מסלולי הלוואות לכל מטרה של הבנק הבינלאומי הראשון


הבינלאומי הוא אחד מהגופים הבנקאיים הגדולים והמוכרים בישראל ובאותה עת מהווה גם את הבנק הגדול ביותר בתוך קבוצת הבינלאומי אשר כוללת גם את בנק מסד, אוצר החייל, בנק פועלי אגודת ישראל ויובנק. צריך לציין שלקוחות הבנק הבינלאומי יכולים לקבל שירות מכל הבנקים בקבוצה, כך שמסלולי האשראי הרלוונטיים עבורם הם רבים ומגוונים במיוחד.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של הבנק הבינלאומי הראשון  

לקוחות הבנק הבינלאומי יכולים למצוא אפיקים רבים של אשראי זמין וזאת בהתאם ליכולת הכלכלית וההעדפות האישיות שלהם. חשוב לזכור, כי קבוצת הבינלאומי פועלת באופן יעיל במיוחד בתוך מגזרים ייחודיים כמו לקוחות מן המגזר החרדי, עובדי משרד החינוך, משרד הביטחון ועוד – לווים ששייכים לאוכלוסיות אלו יקבלו בדרך כלל הטבות נוספות בעת נטילת הלוואה. להלן מספר מסלולים פופולאריים של אשראי הזמינים ללקוחות של הבנק הבינלאומי:

  • מסלול הלוואה המיועד לרכישת רכב פרטי או מסחרי – האופציה הזו היא רלוונטית לכלל לקוחות של הבנק, כאשר האישור הסופי לנטילת ההלוואה ניתן בהתאם למאפיינים האישיים של מבקש האשראי, ההיסטוריה הבנקאית הקודמת שלו וההכנסות שלו נטו בשנים האחרונות.סכום האשראי לרכישת רכב פרטי ניתן עד מאה חמישים אלף ₪, כאשר תקופת ההחזר המקסימאלית תעמוד על חמש שנים. ההלוואה לצורך מימון רכב מסחרי היא עד גובה של 400 אלף ₪ ואילו תקופת ההחזר היא קצרה ביותר ועומדת על ארבע שנים לכל היותר. בשני המקרים משמשים הרכבים כביטחונות כנגד ההלוואה ומשועבדים בפועל לבנק.
  • מסלול אשראי און ליין – הבנק הבינלאומי החליט לפשט את תהליך קבלת ההלוואה ללקוחות ומאפשר כיום בקשת אשראי באמצעות אתר האינטרנט או האפליקציה הסלולארית (מעבר לאפשרויות הסטנדרטיות של הגעה לסניף ושיחה עם נציג טלפוני). מבחינת תנאים ספציפיים של אפיק זה, הרי שישנה אפשרות לקבל הלוואה עד גובה של מאה אלף ₪ ואילו הפריסה נעשית בין שלושה חודשים לשבע שנים.קיימות שתי אפשרויות של החזר הלוואה במסלול זה – שיטה של החזרים קבועים והלוואה בניהול אישי. תשלומים בהחזר קבוע מתאימים יותר לאנשים שמחפשים יציבות ולכן מעדיפים לדעת מראש כמה ישלמו כל חודש בחודשו. מסלול אשראי בניהול אישי הוא גמיש יותר – הריבית היא משתנה ואילו הלווה קובע בעצמו את יום ההחזר, גובה התשלום, דחיית החזר ועוד.
  • אפיק נטילת הלוואה ברגע – לפי המדיניות של הבינלאומי, התקבלה החלטה מודעת של הפיכת מסלולי ההלוואות לפשוטים יותר – ניתן לראות זאת בין השאר באמצעות אפיק הלוואה ברגע. מסלול זה מאפשר ללקוח הבנק לקבל הלוואה בסכומים לא גבוהים על ידי לחיצת כפתור פשוטה דרך אתר האינטרנט או האפליקציה הסלולארית. האשראי מתאים במיוחד לאנשים שזקוקים לסכומי כסף נמוכים לזמן קצר.סכום ההלוואה שניתן לקבל במסגרת המסלול נע בין אלף לחמש עשרה אלף שקלים, כאשר תקופת החזר האשראי נמשכת עד שנה אחת בלבד. ניתן לקבל הלוואה אחת בלבד ביום עסקים וכאמור, רק לקוחות הבנק זכאים לקבלה. ריבית האשראי נקבעת על ידי הבנק, כאשר הלקוח זכאי כמובן להסכים או לסרב לתנאים שנקבעו. החשבון מזוכה באותו יום ואילו יום ההחזר של ההלוואה מתבצע בדיוק ביום שבו מועבר הכסף אל החשבון.

אם אתה חושב לקחת הלוואה לצרכים שונים בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים לעזור לך להשוות בין המסלולים המשתלמים ביותר בשוק ולחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים. אנו מזמינים אותך למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ומבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

הלוואות מבנקים נוספים: