מחשבון הלוואה


מחשבון לחישוב הלוואה וריביות של הלוואה

כך תבצעו חישוב החזרי הלוואות

הלוואה עלולה להיות התחייבות מלחיצה למדי אם לא נערכים אליה כראוי. ההחזר החודשי הגבוה בתוספת ריבית לאורך שנים ארוכות הוא לא משהו שנעים להרהר בו ולקחת בחשבון כחלק בלתי נפרד מההוצאות החודשיות השוטפות. רוצה לוודא שבחרת בבנקים או חברות ההלוואות הנכונים ושתוכל לעמוד בהתחייבות שלך כלפיהם על ידי לקיחת ההלוואה? בוא לקבל פרטים על מחשבון הלוואה פריים ולמצוא הלוואה נוחה עוד היום לפתרון המצב הכלכלי שלך!

מחשבון החזר הלוואה – אילו נתונים צריך לקחת בחשבון?

לפני שמפעילים מחשבון החזר הלוואה יש להצטייד במספר נתונים בסיסיים ומדויקים. הנתון הראשון יהיה כמובן סכום ההלוואה הנדרש, בשקלים או בדולרים. השדה הבא תקופת ההחזר בחודשים והנתון השלישי יכלול את גובה הריבית על ההלוואה.

בנוסף, במרבית המחשבונים יהיה אפשר להכניס גם את מספר התשלומים השנתיים שההלוואה מצריכה ואת גובה ההחזר החודשי כדי לברר לגבי ערכם של הנתונים האחרים.

מחשבון הלוואות – כלי עזר שימושי לחישוב ריבית ההלוואה

מחשבוני הלוואות שימושיים

לאומי
פועלים
דיסקונט משכנתאות
מזרחי-טפחות
הבינלאומי
אתר מחשבונים לעם

מהו מחשבון הלוואה פריים?

חישוב החזר הלוואה שנעשה על ידי מחשבון הלוואה פריים מתבצע תוך חישוב הריבית המשתנה הצמודה לריבית הפריים ובתוספת ריבית. מי שעושה שימוש נרחב במחשבון מסוג זה הם העיקר רואי החשבון, בעלי עסקים שלקחו הלוואה לצורך העסק, בנקים, מנהלי כספים ועוד.

מי מעניק הלוואות והאם הן זהות עבור כל אחד ובין הגופים המלווים?

הצורך בהלוואה איננו מבדיל בין שכירים לעצמאים, בעלי עסק או פרילנסרים, בעלי משפחות או רווקים, סטודנטים וכדומה. הסיבות המובילות לבקשת הלוואה לכל מטרה שלא תהיה הן מגוונות ביותר ואף משתנות בכל שנה בהתאם לשוק ולמצבם הכלכלי הממוצע של רוב האוכלוסיה.

את ההלוואות מספקות לכלל הציבור חברות שונות ולדוגמא בתי הלוואות, בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי, חברות מימון רבות ועוד, כאשר השלב הראשון הוא הגשת בקשה להלוואה.

אותו בנק או חברה שמוגשת אליה הבקשה אז תבצע בדיקה מקיפה וכן חישוב הלוואה יחד עם הלקוח הפוטנציאלי ותעריך את סיכוייו לקבל אותה או לא. בעוד שארגונים שונים ידרשו בטחונות, ערבוית וערבים להלוואה, לא כך הדבר אצל כולם.

הלוואות ניתן לקבל במסגרת הבנק, לפתוח חשבון בבנק חדש לצורך קבלת הלוואה ללא ריבית לעיתים או לבקש הלוואה חוץ בנקאית. כך או כך, כל הלוואה מגיעה עם התנאים שלה, גובה החזר חודשי משלה, אחוז ריבית משלה נקודות יציאה שונה ותקופת החזר ייחודית ולכן בשום מקרה לא כדאי להתפשר על ההצעה הראשונה אלא להשוות לפחות בין 2 הצעות ותנאים שונים.

רבים חוששים להתמקח על גובה הריבית, תחילת פרעון ההלוואה וכדומה,  אך האמת היא שאין כל פסול בלהתמקח על טיב התנאים, שכן פעמים רבות הבנק יעדיף לתת הלוואה גם כשהוא צפוי להרוויח פחות ולו בשביל לגייס אליו עוד ועוד לקוחות מרוצים לאורך זמן.

לפני שעושים חישוב הלוואה, משווים ובודקים!

מחשבון החזר הלוואה הוא לא הדבר היחיד שצריך לדאוג לו כשלוקחים הלוואה. מעוניין לקבל יעוץ ולבדוק זכאותך להלוואה בלי דיחוי וללא כל התחייבות? מלא את הפרטים שלך בטופס שכאן בפורטל רק תבקש והמתן לפניות המהירות ולהצעות המשתלמות שתקבל לגמרי בחינם!