000 ₪, לאחר מילוי הפרטים הנדרשים באתר מגיע לפתח ביתנו שליח עם מסמכים עליהם יש לחתום, ומקבלים את הכסף לחשבון הבנק.

הלוואה באינטרנט בקלי קלות

חלפו הימים בהם סבלנו מביורוקרטיה ארוכה ומייאשת כדי לקבל הלוואה בבנק, כיום כבר אין צורך להגיע לסניף הבנק כדי לשכנע את פקיד ההלוואות לאשר לנו הלוואה מהירה. באמצעות אתר חדש וייעודי באינטרנט ממלאים את הפרטים הנדרשים, מקבלים אישור עקרוני לסכום ההלוואה תוך חמש דקות בלבד, מיותר לציין כי זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת באובליגו, מעבר לכך ניתן לפרוס את ההלוואה לתקופה של עד 60 תשלומי החזר חודשיים ונהנים גם מתנאים אטרקטיביים.

כדי לקבל הלוואה באינטרנט ב-5 דקות חייבים להחזיק חשבון עו"ש באחד הבנקים, תנאי ההלוואה נקבעים באופן פרטני ובהתאם ליכולת ההחזר שלנו ולמאפיינים הייחודיים שלנו. עם זאת, אנו לא צריכים לשוחח עם נציג שירות של חברה זו או אחרת, ולא מבזבזים זמן בבנקים ומאבדים שעות עבודה, את ההלוואה ניתן לקחת לכל מטרה, בין השאר לצרכי רכישת רכב חדש או יד 2, למימון חופשה בארץ או בחו"ל, למימון שכר לימוד, לטיפולים רפואיים שונים, לשיפוץ הבית ולמטרות נוספות.

כדי לקבל את ההלוואה אין צורך למשכן את הבית או את הרכב הפרטי, לא צריכים להחתים ערבים, וגם לא צריך לצאת מהבית ולאבד זמן יקר. את האישור העקרוני להלוואה ניתן לקבל תוך חמש דקות בלבד, ולאחר קבלת האישור המהיר ממתינים להגעתו של שליח לפתח הבית או למקום העבודה, חותמים על המסכים הנדרשים ועל חוזה ההלוואה, והכסף מועבר במהירות אלינו.

הלוואה לכל מטרה עד 50,000 ₪

ישנם מקרים בחיים בהם אנו זקוקים להלוואה מהירה כדי לשלם חוב, לסגור מינוס בבנק, לשדרג את הרכב, לצאת לחופשה משפחתית או רומנטית, לממן לימודים וכיוצא בזה. הלוואה מהירה עד 50,000 ₪ אפשר לקבל בבנקים, בחברות האשראי ובחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר. מעתה, אפשר גם לקחת הלוואה מהירה באינטרנט תוך 5 דקות בלבד, השירות החדשני משפר את איכות חיינו ומונע מאתנו ביורוקרטיה סבוכה ותחנונים בפני הבנק.

למידע נוסף ולקבלת הלוואה מהירה בלי ללכת לבנק, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מתמחה בפתרונות מימון מותאמים אישית, בתנאים משתלמים ואטרקטיביים. נשמח לסייע גם לכם לקבל הלוואה באינטרנט ומחברות מימון חוץ בנקאיות נוספות, בהתאמה מדויק ליכולת ההחזר שלכם ולצרכים הייחודיים שלכם.

מה עושים כשהבקשה להלווואה נדחת על ידי הבנק

כולנו זקוקים אחת לכמה זמן להלוואה למטרות שונות ומגוונות כגון החלפת הרכב הישן, מימון לימודים באוניברסיטה, לשיפוץ הבית, למימון חופשה, לסגירת המינוס וכדומה. ברוב המקרים אנו פונים לבנק שלנו כדי לקחת הלוואה, עם זאת הבנק עשוי לסרב ולדחות את הבקשה שלנו. במקרים בהם הבנק דוחה את הבקשה להלוואה אין צורך להרים ידיים או להתחבא מתחת לפוך מאחר ויש אפשרויות נוספות לקבל הלוואה מחברות מימון חוץ בנקאיות.

ריכוזיות בשוק האשראי בישראל

הבנקים בישראל שולטים ללא עוררין בשוק האשראי, אמנם לאחר הרפורמה בשוק ההלוואות החלו לפעול שחקנים חדשים בתחום, ביניהם חברות האשראי, חברות מימון חוץ בנקאיות פרטיות הפועלות בהיתר משרד האוצר וגם חברות הגמל (חברות ביטוח ובתי השקעות) המציעות הלוואות על חשבון כספי הפנסיה.
עם זאת, הצרכן הישראלי ממשיך בעקשנות לקחת הלוואות דרך הבנקים, למרות שרבים מהישראלים אינם מפגינים חיבה יתרה למערכת הבנקאות בארץ. בשנים האחרונות החלה מגמה חדשה בה יותר צרכנים לוקחים הלוואות מחברות האשראי, למרות שההלוואות יקרות יותר.

כאשר אדם מעוניין לקחת הלוואה הוא פונה לבנק שלו בו מתנהל חשבון העובר ושב, אם דירוג האשראי שלו גבוה הוא זוכה לרוב להצעה אטרקטיבית, במידה ודירוג האשראי שלו נמוך הבנק עשוי לדחות את בקשתו. בעבר, נאלצו רבים לפנות לגורמים בשוק האפור כדי לקחת הלוואה לאחד שבקשתם נדחתה, כיום בעקבות הרפורמה ופתיחת שוק ההלוואות לתחרות, קל יותר לקבל הלוואה מחברות מימון חוץ בנקאיות כמו חברות האשראי, חברות הגמל וחברות מימון נוספות. ראוי לציין כי לאחרונה החלו לפעול בישראל גם חברות P2P המציעות פלטפורמה להלוואת חברתיות, תחום ההולך וצובר תאוצה בארה"ב, באנגליה ובמדינות נוספות, בארץ התחום עדיין בחיתוליו אך הצפי כי חברות ה-P2P יחדרו לשוק המקומי ויוכלו לסייע למסורבי הבנקים לקבל הלוואות נוחות.

אשראי חוץ בנקאי

הפתרון לכל מי שבקשתו להלוואה סורבה על ידי הבנקים או שזקוק במיידי לסגירת הלוואות היא לקחת הלוואה חוץ בנקאית. החלופות האפשריות הן הלוואות מחברות האשראי, מחברות הגמל על חשבון הפנסיה ומחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר משרד האוצר. כאמור, כיום ישנה אפשרות אטרקטיבית לקבל הלוואה גם מחברות ה-P2P, לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולקבל הצעות מכל חברות האשראי החוץ בנקאי.

אמנם, חברות האשראי מציעות הלוואות יקרות יותר בהשוואה לבנקים, אך בהליך קצר ומהיר אפשר לקבל הלוואה נוחה, ללא ביורוקרטיה מסובכת של הבנקים ובלי להתחנן בפני פקיד ההלוואות של הבנק. באמצעות צוות המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה תוכלו לקבל הלוואה אטרקטיבית ומותאמת אישית לצרכים שלכם וליכולת ההחזר שלכם, גם אם הבנק דחה את בקשתכם. לחישוב החזר הלוואה לחצו כאן.

למידע נוסף, לשאלות ולייעוץ מקצועי מה לעשות כאשר הבנק דחה את הבקשה שלכם לקבל הלוואה, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יחזור אליכם בהקדם ויסייע לכם לקבל הלוואה נוחה ואטרקטיבית, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

מדיה קפיטל
ייעוץ והכוונה באנר שוכב