מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מזרחי טפחות ​


לוגו בנק מזרחי

בנק מזרחי טפחות הוא אחד מארבעת הבנקים הגדולים בישראל, וככזה, הוא מציע מגוון שירותים פיננסיים ללקוחותיו הרבים – בין השאר משכנתאות, שוק ההון, פיקדונות, מט"ח וגם הלוואות מסוגים שונים. בגלל יתרון הגודל של הבנק, לקוחותיו נהנים מיציבות גדולה ומערך סניפים שפרוסים בכל רחבי הארץ.

ננסה למפות את מסלולי ההלוואות העיקריים שקיימים בבנק מזרחי טפחות ולפרט על המאפיינים של כל מסלול. חלקם של המסלולים הם ייחודיים לבנק מזרחי טפחות ולא קיימים במוסדות בנקאיים אחרים.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק מזרחי טפחות

מזרחי טפחות מציע אופציות מגוונות למדי ללווים, כאשר רוב המסלולים מיועדים ללקוחות הבנק וחלקם זמינים גם ללקוחות של בנקאים אחרים. האפיקים האטרקטיביים שמוצעים בבנק הביאו את מזרחי טפחות לשורה של הישגים עסקיים בתקופה האחרונה, כאשר גם נתח השוק גדל בצורה משמעותית. להלן חלק מן האפשרויות המשתלמות שזמינות ללקוחות במזרחי טפחות:

  • אפיק אשראי למימון שכר לימוד – אוכלוסיית הסטודנטים נחשבת לבעלת פוטנציאל גדול מבחינת הבנק, לכן הוא מציע לסטודנטים פריסת שכר לימוד לשישה תשלומים וזאת ללא כל ריבית, הצמדה ועמלות. כמו כן, קיימות הלוואות בתנאים מועדפים לאקדמאים – בסכום שמגיע עד לשישים אלף ₪, ריבית פריים + 0.9% ותקופת החזר עד לחמש שנים. כמו כן, ישנה הנחה של 50% בעמלת הביצוע ואפשרות לתקופת גרייס (דחיית תשלום).
  • אפיק אשראי לשיפוץ הבית.במידה ולקוח מעוניין לשפץ את ביתו וזקוק לאשראי לצורך כך, יש באפשרותו לקבל הלוואה בתנאים מיוחדים בדיוק למטרה הזו. היתרון של ההלוואה הוא ההחזר החודשי הנמוך ומגוון המסלולים שניתן לבחור לצורך ההחזר. תקופת ההחזר של ההלוואה במקרה זה היא בין ארבע לשלושים שנה וכדי לברר לגבי קבלתה, יש לפנות לטלפון *8860.

אפיק אשראי ברגע – הלוואה זו ניתנת עד לסכום של שבעים וחמישה אלף ₪, כאשר ניתן לקבל אותה באופן מיידי, בלי לצאת כלל מהבית. אחת הדרכים היא להיכנס לחשבון האינטרנט ולהגיש בקשה, אך ניתן גם להשתמש בדרכים אחרות, כגון שיחה טלפונית עם נציג או שימוש באפליקציה של הבנק בסלולר.

ההלוואה ניתנת לתקופה של חודשיים עד 60 חודשים, כאשר לא נדרשים כל ערבים. כמובן, שסכום ההלוואה המאושר כפוף לאישור הבנק ומאפייני הלקוח.

אפיק אשראי ייחודי לרכישת רכב – בנק מזרחי טפחות מאפשר מימון רכב עד 100% בריבית אטרקטיבית במיוחד, כאשר תקופת ההלוואה היא עד ל-60 חודשים. לבירור על ההלוואה ניתן להיכנס לאחד הסניפים, ליצור קשר טלפוני או למלא פרטים באתר האינטרנט.

  • אפיק אשראי לכל מטרה – מסלול זה ייחודי בכך, שהוא כרוך בשעבוד הדירה עד לתקופה של ארבע עד שלושים שנה (מה שמאפשר גם ללקוחות פחות אמידים לקבל אשראי). סכום ההלוואה שניתן לקבל הוא עד ארבעים אלף ₪, כאשר הבקשה מוגשת באמצעות טופס מיוחד בבנק או בטלפון *8860. כמובן שהלקוח יכול לפרוע את ההלוואה בכל עת גם לפני תום התקופה.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מעוניינים לקשר בין הלווים הפוטנציאליים לבין גופים פיננסיים אשר מציעים את מסלולי האשראי האטרקטיביים ביותר בשוק. קבלת מידע רחב ככל האפשר ועריכת סקר שוק יסודי יכולים להוזיל במידה רבה את עלויות הריבית ללקוחות ואף לשפר את התנאים האחרים של העסקה.

למסלולי הלוואות נוספים לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים לחצו כאן

אם אתה חושב לקחת אשראי בתקופה הקרובה למטרה פרטית או עסקית, תוכל לחסוך כסף וזמן על חיפושים בעזרת שיחה טלפונית אחת. אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בעלי ניסיון ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.