משכנתאות לכיסוי חובות


בית שאפשר לשעבד לצורך קבלת הלוואה

לא מצליחים לעמוד בתשלומי המשכנתא בגלל חובות כספיים שהצטברו? לידיעתכם, באפשרותכם לקחת משכנתאות לכיסוי חובות, או במילים אחרות, להגדיל את המשכנתא על הדירה שלכם, עד שתתיישרו.

בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה, תוכלו למצוא הסברים על ההלוואות ומגוון רחב של הצעות משתלמות ממיטב המוסדות הפיננסיים בארץ.

מה משמעות משכנתאות לכיסוי חובות

הרעיון העומד מאחורי הלוואה זו הוא כי אם יש לכם נכס בבעלותכם, תוכלו לנצל אותו לנטילת הלוואה שתסייע לכם להתמודד עם החובות.

במידה ואין משכנתא קיימת על הנכס שלכם, תוכלו לקבל הלוואה בשיעור גבוה, על הנכס הקיים, ובמידה ועדיין עומדת משכנתא על הנכס, שיעור ההלוואה יהיה בניכוי סכום המשכנתא שנותר לתשלום.

היתרון הברור של הלוואות משכנתא לכיסוי חובות הוא כי בעלי נכס שרוצים ליישר את חובותיהם במהירות, יכולים לעשות זאת באמצעות הנכס שמשמש להם כבטחון מול הבנק או כל גורם מלווה אחר.

בדרך כלל בעלי חובות יתקשו למצוא גורם שיאשר להם הלוואה בהתחשב בחובותיהם, כך שהאופציה של משכנתאות לכיסוי חובות יכולה להיות מוצא טוב עבורם.

לקריאה מורחבת על הלוואות כנגד נכס לחצו כאן
לקריאה מורחבת על הלוואה גדולה לסגירת חובות לחצו כאן

פתרון יעיל ומהיר

קבלת משכנתא על דירה קיימת היא דרך אפקטיבית לקבלת הלוואה גבוהה. לא רק זאת, הבנק, שמקבל בטחון בצורת נכס נדל"ן מאפשר מתן הלוואה גבוהה ואפילו בתנאים נוחים, בידיעה שיש ברשותו עירבון מספק כנגד ההלוואה שנתן.

עם פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה, תוכלו לקבל בהליך קצר ויעיל מגוון רחב של הצעות להלוואות משתלמות ובאפיקים שונים, ביניהם משכנתאות לכיסוי חובות.

מומחי הפורטל יאתרו עבורכם את המסלולים המשתלמים ביותר, כך שתוכלו לערוך השוואה ביניהם ולבחור את ההלוואה המתאימה לכם ביותר.

מלאו את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס המקוון שבאתר ומומחי הפורטל יאתרו לכם משכנתאות לכיסוי חובות בתוך זמן קצר.