מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ערבי ישראלי


לוגו של בנק ערבי ישראלי

הבנק הערבי ישראל הוקם באמצע המאה הקודמת, כאשר מטרתו העיקרית הייתה להעניק שירותים פיננסיים לאוכלוסייה הערבית הגדולה תוך כדי התחשבות במאפיינים התרבותיים שלהם. בשנות השבעים, נרכש הערבי הישראלי על ידי בנק לאומי וסניפים חדשים רבים נפרסו בישובים הערביים ברחבי ישראל והגדה. לבסוף, בתחילת שנת 2016, לאחר הסתבכות משפטית מתוקשרת, אושר מיזוג סופי של הבנק הערבי ישראלי אל תוך לאומי.

כיום, השירותים הפיננסיים ללקוחות הבנק הערבי ישראלי מוענקים מסניפי לאומי השונים, כאשר גם הפעילות בענף האשראי הועברה באופן מלא. אולם, סניפי בנק לאומי אשר נמצאים בלב אוכלוסייה ערבית עדיין לוקחים בחשבון את הצרכים של המגזר ומתחשבים בהבדלים סוציו אקונומיים, דתיים ותרבותיים.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ערבי ישראלי

בנק לאומי הוא אחד משני הגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים בישראל ולרוב נמצא בחזית מבחינת התפתחויות פיננסיות, שיפורים טכנולוגיים, שירות לקוחות וחידושים בענפים שונים. מסלולי ההלוואות שמציע הבנק הערבי ישראלי דרך לאומי הם רבים, כאשר חלקם זמין גם דרך הבנקים האחרים והחלק האחר הוא ייחודי לגוף פיננסי זה.

  • אפיק אשראי לרכישת רכב חדש – לקוחות כל הבנקים שמעוניינים לקבל מימון לרכישת רכב חדש בלבד, יכולים לעשות זאת באמצעות הגעה פיזית לסניף הקרוב אליהם ושיחה עם אחד הפקידים. ככלל, ההלוואה מוענקת לתקופה של עד חמש שנים בסכומים שיכולים להגיע למאה אחוז משווי הרכב ואילו גובה הריבית נקבע בהתאם לרמת סיכון האשראי של כל לווה ספציפי.
  • אפיק אשראי בקליק – לווים פוטנציאליים אשר מחזיקים חשבון בבנק הערבי ישראלי וזקוקים להלוואה באופן מיידי, יכולים לעשות שימוש באפיק אשראי בקליק שזמין בסכום של עד 200 אלף ₪. תקופת הפירעון המקסימאלית עבור אשראי בקליק עומדת על חמש שנים, כאשר הריבית והמאפיינים האחרים של ההלוואה נקבעים בהתאם לסטטוס השוטף של כל לקוח. לווה בעל היסטוריה מסודרת והכנסות גבוהות יותר ייהנה מעלויות נמוכות יותר של ריבית.
  • הלוואת דיגיטל – סכום האשראי הזמין במסגרת המסלול הוא עד מאה אלף ₪, כאשר בקשה לקבלת ההלוואה יכולה להיות מועברת לבנק במגוון של ערוצים – אתר האינטרנט של הבנק, האפליקציה בסלולר, המוקד הטלפוני, כספומטים ועמדות שירות של הבנק ועוד.היתרון של המסלול הוא כי אין כל דרישה לערבים או ביטחונות וגם לא נדרש שום תשלום של עמלות נוספות מעבר לתשלומים הסטנדרטיים והריבית. באפשרותם של הלווים גם לקבל תקופת גרייס של חצי שנה על החזר ההלוואה אך הדבר כרוך בתשלום של ריבית נוספת. החזר החוב הבנקאי מתפרס עד לתקופה של שבע שנים והריבית היא משתנה על בסיס פריים.
  • מסלול הלוואה מובחרת – זמינה ללווים בסכומים של מאה אלף ₪ עד מאתיים אלף ₪ בלבד, כאשר ההחזר יכול להתפרס עד לתקופה של שבע שנים. ההלוואה היא משתנה על בסיס פריים ושיטת התשלומים החודשיים היא שיטת שפיצר ולא ריבית קבועה. מתאימה במיוחד ללווים בעלי הכנסות גבוהות והיסטוריית אשראי תקינה שזקוקים להלוואות בסכומים גבוהים יותר (למטרות עסקיות בדרך כלל).
  • אפיק אשראי עסקי עם גמישות יתרה בתנאי הפירעון – האפשרות הזאת מתאימה באופן מושלם ללקוחות עסקיים שמעוניינים לעשות התאמה בין החזרי ההלוואה לבין מחזור המכירות וההכנסות שלהם. התנאים הסופיים של האשראי ועלויות הריבית יהיו תלויים בדרך כלל בהכנסות של העסק ותזרים המזומנים בתקופה האחרונה.סכום האשראי המוצע על ידי לאומי במסלול זה עומד 750 אלף ₪ בצורתו המקסימאלית, כאשר תקופת ההלוואה היא לשנה אחת בלבד. במהלך שנה זו, הלווה העסקי יכול לפרוע בכל חודש חלק מהאשראי או את ההלוואה כולה ללא שום קנסות יציאה או עמלות מכל סוג שהוא.

אם אתה מתעניין באפשרויות הקיימות של הלוואות בשוק הבנקאי, אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. התייעצות עם אנשי מקצוע וסקר שוק יסודי יכולים להביא להוזלה משמעותית של עלויות הריבית ושיפור התנאים האחרים – כל זאת באמצעות שיחה טלפונית פשוטה. מלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

רוצה לקרוא על מסלולים נוספים של הלוואות דרך הבנק

הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט
הלוואות לכל מטרה של בנק הפועלים
הלוואות לכל מטרה של בנק לאומי