בנק יהב – הלוואות למוגבלים

מדיה קפיטל

פגישה בבנק לגבי הלוואה

הגבלת חשבון מתבצעת על ידי בנק מסחרי במקרה שלקוח מסוים אינו מתנהל בצורה מסודרת מבחינה תקציבית ואינו עומד בהתחייבויות הכספיות שלו. כאשר יותר מעשרה צ׳קים חוזרים במהלך שנה אחת בכלל סיבה של ״אין כיסוי מספק״, הרי שהחשבון של אותו לקוח יוגבל והוא אינו יוכל לקבל אשראי מהבנק במשך שנה.

 

התוצאות של הגבלת חשבון בבנק

 

מצב של הגבלת חשבון מקשה מאד על ההתנהלות היומיומית של אדם פרטי ובמיוחד בעל עסק שתלוי בקו אשראי זמין מהבנק באופן שוטף. יש לציין כי ההגבלה חלה על כל סוגי האשראי – פנקסי צ׳קים, הלוואות מהבנק, כניסה לאוברדרפט ואף שימוש בכרטיסי אשראי שמונפקים על ידי הבנק.

למרות שנהוג לקשר סיטואציה של הגבלת חשבון עם חוסר אחריות וקשיים כספיים, לעתים קרובות מדובר בחוסר ערנות פשוט. בעלי עסקים, לדוגמא, שעושים שימוש רחב ותדיר בצ׳קים, יכולים למצוא את עצמם במצב של הגבלה תוך ימים ספורים.

 

במידה והלקוח אכן מוגבל בבנק בגלל סיבות טכניות אך המצב הפיננסי הכללי שלו ממשיך להיות סביר, יש לו סיכוי טוב לקבל אשראי מאפיקים אחרים.

בנק יהב הלוואות למוגבלים

בנק יהב הוא בנק קטן יחסית אך נמצא בהתרחבות מתמדת בשנים האחרונות. בעבר כל הפעילות שלו הייתה מול עובדי המגזר הציבורי, אך כעת הוא פתח את שעריו ללקוחות פרטיים, קמעונאיים ועסקיים.

מכיוון שבנק יהב מעוניין להגדיל את הנתח שלו בשוק האשראי ולמשוך אליו לקוחות מבנקים אחרים, תנאי ההלוואות שניתן ליטול דרכו הם אטרקטיביים למדי. במידה ולקוח מוגבל בבנק אחר מעוניין לקבל אשראי בבנק יהב, הוא יוכל לעשות זאת אם יוכיח כי יש לו הכנסות קבועות חודשיות וההגבלה הבנקאית נגרמה בעיקר מסיבות טכניות ולא מהותיות.

יש לציין, כי נטילת אשראי מבנק יהב במקרה זה, היא רלוונטית רק למוגבלים בחשבון בנק מסוים ולא מוגבלים חמורים שחסומים מלקבל הלוואות דרך כל הבנקים המסחריים.

אנו באתר ההלוואות רק תבקש הלוואות לכל מטרה מציעים לך השוואה בין ההצעות האטרקטיביות ביותר של אשראי זמין ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית עם כל המידע בנושא.