מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החייל


לקוח מקבל הלוואה במסלול ההלוואות של בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל שייך לקבוצת הבינלאומי שמהווה את אחת מחמשת הגופים הפיננסיים הגדולים בישראל. כתוצאה מכך, יכול אוצר החייל להעניק שירות אישי ללקוחות וגם ליהנות מיציבותה של קבוצה בנקאית גדולה שעומדת מאחוריו.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אוצר החייל

  • אפיק אשראי לרכישת רכב – קיימים שני מסלולים עיקריים למימון רכישת רכב באמצעות הלוואה של אוצר החייל – מסלול מנוף ומסלול רגיל. במסלול הרגיל מקבל הלקוח אשראי בגובה של עד כשמונים אחוז משווי הרכב ויכול גם להאריך את תקופת ההחזר עד לחמש שנים. מסלול זה זמין רק לבעלי כרטיס פלטינום והריבית שכרוכה בהלוואה היא פריים פלוס חצי.

האפיק השני מותנה בהוצאה של הון עצמי בגובה של כ-30 אלף ₪ על ידי הלקוח, כאשר שאר הכסף מגיע מהבנק על ידי הלוואת גישור ואשראי רגיל. ההלוואה ניתנת לתקופה של חמש שנים וגובה של 150 אלף ₪ בריבית פריים משתנה. חשוב לציין כי בשני המסלולים הרכב משמש כבטחונות ובנוסף יש עמלות שונות בהתאם לתעריפון הבנק.

  • אפיק אשראי הלוואה בניהול אישי – זוהי הלוואה גמישה, בה הלקוח יכול למעשה לקבוע בעצמו את גובה ההחזר החודשי, לבצע שינויים בתאריכי ההחזר וגם לדחות את תאריך ההחזר הראשון עד לתקופה של שנה. יתרונות נוספים במסלול הם, כי אין צורך בערבים או ביטחונות, ישנו פטור מלא מעמלות וגם הפירעון המוקדם מתבצע ללא כל עמלות. האשראי ניתן באופן מיידי בצורה מקוונת והחשבון מזוכה מיד (בכפוף לאישור הבנק).

ההלוואה ניתנת לא ניתנת לחשבונות צעירים, חיילים או סטודנטים והלקוחות חייבים להיות בעלי דרגה שלישית של שירות בסניף. גובה ההלוואה המקסימאלי הוא עד 150 אלף ₪ ותקופת ההחזר יכולה להתפרס עד 84 חודשים. התנאים האחרים יוצגו בעת הגשת ההלוואה באתר האינטרנט של אוצר החייל.

  • אפיק אשראי ישיר – מסלול זה נגיש באתר האינטרנט או בסניף באופן מיידי. אין צורך כלל בשום ערבים או ביטחונות והלקוח כמובן בוחר את הסכום המתאים לו ביותר. סכום ההלוואה הוא עד 150 אלף ₪ והכסף מוזרם לחשבון באופן מיידי. שאר תנאי ההלוואה יוצגו בעת הגשת האשראי באתר האינטרנט או בסניף (בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה הפוטנציאלי).
  • אפיק אשראי המיועד לסטודנטים – סטודנטים הם קהל יעד פופולארי בקרב הבנקים וגם בבנק אוצר החייל הם זוכים לתנאים מועדפים בפריסת שכר הלימוד וגם קבלת הלוואות. פריסת שכר הלימוד נעשית עד לגובה 83% ללא ריבית להצמדה, כאשר הפריסה עצמה היא לחמש חודשים. ההלוואות מגיעות במספר אופציות, כאשר בכל אופן התנאים הם אטרקטיביים יותר משאר הלקוחות.

להרחבה בנושא מסלולי הלוואות לכל מטרה היכנס גם למאמרים הבאים

הלוואות להליך רפואי

הלוואות בכרטיס אשראי

אתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה מקשר בין הגולשים לגופים הבנקאיים והחוץ בנקאיים שמציעים אפשרויות אשראי משתלמות בשוק. עם זאת, למרות שכמעט כל לקוח זכאי להגיש בקשה לאשראי, אין הדבר אומר כי היא תאושר באופן ודאי. הלקוח צריך לזכור, כי כל פנייה תיבדק בצורה יסודית על ידי הבנק ותשובה סופית תינתן אך ורק בהתאם למאפיינים האישיים שלו.

במידה ואתה רוצה לקבל מידע נוסף על ההלוואות של בנק אוצר החייל, השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם.