מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים


מסלולי הלוואות בנק ירושלים

בנק ירושלים הוא בין הבנקים הקטנים יותר במערכת הפיננסית מבחינת מספר הלקוחות שמחזיקים חשבונות עו"ש ותיק האשראי הכולל שבידיו. אולם דווקא מאפיין זה מאפשר לו לצמצם את העלויות התפעוליות לעומת הבנקים הגדולים יותר ולהציע ללקוחות עמלות נמוכות, ריביות משתלמות ומסלולים גמישים ואטרקטיביים יותר של משכנתא. אמנם כמות הסניפים של הבנק אינה מגיעה לכמות של הגופים הפיננסיים הגדולים יותר, אך רוב הפעולות הדרושות ניתנות לביצוע בטלפון, אינטרנט וערוצים נוספים.

בנק ירושלים נמצא בתהליך של התפתחות הדרגתית ומעוניין להרחיב את הפעילות שלו בשנים הקרובות גם לענפים נוספים, כמו ביטוח, חיתום והשקעות בשוק ההון. כמו כן, לקוחות של בנקים אחרים יכולים לנצל את ההלוואות האטרקטיביות של הבנק וליטול הלוואות חוץ בנקאיות בלי צורך לפתוח חשבון עו"ש נוסף. בנק ירושלים הוא היחיד שמציע ללקוחות ניהול חשבון ללא עמלות כלל, ללא קשר להעברת משכורת בגובה מינימאלי.
תחומי הפעילות של בנק ירושלים כיום כוללים ענפים פיננסיים רבים וביניהם פיקדונות, משכנתאות, בנקאות עסקית, ייעוץ פנסיוני, שירותי מטבע חוץ ועוד. במאמר זה נסקור כמה מהאפיקים הפופולריים של אשראי בבנק ירושלים עבור הציבור.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק ירושלים

אפיק אשראי לרכישת רכב משומש – הלוואה זו ניתן לקבל עד סכום מקסימאלי של שישים אחוז משווי הרכב, כאשר תקופת ההחזר לא תעלה על חמש שנים. בדומה למסלול הלוואה של רכב חדש בבנק ירושלים, ניתן לפרוע בכל עת את ההלוואה בצורה מלאה או חלקית ללא קנס יציאה. הריבית במסלול זה גם כן נחשבת אטרקטיבית מאד יחסית לבנקים גדולים יותר.

אפיק אשראי לכל מטרה – הלוואה זו ניתנת עד גובה של 60 אלף ₪, כאשר ללווה אין שום צורך בביטחונות. כאמור, כל אדם (גם לקוח של בנק אחר) יכול לבקש את ההלוואה, אך האישור כרוך בשיקול הדעת של הבנק. זמן ההחזר של האשראי הוא עד חמש שנים וההלוואה עצמה מועברת זמן קצר לאחר הגשת הבקשה ובדיקת המאפיינים של הלווה הפוטנציאלי. ניתן לפנות לאחד הסניפים של בנק ירושלים לצורך בירורים נוספים או גם למלא טופס באתר האינטרנט של הבנק.

אפיק אשראי לרכישת לרכב חדש – תקופת האשראי המקסימאלית במסלול זה היא עד שש שנים, כאשר גובה ההלוואה הוא עד כ-75% משווי הרכב. המסלול הוא גמיש למדי וניתן לדוגמא לבחור בתשלומים קטנים יותר ואף להחזיר את רוב הסכום בסוף התקופה. כמו כן, ניתן בכל עת לבצע פירעון מלא או חלקי של ההלוואה ללא כל קנס ואף להשתמש בחלק ההלוואה הפנוי לרכישת רכב אחר.

אפיק אשראי כנגד פיקדון – מסלול זה של אשראי מתאים במיוחד לאנשים שמחזיקים תכניות חיסכון או פיקדונות אך אינם מעוניינים לשבור אותם ולצאת מהתכנית המקורית. לפיכך, מציע הבנק לשעבד את כספי הפיקדון ולקבל תמורת כך אשראי שיוחזר עד לתקופה של חמש שנים. מעבר לכך, קיימת אפשרות לוותר על התשלום החודשי ולבחור במסלול הלוואות בלון, בו הקרן והריבית נפרעים בפעם אחת, בסיום ההלוואה.
פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה שם לעצמו למטרה לקשר בין הלקוחות המעוניינים באשראי לבין בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח העוסקות במתן הלוואות פרטיות ועוד. חובה לציין כי קבלת הלוואה תלויה בגורמים רבים ואינה ניתנת לכל אחד. ככל שהמאפיינים של הלווה מבחינת הכנסה, נכסים בבעלותו, היסטוריית אשראי טובים יותר, כך עולים הסיכויים לגייס את האשראי המבוקש.

לקריאה מעמיקה בנושא הלוואות, היכנס למאמרים הבאים

מחשבון הלוואה
הלוואה בכרטיסי אשראי

במידה ואתה מעוניין לקבל פרטים נוספים על אפשרויות ההלוואה והמסלולים הקיימים בבנק ירושלים, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו. הנציגים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה זמינים לשירותך – כל מה שעליך לעשות זה למלא את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.