מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מסד


לוגו מסד

בנק מסד שייך לקבוצת הבינלאומי שמהווה את אחת מחמשת הגופים הפיננסיים הגדולים בישראל. כתוצאה מכך, יכול מסד להעניק שירות אישי ללקוחות וגם ליהנות מיציבותה של קבוצה בנקאית גדולה שעומדת מאחוריו.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מסד

  • מסלול הלוואה און ליין – בנק מסד החליט לפשט את תהליך קבלת האשראי ומאפשר למעשה קבלת הלוואה באמצעות אתר האינטרנט או האפליקציה הסלולארית (מעבר לאפשרויות הרגילות של הגעה לסניף ושיחה עם נציג טלפוני). ניתן לקבל הלוואה עד לגובה של מאה אלף ₪, כאשר הפריסה נעשית בין שלושה ל-84 חודשים.

ישנן שתי אפשרויות של החזר הלוואה במסלול זה – הלוואה בהחזרים קבועים והלוואה בניהול אישי. הלוואה בהחזרים קבועים מתאימה יותר לאנשים שמחפשים יציבות ולכן מעדיפים לדעת מראש מה יהיה גובה ההחזר כל חודש בחודשו.

 

  • אפיק אשראי במסלול ישיר – מסלול זה נגיש באתר האינטרנט או בסניף באופן מיידי. אין צורך כלל בשום ערבים או ביטחונות והלקוח כמובן בוחר את הסכום המתאים לו ביותר. סכום ההלוואה הוא עד 120 אלף ₪ והכסף מוזרם לחשבון באופן מיידי. שאר תנאי ההלוואה יוצגו בעת הגשת האשראי באתר האינטרנט או בסניף (בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה הפוטנציאלי).
  • הלוואה ייחודית לסטודנטים – סטודנטים הם קהל יעד פופולארי בקרב הבנקים וגם בבנק מסד הם זוכים לתנאים מועדפים בפריסת שכר הלימוד וגם קבלת הלוואות. פריסת שכר הלימוד נעשית עד לגובה 83% ללא ריבית להצמדה, כאשר הפריסה עצמה היא לחמש חודשים. ההלוואות מגיעות במספר אופציות, כאשר בכל אופן התנאים הם אטרקטיביים יותר משאר הלקוחות.
  • אפיק הלוואה בניהול אישי – זוהי הלוואה גמישה, בה הלקוח יכול למעשה לקבוע בעצמו את גובה ההחזר החודשי, לבצע שינויים בתאריכי ההחזר וגם לדחות את תאריך ההחזר הראשון עד לתקופה של שנה. יתרונות נוספים במסלול הם, כי אין צורך בערבים או ביטחונות, ישנו פטור מלא מעמלות וגם הפירעון המוקדם מתבצע ללא כל עמלות. האשראי ניתן באופן מיידי בצורה מקוונת והחשבון מזוכה מיד (בכפוף לאישור הבנק).

ההלוואה ניתנת לא ניתנת לחשבונות צעירים, חיילים או סטודנטים והלקוחות חייבים להיות בעלי דרגה שלישית של שירות בסניף. גובה ההלוואה המקסימאלי הוא עד 120 אלף ₪ ותקופת ההחזר יכולה להתפרס עד 60 חודשים. התנאים האחרים יוצגו בעת הגשת ההלוואה באתר האינטרנט של מסד.

 

  • אפיק הלוואה ברגע – בנק מסד עשה החלטה מודעת לפשט את מסלולי ההלוואות שלו וניתן לראות זאת באמצעות מסלול הלוואה ברגע. מסלול זה מאפשר ללקוח הבנק לקבל אשראי בסכומים לא גבוהים בלחיצת כפתור פשוטה דרך אתר האינטרנט או האפליקציה הסלולארית שלו. האשראי מתאים במיוחד לאנשים שזקוקים לסכומי כסף נמוכים לזמן קצר.

סכום ההלוואה שניתן לקבל במסגרת המסלול נע בין אלף לחמש עשרה אלף שקלים, כאשר תקופת ההלוואה היא עד שנה אחת בלבד. ניתן לקבל הלוואה אחת בלבד ביום עסקים וכאמור, רק לקוחות הבנק זכאים לקבלה. ריבית האשראי נקבעת על ידי הבנק, כאשר הלקוח זכאי כמובן להסכים או לסרב לתנאים שנקבעו. החשבון מזוכה באותו יום ואילו יום ההחזר של ההלוואה מתבצע בדיוק ביום שבו מועבר הכסף אל החשבון.

 

מטרתנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה היא לספק את המידע העדכני והחשוב ביותר על המתרחש בשוק האשראי בישראל. מכיוון שכמות מסלולי האשראי היא גדולה ומגוונת מאד, אנשים שאינם מתמצאים בתחום יכולים בקלות להתבלבל ולבחור באופציה פחות משתלמת מבחינת עלויות והתנאים האחרים.

במידה ואתה חושב לקחת אשראי בנקאי בתקופה הקרובה, הגעת למקום הנכון. המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה יעזרו לך להשוות בין האפיקים הזמינים ולמצוא את ההלוואה שמתאימה לצרכיך. אנו מזמינים אותך למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ומבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.