ריבית הלוואה


מחשבון לחישוב ריבית הלוואה

כך תחשב ריבית הלוואה בקלות ובמהירות!

מצפה לקבל הלוואה מהבנק או חברת הלוואות חיצונית כזו או אחרת? לפני ההתחייבות ורכישת הבית החדש, השיפוץ או הטיול לחו"ל, כדאי שתדע איך לחשב את הריבית כדי לדעת האם ההתחייבות הזו ריאלית או שהיא עלולה להכניס אותך לצרות כלכליות קשות יותר. בוא לחשב, להשוות ולקבל הלוואה באמצעות פורטל רק תבקש!

ריבית הלוואה – איך נעשה החישוב?

כמשדברים על הלוואות, יש לקחת בחשבון שריביות הן חלק בלתי נפרד מהן, לפחות ברוב המקרים. אף על פי שייתכנו הלוואות עם ריביות נמוכות במיוחד, הלוואה עומדת, הלוואות שתקופת ההחזר שלהן מאוחרת וכדומה, בדרך כלל הריבית נוספת לסכום הכסף שרוצים ללוות והיא מוחזרת יחד איתו באופן חודשי.

ריביות הן משהו מאוד משתנה ואין לצפות שגובה הריבית יהיה זהה בין בנק לבין חברת אשראי, חברת ביטוח או כל חברת הלוואות אחרת. הריבית תלויה מן הסתם בתקופת ההחזר ומספר החודשים או השנים שלה, גובה ההלוואה, שער הריבית, בתנאים המסויימים והאישיים שיהיה באפשרותך להשיג מאותו גוף פיננסי (שיהיה בהתאם להסטוריה שלך איתו, הבטחונות שלך, האמינות וכדומה) ועוד.

אז מהי בעצם ריבית? הריבית היא התשלום שלנו עבור אותו הון שקיבלנו במסגרת ההלוואה. מאחר וההון הזה לא שלנו, אנו צריכים לקנות את הזכות לקבל אותו, וזוהי הריבית.

איך מחשבים ריבית הלוואה? כדי לחשב את גובה הריבית יש להצטייד בנתונים הבאים: תקופת ההחזר, שער הריבית וקרן ההלוואה, כאשר הנוסחה היא פשוטה וקלה – מכפילים את התקופה בשער הריבית ובקרן, וקיבלנו את גובה הריבית שאנו צפויים לשלם על אותו הסכום שנלקח במסגרת ההלוואה, לרשותך באתר מחשבון הלוואה אונליין לצורך חישוב החזר הלוואה.

ממי מקבלים הלוואות? מהבנקים, מחברות האשראי השונות, חברת הלוואות, מהמדינה, מחברות ביטוח, קרנות צדקה וגמ"חים, ועוד ועוד.

קבל הלוואה טובה ונוחה כבר היום!

הגיע הזמן לעבור דירה ואתה מתלבט בין הבנקים לחברות האשראי לקבלת הלוואה? מתעניינן לגבי הלוואות לסטודנטים ללא ריבית? אל תשבור את הראש לבד! מלא את הפרטים בקצרה בטופס שכאן בפורטל רק תבקש ותוכל להנות מתנאים מצויינים ולבקש הלוואה משתלמת בדקות הקרובות וללא כל מאמץ, התחייבות או תשלום נוסף מצדך!