הלוואת גישור/בלון ריבית מומלצת


אדם פותח מעטפה עם כסף להלוואה

הלוואת גישור המכונה גם הלוואת בלון מתאימה לכל מי שזקוק להלוואה לתקופת ביניים, כל עוד הוא עתיד לקבל כסף ממקור כלשהו כמו מכירת דירה, שחרור תוכנית חיסכון או קרן השתלמות, כספי זכייה וכדומה. הלוואות בלון נפוצות בעיקר בקרב לוקחי המשכנתא, כאשר מעוניינים לרכוש דירה חדשה ובמקביל מוכרים את הדירה הקיימת, כך לאחר מכירת הנכס אפשר לפרוע את ההלוואה.

הלוואות גישור/בלון מהווה פתרון מצוין למי שאמצעי המימון שלו אינו נזיל כרגע, לכן עליו להמתין לשחרור הכסף. ניתן לקחת הלוואות גישור מגופי מימון שונים, ביניהם הבנקים וחברות המימון החוץ בנקאי. זו הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית כיוון שהבנק או הגוף המממן כמעט ולא לוקחים סיכונים וכספם מובטח. יחד עם זאת, רמת הסיכון בהלוואת בלון גבוהה יותר בהשוואה לסיכון הקיים במשכנתאות, לכן בעת לקיחת הלוואת גישור/בלון ריבית מומלצת תהיה בדרך כלל כ-2% יותר מריבית המשכנתא הממוצעת.

2 סוגי הלוואות גישור/בלון

קיימים שני סוגים של הלוואות בלון:

הלוואות בלון מלא – במסלול זה הלווה מתחייב לפרוע את הקרן, הריבית והפרשי ההצמדה בתשלום אחד בתום תקופת ההלוואה, בדרך כלל אפשר לקבל הלוואת בלון מלא לתקופה של שנה עד שנתיים.
הלוואות בלון חלקי – במסלול זה הלווה נדרש לשלם את הריבית בתשלומים חודשיים, ועליו לפרוע את הקרן בתשלום אחד בתום תקופת ההלוואה, ניתן לקבל הלוואת בלון מלא לתקופה של עד שלוש שנים.

תנאי ההלוואה

תנאי ההלוואה משתנים בהתאם למדיניות הבנק או חברת המימון, ברוב המקרים יש הצמדה למדד המחירים לצרכן או למט"ח, אך יש הלוואות גישור ללא מרכיב הצמדה. כמו כן, ניתן לבחור מסלול בריבית קבועה לאורך כל תקופת ההלוואה, או מסלול בריבית משתנה. כאמור, הריבית המומלצת היא כ-2% יותר מריבית המשכנתא במסלולים דומים.

בעזרת היועצים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה תוכלו לקבל הלוואת גישור בתנאים נוחים ובריבית משתלמת ומומלצת. השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס שבאתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה מיידית