מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מרכנתיל דיסקונט ​


מסלולי הלוואות בנק דיסקונט

בנק מרכנתיל מהווה היום את אחד מהגופים הפיננסיים הוותיקים ביותר בישראל והוקם הלכה למעשה בתחילת המאה העשרים. הבנק נמצא כיום בבעלות מלאה של דיסקונט והוא מתמקצע במתן שירותים ללקוחות קמעונאיים ועסקיים שונים. יש לציין, כי למרכנתיל יש מעל שמונים סניפים שפרוסים ברחבי הארץ (מקום חמישי בישראל בין הבנקים) – דבר היכול להעיד על מידת הפופולאריות שלה זוכה הבנק.

מעצם היותו בנק לא גדול ובעל הוצאות תפעוליות נמוכות יותר ממוסדות פיננסיים אחרים, יש באפשרות מרכנתיל להעניק שירות מקצועי וגמיש יותר ללקוחות במגוון ענפים. התמיכה הכלכלית של בנק דיסקונט, לעומת זאת, נותנת תחושה של יציבות וביטחון לעובדים ולמחזיקי החשבון במרכנתיל.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מרכנתיל דיסקונט

מרכנתיל מציע אפיקים משתלמים למדי של הלוואות עסקיות, שחלקן מאופיין בשיתוף פעולה עם קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות פעילות. בנוסף להצעות אלו, לווים פוטנציאליים יכולים לפנות גם לבנק דיסקונט ושם למצוא מסלולים אטרקטיביים נוספים.

  • אפיק אשראי מרכנתיל פיקס – התכנית הזאת מציעה ללווים להחליט בעצמם מהי מטרת נטילת האשראי, בין אם זה חזרה ללימודים, הלוואה לחגים או נופש. סכום ההלוואה המקסימאלי עומד על 15 אלף ₪ וגובה ההחזר הוא קבוע בסכום 299 ש"ח. תקופת ההלוואה נקבעת בהתאם לגובה האשראי המבוקש על ידי הלקוח.
  • אפיק אשראי מיידי – אופציה זו היא שירות חדש יחסית ללקוחות העסקיים בבנק דיסקונט, כאשר הלווים שעומדים בתנאי הסף של מחלקת העסקים יכולים לקבל את הסכום המבוקש לחשבון שלהם באופן מיידי על ידי לחיצת כפתור. סכום האשראי המקסימאלי הוא 20 אלף ₪, כאשר האשראי אינו יכול להיות מופנה לרכישת דיור. לצורך בדיקת זכאות של אשראי במסגרת מסלול זה, ישנה אפשרות למלא פנייה באתר הבנק.
  • אפיק אשראי המיועד לסטודנטים – לקוחות שלומדים במוסדות להשכלה גבוהה, יכולים לפרוס את שכר הלימוד שלהם לשבעה תשלומים חודשיים וזאת עד לסכום של 20 אלף ₪. בנוסף לכך, קיימת אפשרות לקבל הלוואה של עד 15 אלף ₪ עבור כל שנת לימודים או בגובה שובר התשלום לאותה שנה. הלווים יכולים לקבל שנה גרייס ולהתחיל להחזיר את האשראי שנה לאחר סיום הלימודים האקדמיים.
  • אפיק אשראי המאה – מדובר על הלוואה בריבית קבועה או משתנה על בסיס פריים לכל מטרה. סכום האשראי המקסימאלי הוא מאה אלף ₪ ואילו פריסת התשלומים יכולה להיעשות עד שמונים חודשים. ניתן לפנות לגבי פרטים נוספים באחד הסניפים וגם על ידי מילוי טופס מיועד באתר האינטרנט.
  • מסלול הלוואה ייחודי למעבר דירה – סכום האשראי המקסימאלי במקרה זה, הוא עד 50 אלף ₪ (בכפוף לאישור הבנק) ותקופת ההחזר היא עד חמש שנים, כאשר יש אפשרות לדחייה של חודשיים גרייס. הריבית שנגבית היא משתנה על בסיס פריים והעלויות ההתחלתיות יכולות להשתנות בהתאם לאופי הפעילות בחשבון הלקוח.

 כמו כן, ישנה אפשרות לקבל אשראי במסלול של התארגנות בבית חדש, וזאת עד לחצי שנה לאחר קבלת המשכנתא. גובה ההלוואה המקסימאלי הוא מאה אלף ₪ ותקופת ההחזר היא עד עשר שנים. גם במקרה זה הריבית היא משתנה על בסיס פריים וקיימת אפשרות לקבל שנתיים של גרייס (פטור מתשלומים).

כמות מסלולי האשראי הזמינים בישראל גדלה משמעותית בשנים האחרונות וזאת לאור ההתפתחות של השוק החוץ בנקאי. מגמה זו היא חיובית באופן כללי ללווים, שכן התחרות על כיסו של הלקוח היא עזה – מה שתורם במידה רבה להורדת עלויות הריבית. אולם, במקרים רבים, הלווים מתקשים להשוות בין המסלולים הקיימים בגלל המורכבות שלהם ובוחרים באפיקים יקרים יותר.

במידה ואתה מתכוון לקחת הלוואה בתקופה הקרובה, אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.