מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק הפועלים


מסלול הלוואות בנק הפועלים

הפועלים מהווה את אחד משני הגופים הבנקאיים הגדולים בישראל וכיום הוא מנהל את כספם של עשרות אלפי לקוחות בישראל ובחו"ל. במסגרת הפעילות השוטפת שלו, הבנק שם דגש מיוחד על מחלקות האשראי ומציע שורה של מסלולי הלוואות ייחודיות אשר אינן קיימות בגופים פיננסיים אחרים.

מסלולי הלוואות לכל מטרה – בנק הפועלים

באפשרותם של לקוחות בנק הפועלים לקבל מגוון של הלוואות צרכניות ועסקיות בשקלים ובמטבע זר. בין השאר, מציע הבנק מסגרות בנקאיות עם פירוט הריביות שנגבות על אוברדרפט רגיל וריבית על חריגות מהמסגרת, ערבויות לצרכים שונים וגם הלוואות יומיות בשקלים. כל המידע על אפשרויות האשראי וההתחייבויות האחרות של הלקוח זמין בחשבון האינטרנט בבנק, כאשר התצוגה היא קלה וידידותית למשתמש.

מעבר לכך, קיימים מסלולים נוספים ייחודיים של אשראי לכל מטרה בבנק הפועלים:

אפיק הלוואה לכל מטרה ברגע – זוהי אופציה חדשה למדי בבנק, כאשר הסכום המקסימאלי של ההלוואה במקרה זה עומד על 400 אלף ₪ לתקופה של עד חמש שנים (קיימת אפשרות לדחייה של שלושה חודשים בגרייס).

היתרון הגדול במסלול אשראי זה ניכר במגוון הערוצים הגדול, שבהם ניתן להשתמש כדי ליטול את ההלוואה, וכן בפשטות של הפעולה עצמה. למעשה, הלווה הפוטנציאלי יכול לפנות לסניף, לבקש את האשראי באמצעות הסלולר או על ידי לחיצת כפתור בחשבון באינטרנט. ברגע שההלוואה מאושרת (תהליך שלוקח פחות מיממה), הכסף מועבר לחשבון בלי צורך במילוי מסמכים או בפגישות עם הבנקאים.

יש לציין כי לא כל לקוח עסקי זכאי להלוואה של אשראי לעסקים ברגע. הדבר תלוי כמובן במצב השוטף של העסק שלו, ההתנהלות הקודמת שלו מול הבנק והמאזן שלו בחשבון. הריבית של האשראי נקבעת גם היא בצורה אינדיבידואלית בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה.

אפיק הלוואה למימון לרכב – בנק הפועלים פועל בשיתוף עם חברות טרייד אין וליסינג רבות, ומציע מימון לרכב על ידי אשראי בנקאי. החזר ההלוואה לרכישת רכב נעשה במסגרת פתיחת חשבון בנק מיוחד והעברת התשלומים השוטפים במגוון אפיקים נוחים ללקוח.

סכום ההלוואה מהבנק יכול להגיע עד מאות אלפי שקלים ו-100% של שווי הרכב – הכל בהתאם ליכולתו הכספית של הלווה, היסטוריית האשראי שלו ורמת ההכנסות שלו נטו. במידה ומדובר על רכב יד שנייה, המימון המקסימאלי הוא נמוך יותר ומגיע רק עד כ-70% משווי הרכב. הביטחונות כנגד ההלוואה הוא כמובן הרכב עצמו, ולכן הלווה מחויב להודיע על כל שינוי עתידי במצבו של הרכב.

אפיק הלוואה רב ערוצית – סוג ייחודי של אשראי המוצע על ידי הבנק, כאשר אופן הבקשה של ההלוואה נעשה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של הבנק.

התנאים של ההלוואה הם נוחים למדי, כאשר אין צורך בערבים או ביטחונות והפריסה של התשלומים יכולה להיעשות עד לחמש שנים. במידה והבקשה מאושרת על ידי הבנק, נשלחת הודעה ללקוח והוא, מצדו, צריך לאשר את קבלת ההלוואה בתוך טווח של עשרה ימי עסקים. יתרון נוסף של הלוואה רב ערוצית הוא האפשרות לפירעון מוקדם ללא עמלה ובכל עת.
במידה ויש לך שאלות נוספות בנוגע להלוואות צרכניות ועסקיות בבנק הפועלים, אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה נשמח להפנות אותך לגופים בעלי ניסיון שייתנו לך מענה לכל הנושאים שמעניינים אותך. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

רוצה לדעת עוד אודות הלוואות לכל מטרה? היכנס למאמרים הבאים

הלוואות למוגבלים ללא ערבים

הלוואות גישור לכל מטרה