מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק יהב לעובדי המדינה

מדיה קפיטל

מסלולי הלוואות בנק יהב

בנק יהב הוא אחד מהגופים הבנקאיים הקטנים יותר בישראל מבחינת תיק האשראי שבידיו, אך בו בזמן, חמישים אחוז ממניותיו נמצאות בידי בנק מזרחי טפחות. הדבר מאפשר לו לגלות גמישות ויצירתיות כלפי הלקוחות מצד אחד וליהנות מתמיכה פיננסית של גוף גדול מצד שני. רק לפני שנים אחדות הפעילות העיקרית של בנק יהב התבצעה מול אוכלוסיית עובדי המדינה, אך כיום הוא פונה אל כלל הציבור הישראלי.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק יהב לעובדי המדינה

הגישה שבה בנק יהב נוקט מבחינת אפשרויות אשראי מכוונת הסתכלות על כל לקוח, בעיקר לפי קריטריונים הנוגעים לרמת ההכנסה שלו בשנים האחרונות, הביטחונות שקיימים ברשותו, היסטוריית האשראי והסכום המבוקש של ההלוואה.

האפשרויות הזמינות ללקוחות בבנק יהב הן כדלקמן:

מסלול אשראי לרכישת רכב – אופציה זו של הלוואה מוצעת על ידי בנק יהב בשיתוף עם חברת הרכב אוויס שמחזיקה צי גדול של מכוניות חדשות ויד שנייה בסניפיה השונים ברחבי הארץ. כל לקוח של הבנק יכול למעשה לקבל אשראי עד מאה אחוז משווי הרכב (בכפוף לאישור הבנק) ובהמשך לפרוס את החזר התשלומים עד לתקופה של חמש שנים. יש לציין כי כל זמן שההלוואה לא הוחזרה במלואה, הרכב נשאר משועבד לבנק ומשמש כביטחונות כנגד ההלוואה.

אפיק הלוואה ייחודי לעובדים עצמאים – מאפייני האשראי מותאמים להעדפות של הלווים ומאפשרים גמישות יתרה מבחינת תנאי ההחזר. סכום האשראי המקסימאלי במסגרת המסלול הוא 100 אלף שקלים ואילו העלויות של הריבית תלויות במשא ומתן של הבנק והיסטוריית ניהול החשבון של הלקוח הספציפי.

מסלול אשראי לכל מטרה – מבחינת התנאים של ההלוואה, מדובר במסלול הגמיש ביותר שמוצע על ידי הבנקים ללקוחות השונים. תקופת ההחזר יכולה להתבצע במשך תקופה ארוכה במיוחד של 12 שנים, כאשר הדבר כרוך כמובן באישור של מחלקת האשראי בבנק. בנוסף לכך, הלווה יכול לבקש תקופת גרייס שנמשכת עד שנה ובמהלך חודשים אלו לשלם את הריבית על ההלוואה בלבד.

הגשת הבקשה לאשראי יכולה להיעשות במגוון ערוצים שונים, כמו אתר האינטרנט של הבנק, אפליקציה במובייל, שיחה טלפונית עם נציג או הגעה פיזית לסניף. עלויות הריבית נקבעות על פי רמת הסיכון של הלווה וגובה הסכום המבוקש.

מחזיקי חשבונות בבנק יהב וגם לקוחות של בנקים אחרים יכולים ליצור קשר לבירורים על אפשרויות קבלת אשראי ושאלות נוספות במוקד הטלפוני *2616. כמו כן, ניתן כמובן לגשת לסניפי הבנק שפרוסים ברחבי הארץ או למלא טופס פנייה באתר האינטרנט של הבנק.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מעוניינים לתת את מרב האינפורמציה על המתרחש בשוק האשראי בישראל – ככל שהמידע המתקבל על ידי הקורא הוא עדכני יותר, כך הסיכוי שלו להגיע להחלטה נכונה גדל. בנוסף, מטרתנו היא לקשר בין מבקשי הלוואה פוטנציאליים לבין גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים שמציעים הלוואות משתלמות במיוחד מבחינת עלויות ומאפיינים אחרים של אשראי.

הלוואות לכל מטרה נלקחות לעתים מסוימות בסכומים גבוהים למדי והדבר מחייב את הלווים לנהוג באחריות וזהירות גדולה יותר. מצד שני, הלווים הפוטנציאליים אינם בקיאים פעמים רבות בניואנסים של משא ומתן מול הבנקים, סוגי הריביות והחוזים השונים. לפיכך, אנו ממליצים לכל אדם שמבקש ליטול הלוואה לצרכים שונים, להתייעץ עם אנשי מקצוע טרם ההחלטה הסופית ולקבל עצות שימושיות מגופים בעלי ניסיון.

אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה נוכל לקשר אותך עם אנשי מקצוע ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

מתעניין במסלולי הלוואות נוספים? היכנס למאמרים הבאים

הלוואות לעובדי מדינה מוגבלים בבנק

הלוואות למורים