הלוואות מימון לעסק חדש/קיים


כסף של הלוואה לעסק קיים

מרבית החברות או המפעלים הקטנים והבינוניים הנפתחים בישראל מדי שנה, באים לאוויר העולם כאשר לרשות היזמים לא עומד מלוא הסכום הנדרש לעמידה בכל ההתחייבויות שלהם, הן כלפי ספקים והן כלפי העובדים שלהם. כמעט בכל המקרים נדרשים היזמים למצוא מקורות מימון לעסק חדש שיסייע להם לצלוח את השלב הקשה ביותר – שלב הלידה וההתבגרות.

קרנות מימון לעסקים חדשים

מי שמעודו לא יזם ולא התחיל פעילות כלכלית במטרה ליצור רווחים, יתקשה להבין את העניין. לכאורה עסק גובה כספים מלקוחות ומעביר אותו לספקים. הרווח השאר אצלו ומאפשר לו לעמוד בהתחייבויות. למעשה, לא כך הם פני הדברים. לפני התחלת הפעילות מתחייב הבעלים לתשלום שכר דירה עבור משרדים / מחסנים / אולמות ייצור. בנוסף, יש להתאים את המקום לצרכים הספציפיים, מה שדורש סכומים נוספים.

גם כשיוזמה קורמת עור וגידים אין פירוש הדבר שהלקוחות יגיעו מעצמם. יש להשקיע הפרסום, בתשלום לאנשי מכירות ובמבצעים ללקוחות על מנת שיכירו את המוצרים המשווקים. את העלויות הללו סופג, כמובן, היזם.

מימון לעסק חדש ועיכוב בתשלומים

הבעיה המטרידה ביותר היא בדרך כלל גביית תשלומים מלקוחות. לכאורה מסוכמים תנאי התשלום בצורה ברורה ואף נחתמים חוזים. למעשה בחלק ניכר מהמקרים לקוחות אינם עומדים בתשלומים, מה שמותיר את היזם בבעיה: הוא משלם לבנקים על האשראי ההולך וגדל שהוא מקבל, הוא משלם לספקים ולעובדים, לבעלי הנכס ולרשויות המקומיות בזמן – אבל גובה כספים באיחור ניכר. התוצאה – חדלות פרעון ומצוקת מזומנים.

על מנת לפתור את הבעיה מחפשים יזמים רבים מקורות מימון לעסקים מתחילים שיסייעו להם בהשגת סכום הביניים הנדרש – הקרוי בשפה מקצועית "הון חוזר". משמע סכום כסף המתגלגל בעסק והמאפשר מעבר חלק בין התשלומים לגביית הכספים.

פורטל רק תבקש מגוון רחב של פתרונות יצירתיים

הפורטל כאמור מאפשר ליזם המבולבל למצוא בקלות וביעילות את המקור הטוב ביותר לקבלת הלוואת מימון לעסק חדש. הפורטל כאמור כולל גופים ממשלתיים, בנקים וכן גופים חוץ בנקאיים המעניקים הלוואות מימון לעסקים במהירות יחסית ובתנאים טובים.

היכנסו כבר כעת ותוכלו לפתור את הבעיה שלכם בקלות ובמהירות ולחדש במהרה את הריצה קדימה, לקראת עתיד טוב יותר.