מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק לאומי


לוגו בנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד מהגופים הפיננסיים הגדולים והמוכרים בארץ וכיום מחזיק נתח גדול מאד מהאשראי של הציבור בישראל. כיום, הבנק מעסיק אלפי לקוחות ברחבי הארץ, מחזיק שלוחות בחו"ל ועוסק במתן של שירותים פיננסיים בענפים רבים, כמו משכנתאות, פיקדונות, מסחר במטבע חוץ, ייעוץ השקעות, אשראי ועוד.

הסניפים של בנק לאומי פרוסים ברחבי הארץ והבנק זוכה לפרסים רבים על שירות הלקוחות ושביעות הרצון הכללי של הלקוחות. יתרה מכך, לפני תקופה לא ארוכה, לאומי שם לו למטרה להיות בחזית הקדמה הטכנולוגית ולהציע ללקוחות שלו שירותים מתקדמים במיוחד באינטרנט ובסלולר – יעד שהוא עומד בו בהצלחה בשנים האחרונות.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק לאומי

  • מסלול אשראי בקליק – אפיק אשראי זה מיועד ללקוחות פרטיים ועסקיים שזקוקים לסכום כסף באופן מיידי ואינם מעוניינים להתעסק עם כל הבירוקרטיה הבנקאית, להיפגש עם נציגים ולמלא טפסים מורכבים. סכום ההלוואה המקסימאלי שניתן לקבל במסגרת האופציה הזו עומד על מאתיים אלף ₪ וניתן לקבל אותו לחשבון תוך טווח זמן קצר במיוחד. ריבית האשראי תיקבע באופן ספציפי לכל לווה בנפרד ואילו הטווח המקסימאלי של פירעון ההלוואה עומד על חמש שנים.

 למעשה, כדי להקל את החיים על מבקשי האשראי, בנק לאומי נותן את האפשרות להגיש בקשה במגוון גדול של ערוצים וביניהם שיחה טלפונית, שימוש באתר האינטרנט, אפליקציה בסלולר ועוד – אין יותר צורך להגיע פיזית אל סניף הבנק.

 

  • מסלול הלוואה לסטודנטים – לאומי מציע מספר מסלולים משתלמים במיוחד ללומדים במוסדות להשכלה גבוהה. חלק מהאפיקים מתייחסים לתשלום שכר לימוד וחלקם האחר נוגע לאופציות אשראי לכל מטרה. מבחינת בנק לאומי, סטודנט הוא אדם מתחת לגיל 35 אשר מראה תעודת סטודנט בתוקף מאחד ממוסדות הלימוד בישראל.

 

סטודנטים שבנוסף לכך הם גם לקוחות של בנק לאומי, לדוגמא, יכולים לפרוס את שכר הלימוד שלהם למספר תשלומים שווים בלי ריבית ועמלות. בנוסף, עומדת לרשותם האופציה ליטול הלוואה לתקופה של עד שש שנים. בתקופה זו, הלקוחות ישלמו ריבית בלבד במהלך שלוש השנים הראשונות ואת היתרה בשלוש השנים האחרונות (לאחר סיום התואר).

 

  • אפיק הלוואת דיגיטל– סוג ייחודי של אשראי המוצע על ידי הבנק, כאשר אופן הבקשה של ההלוואה נעשה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של הבנק. גובה ההלוואה המקסימאלי עומד על 300 אלף ₪.

 התנאים האחרים של ההלוואה הם נוחים למדי, כאשר אין צורך בערבים או ביטחונות והפריסה של התשלומים יכולה להיעשות עד לשבע. במידה והבקשה מאושרת על ידי הבנק, הודעה נשלחת ללקוח והוא צריך לאשר את קבלת ההלוואה בתוך טווח של עשרה ימי עסקים. יתרון נוסף של הלוואה רב ערוצית הוא האפשרות לפירעון מוקדם ללא עמלה ובכל עת.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מעוניינים לתת לקוראים שלנו את האינפורמציה העדכנית והמלאה ביותר לגבי ההזדמנויות בשוק האשראי. מכיוון שכמות החברות שמעניקות הלוואות צרכניות ועסקיות גדלה בשנים האחרונות, חשוב מאד לעשות סקר שוק יסודי ולהתייעץ עם אנשי מקצוע אובייקטיביים בטרם נטילת אשראי כזו או אחרת. מהלך כזה יכול להביא להוזלה משמעותית של עלויות הריבית ואף שיפור בתנאים האחרים של העסקה.

במידה ואתה חושב ליטול הלוואה לצרכים שונים בזמן הקרוב, תוכל לחסוך זמן וכסף באמצעות שיחה טלפונית פשוטה. אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע שיסייעו לך לאתר את המסלול המתאים לצרכים שלך – כל זאת ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.