הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים


חתימה על טופס הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים

קרן השתלמות בנק הפועלים היא למעשה קופת חיסכון לטווח בינוני, בעבר הלא רחוק שימשו קרנות ההשתלמות כאמצעי מימון יעיל של קורסים והכשרות מקצועיות לעמיתים. כיום, הפקדה לקרן השתלמות בנק הפועלים מאפשרת לכל אדם לחסוך למימון השתלמות מקצועית, לפנסיה ולמטרות נוספות, ההפקדה לקרן השתלמות נחשבת כהוצאה מוכרת למעסיק ולעצמאי, ורווחי הקרן פטורים ממס רווחי הון, עד לתקרה הקבועה בחוק.

הלוואת גישור נוחה לכל מטרה על חשבון קרן השתלמות

כל אדם זקוק במהלך חייו להלוואות נוחות למגוון מטרות ושימושים, למשל הלוואה לשדרוג הרכב, לשיפוץ הבית, למימון חופשה או טיפול רפואי וכדומה. כדי לקחת הלוואה נוחה בתנאים מועדפים כדאי לבדוק אפשרות של הלוואת גישור קרן השתלמות בנק הפועלים, ההלוואה מיועדת לעמיתי הקרן, כל עוד צברו מספיק כסף בקרן מאחר וניתן לקבל הלוואת גישור עד לסכום של כ-50% מהסכום שנצבר לזכותם.

הלוואת גישור על חשבון קרן השתלמות בנק הפועלים נחשבת לנוחה מאחר והבנק אינו מסתכן והוא מציע תנאים מועדפים לעמיתים. במקום לפדות את הכסף לאחר שלוש שנים אפשר לקחת הלוואת גישור נוחה לתקופה של 2-4 שנים. בנק הפועלים מציע לעמיתי קרן השתלמות לקחת הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות בשני מסלולי תשלום:

תשלום חד פעמי – יש לפרוע את מלוא ההלוואה בתשלום חד פעמי בסוף התקופה.
תשלום ריבית חודשי – מדי חודש משלמים את הריבית ובסוף תקופת ההלוואה פורעים את הקרן והפרשי ההצמדה בתשלום אחד.

הלוואת גישור בתנאים מועדפים לעמיתי קרן השתלמות בנק הפועלים

הלוואת גישור על חשבון קרן השתלמות בנק הפועלים מאפשרת לעמיתים לקבל את המימון הנחוץ להם בתנאים מועדפים, ובסיכון נמוך. ההלוואה מיועדת לכל מטרה ומאפשרת לעמית לבחור בין שני מסלולי תשלום.

כדי לקחת הלוואת גישור על חשבון הכסף הנצבר בקרן השתלמות בנק הפועלים כדאי גם לכם לפנות ליועצי ההלוואות המנוסים של פורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה. אנו נסייע לכם לקבל הלוואה נוחה על חשבון קרן ההשתלמות, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.