מחשבון הלוואות


מחשבון הלוואות

ההוצאות החודשיות חונקות אותך? זקוק להלוואה איך אינך יודע כיצד לבצע חישוב החזר הלוואה? מה הבעיה?! אצלנו בפורטל רק תבקש תמצא מידע רב אודות מסלולי הלוואות, לצד קישור ישיר אל מגוון מוסדות וגורמים המציעים הלוואות ונמצאים במרחק הקלקה על העכבר!

לקיחת הלוואה – חישוב ריבית הלוואה

מי מאיתנו לא מצא עצמו בשלב זה או אחר בחייו זקוק להקלה מסוימת בכובד ההוצאות החודשיות? בין אם מדובר בהלוואה לסטודנט ובין אם מדובר בהלוואה לעובד העצמאי, ביכולתה של ההלוואה להקל רבות על חייו של הנוטל אותה, כל עוד הוא משכיל לעשות זאת באופן חכם ומחושב.

אחד הגורמים המהותיים אותם יש לקחת בחשבון בעת נטילת הלוואה הינו חישוב ריבית הלוואה. הריבית היא סכום כספי אותו יש להחזיר לגורם המלווה יחד עם סכום ההלוואה. את סכום הריבית מוסיפים אל סכום הלוואה ולאחר מכן פורסים את הסכום המלא למספר תשלומי ההחזר. על כן, בטרם אתה מחליט לקחת הלוואה זו או אחרת, עליך לבצע חישוב ריבית הלוואה, בהתאם לגובה הריבית המבוקשת וכך להחליט האם ביכולתך לעמוד בגובה ההחזרים.

מחשבון הלוואות – כלי עזר שימושי לחישוב ריבית ההלוואה


אחד הכלים האינטרנטיים היעילים ביותר הינו ללא ספק מחשבון הלוואות. באמצעות הקשת המונח מחשבון הלוואות במנוע החיפוש האינטרנטי תמצא מגוון רחב של מחשבונים מתקדמים, אשר יאפשרו לך להזין את נתוני ההלוואה ואת נתוני הריבית וכך לבצע חישוב החזר הלוואה מושלם.

מחשבונים שימושיים

לאומי
פועלים
דיסקונט משכנתאות
מזרחי-טפחות
הבינלאומי
אתר מחשבונים לעם

חישוב החזר הלוואה – האם נטילת ההלוואה משתלמת?

כאמור, אף מוסד המלווה כספים אינו מאפשר נטילת הלוואה ללא תוספת ריבית. יחד עם זאת, סכום הריבית משתנה בין המוסדות השונים ובין מסלולי ההלוואה השונים. על כן, בטרם אתה מחליט לקחת הלוואה מגורם זה או אחר, עליך לבצע חישוב החזר הלוואה בהתאם לגובה הסכום אותו אתה מלווה ובהתאם לתוספת הריבית. כך, תוכל לקבל מושג טוב יותר אודות מסלול ההלוואה המשתלם לך ביותר.

סוגי הלוואות שכיחות

כיום, מרבית הגופים והמוסדות הגדולים המציעים הלוואות לקהל הרחב, עושים זאת בהתאם למגוון מסלולי וסוגי הלוואות שונים. בין אפשרויות נטילת ההלוואה המובילות ניתן למנות:

הלוואות בנקאיות

כלקוח של בנק מסוים, ביכולתך לגשת אל הבנקאי האישי שלך ולהגיש מועמדות לקבלת הלוואה. במידה ונמצאת מתאים לקבלת הלוואה יציע לך הבנקאי מגוון מסלולי הלוואה שונים אשר לדעתו מתאימים לנתוניך ולסכום הנדרש לך.

הלוואות חוץ בנקאיות

לצד הבנקים הגדולים, קיימים לא מעט מוסדות כגון חברות מימון וחברות אשראי המציעות הלוואות לקהל הרחב. הלוואות אלה מתאימות במיוחד לאנשים אשר אינם יכולים או אינם רוצים לקחת הלוואה בנקאית אשר תשפיע על מסגרת האשראי הבנקאי שלהם.

הלוואות לסטודנטים

הסטודנטים ללא ספק נחשבים לדור העובדים המוכשרים של העתיד. על כן, ישנם לא מעט בנקים וחברות מימון אשר שמחות להציע מגוון מסלולי הלוואות לסטודנטים בתנאים אטרקטיביים. היתרון הגדול של הלוואות אלה הינו היכולת לדחות את תחילת מועד החזר ההלוואה עד תום התואר.

מעוניין לקבל הלוואה אך אינך יודע האם נתוניך האישיים מאפשרים זאת? מתעניין לגבי הלוואות מהירות? מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו בפורטל רק תבקש נפנה אליך מגוון מוסדות המציעים הלוואות בתנאים אטרקטיביים, אשר ישמחו לבדוק את זכאותך.