מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אגוד


בנקאי מסביר על מסלול הלוואות של בנק איגוד

בנק אגוד הוקם באמצע המאה הקודמת וכיום הוא מעניק שירותים פיננסיים ללקוחות פרטיים ועסקיים במגוון תחומים, כמו מט"ח, שוק ההון, חסכונות, ייעוץ פנסיוני וגם אשראי מסוגים שונים. אגוד נחשב לבנק קטן יחסית מבחינת תיק אשראי של הציבור בידיו, אך עניין זה גם מעניק לו יתרונות בנוגע ליחס אישי ללקוחות, עמלות נמוכות ומבצעים אטרקטיביים כדי למשוך מצטרפים חדשים. מעבר לכך, צריך לזכור כי מדינת ישראל נותנת רשת ביטחון לכלל הבנקים, כל שגודלו של אגוד אינו מהווה סכנה ליציבותו.

אפיקי האשראי של בנק אגוד יכולים להיות מצומצמים למדי בגלל גודלו, אך התנאים של המסלולים הקיימים הם אטרקטיביים לרוב לעומת הבנקים הגדולים והגופים החוץ בנקאיים.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק אגוד

  • אפיק אשראי לכל מטרה עבור לקוחות כל הבנקים – בנק אגוד מעוניין למשוך מצטרפים חדשים, כך שהוא מאפשר לעיתים נטילת אשראי ללקוחות כל הבנקים עד 30 אלף ₪ לכל מטרה. ניתן לברר בקלות האם הלקוח זכאי להלוואה באמצעות אתר האינטרנט של אגוד.
  • אפיק אשראי לצורך רכישת נדל"ן – הפעילות השוטפת של יזמי נדל"ן כרוכה בגיוס כמויות גדולות של כסף וכאן בדיוק נכנס בנק אגוד עם המסלול שהוא מציע ללקוחות העסקיים שפועלים בענף. האשראי שניתן ללקוחות הוא בעיקר לצורך נדל"ן למגורים, אך ישנה אופציה לקבל גם הלוואות עבור נכסים מניבים. לרשות הלקוחות עומדת מחלקה מקצועית ומיומנת שמוכנה לתת פתרונות לפי הצרכים המיידיים של היזמים.
  • אפיק אשראי לסטודנטים – אגוד מציע מספר מסלולים משתלמים במיוחד ללומדים במוסדות להשכלה גבוהה. חלק מהאפיקים מתייחסים לתשלום שכר לימוד וחלקם האחר נוגע לאופציות אשראי לכל מטרה. מבחינת בנק אגוד, סטודנט הוא אדם מתחת לגיל 35 אשר מראה תעודת סטודנט בתוקף מאחד ממוסדות הלימוד בישראל.

סטודנטים שבנוסף לכך הם גם לקוחות של בנק אגוד, לדוגמא, יכולים לפרוס את שכר הלימוד שלהם למספר תשלומים שווים בלי ריבית ועמלות. בנוסף, עומדת לרשותם האופציה ליטול הלוואה לתקופה של עד שש שנים. בתקופה זו, הלקוחות ישלמו ריבית בלבד במהלך שלוש השנים הראשונות ואת היתרה בשלוש השנים האחרונות (לאחר סיום התואר).

  • אפיק אשראי לצורך לרכישת רכב – קבלת אשראי לרכישת רכב באמצעות בנק אגוד יכולה לאפשר מימון של עד מאה אחוז ממחירו של הרכב, כאשר תקופת ההחזר המקסימאלית היא עד חמש שנים. צריך לציין, כי הבנק עובד עם חברות רכב רבות ויכול להציע תנאים אטרקטיביים למדי ללקוחות של הבנק. לאחר מתן האשראי, הרכב הופך להיות משועבד לבנק ומהווה בעצם ביטחונות כנגד ההלוואה.

למידע נוסף בנושא הלוואות לכל מטרה קרא את המאמרים הבאים

הלוואות גישור לכל מטרה

הלוואות דרך הבנק לכל מטרה

אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה מעוניינים להביא לקוראים את המידע העדכני ביותר לגבי אופציות אשראי זמינות ממגוון מוסדות פיננסיים בנקאיים וחברות חוץ בנקאיות. הגולשים באתר יכולים לאתר מאגר גדול של הצעות הלוואה משתלמות למטרות שונות וכך לבחור בצורה טובה יותר את האופציה המתאימה מבחינתם.

ברוב המקרים, אתרי האינטרנט של הגופים הפיננסיים מציינים את תנאי הסף להגשת בקשת הלוואות, אך הדבר איננו מבטיח אישור חיובי מצדם. הבנקים והחברות האחרות שעוסקות במתן הלוואות מעוניינים למזער סיכוני אשראי ולכן יבדקו ביסודיות את המאפיינים האישיים של הלקוחות הפוטנציאליים – זאת כדי להבטיח כי ההלוואה תוחזר בצורה מסודרת.

במידה ויש לך שאלות נוספות לגבי מסלולי הלוואות של בנק אגוד, פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה ישמח להפנות אותך לגופים המתאימים ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.