מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט


מסלולי הלוואות בנק דיסקונט

דיסקונט הוא אחד מהבנקים הגדולים והמוכרים בישראל וכיום הוא מעניק שירותים פיננסיים בתחומים מגוונים ללקוחותיו הרבים. הבנק הוקם לפני כ-80 שנה ובשנת 2014 הועסקו בו יותר מ-6,000 עובדים. בעת האחרונה, החל הבנק להציע שירותים אטרקטיביים במיוחד למצטרפים החדשים, כגון מתנות משתלמות ללקוחות, פטור מעמלות, הלוואות ללא ריבית ועוד.
אחד התחומים שבהם מצטיין הבנק הוא תחום האשראי, כאשר הוא מציע מגוון של מסלולים ייחודיים של הלוואות, המתאימות לצרכים שונים.

ננסה לבחון את המסלולים העיקריים והאקטואליים נכון לרגע זה במאמר זה.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט

הלוואה למעבר דירה – סכום האשראי המקסימאלי במקרה זה הוא עד 50 אלף ₪ (בכפוף לאישור הבנק) ותקופת ההחזר היא עד חמש שנים, כאשר יש אפשרות לדחייה של חודשיים גרייס. הריבית שנגבית היא משתנה על בסיס פריים והעלויות ההתחלתיות יכולות להשתנות בהתאם לאופי הפעילות בחשבון הלקוח.

כמו כן, ישנה אפשרות לקבל אשראי במסלול של התארגנות בבית חדש, וזאת עד לחצי שנה לאחר קבלת המשכנתא. גובה ההלוואה המקסימאלי הוא מאה אלף ₪ ותקופת ההחזר היא עד עשר שנים. גם במקרה זה הריבית היא משתנה על בסיס פריים וקיימת אפשרות לקבל שנתיים של גרייס (פטור מתשלומים).

אפיק אשראי המיועד לסטודנטים – לקוחות שלומדים במוסדות להשכלה גבוהה יכולים לפרוס את שכר הלימוד שלהם לשבעה תשלומים חודשיים וזאת עד לסכום של 20 אלף ₪. כמו כן, קיימים מסלולים משתלמים במיוחד של הלוואות עם תקופות גרייס ארוכות עד לסיום התואר.

אפיק אשראי המאה – מדובר על הלוואה בריבית קבועה או משתנה על בסיס פריים לכל מטרה. סכום האשראי המקסימלי הוא 100 אלף ₪ ואילו פריסת התשלומים יכולה להיעשות עד 80 חודשים. ניתן לפנות לגבי פרטים נוספים באחד הסניפים וגם על ידי מילוי טופס באתר האינטרנט.

אפיק אשראי פמילי – התכנית מתאימה למצטרפים חדשים או משויכים לתכנית המשפחה הייחודית של הבנק. סכום ההלוואה המקסימאלי עומד על 50,000 שקלים ותקופת ההחזר מתפרסת עד לשלוש שנים. הריבית היא משתנה על בסיס פריים וכמובן קשורה למאפיינים האישיים של כל לקוח.

אפיק אשראי מיידי– אופציה זו היא שירות חדש יחסית ללקוחות העסקיים בבנק דיסקונט, כאשר הלווים שעומדים בתנאי הסף של מחלקת העסקים יכולים לקבל את הסכום המבוקש לחשבון שלהם באופן מיידי על ידי לחיצת כפתור. סכום האשראי המקסימאלי הוא 100,000 שקלים, כאשר האשראי אינו יכול להיות מופנה לרכישת דיור. לצורך בדיקת זכאות של אשראי במסגרת מסלול זה, ישנה אפשרות למלא פנייה באתר הבנק.

כל הלוואה שתוגש במסלולי ההלוואות לדיסקונט תיבדק על ידי מחלקת האשראי

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מציעים לגולשים קישור למוסדות פיננסיים וחוץ בנקאיים שונים שמעניקים אשראי לצרכים מגוונים. לכל לקוח ישנם מאפיינים ייחודיים הקשורים ליכולת ההכנסה שלו, היסטוריית האשראי ופוטנציאל השתכרות עתידי. אין לצפות, אם כך, שכל הלוואה שתוגש לדיסקונט תאושר באופן ודאי על ידי הבנק, אך היא בהחלט תיבדק באופן פרטני על ידי אנשי המקצוע במחלקת האשראי.

מעוניין לדעת פרטים בנוגע למסלולי הלוואות נוספים? קרא את המאמרים הבאים

הלוואות גרייס ומשמעותן

הלוואות על חשבון הפנסיה

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים

במידה ואתה רוצה לקבל מידע נוסף על מסלולי ההלוואה בבנק דיסקונט, השאר את פרטיך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.