הסכם שיתוף הפעולה בין דואר ישראל לשופרסל


לוגו של דואר ישראל

בשנים האחרונות, במסגרת המאמץ להגדיל את התחרות בענפים שונים ולהוזיל את יוקר המחיה בישראל, נעשו שינויים רבים בתקנות המיסוי והמכסים על יבוא מוצרים מחו"ל. השינויים הללו, שהתרחשו בזמן מגמה כללית של מעבר למסחר מקוון וגידול ברכישות דרך אתרי אינטרנט, הביאו לגידול משמעותי במספר החבילות שמגיעות לישראל מחו"ל.

הסכם שיתוף הפעולה בין דואר ישראל לשופרסל

דואר ישראל, שנאלץ להתמודד עם כמויות הולכות וגדלות של חבילות נכנסות, החל לחפש לאחרונה דרכים יצירתיות על מנת להתייעל, לקצר את ההמתנה למסירה ולשפר את השירות לציבור. במסגרת התהליך, הוארכו שעות הקבלה בסניפים רבים, החלו בשליחת מסרונים לטלפון על חבילות ממתינות ונחתמו הסכמים מול חברות ובתי עסק פרטיים.

שופרסל הצטרפה לבתי עסק נוספים בהסכם שנחתם בשנת 2015, כאשר שני הצדדים מרוויחים מהעסקה. דואר ישראל מוריד מהעומס על הסניפים ומקצר את התורים ואילו שופרסל מצרפת את השירות לפעילויות משלימות אחרות שקיימות בסניפים, כמו בתי מרקחת, משיכת מזומנים ועוד.

המהלך מול שופרסל החל בסניפים בודדים בירושלים, רעננה, דימונה ונצרת עילית, אך לאחר הצלחת הפיילוט, הורחב הפרויקט גם לסניפים האחרים של הרשת. בנוסף לכך, דואר ישראל ממשיך בניסיונות לצרף גם בתי עסק קטנים יותר לשירות מסירת הדואר, דבר שתורם גם לעסקים עצמם במשיכת לקוחות פוטנציאליים.

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה מעוניינים לקשר בין הלווים הפוטנציאליים לחברות שמציעות את המסלולים המשתלמים ביותר בשוק. בנוסף לכך, שמנו לנו למטרה לתת לקוראים שלנו את האינפורמציה המלאה והעדכנית ביותר לגבי המתרחש בענף כיום.

אם אתה חושב לקחת הלוואה עסקית או צרכנית בתקופה הקרובה, הגעת למקום הנכון. ביכולתנו להפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, הוא להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.