הלוואות קטנות חוץ בנקאיות


אדם מגיש מניפה של שטרות כסף

בעבר, הבנקים היו המוסד הפיננסי היחיד שהיה מורשה להעניק הלוואה. כך שהבנקים שלטו בתחום וקבעו את התנאים, כאשר אף אחד לא יכול היה לערער על התנאים והדרישות לקבלת הלוואה. בשורה התחתונה, אם הייתם זקוקים להלוואה, הייתם פחות או יותר נתונים לחסדי הבנק שלכם. אבל היום, שוק ההלוואות הוא פתוח יותר, כאשר גם למוסדות פיננסיים נוספים יש הרשאה להעניק הלוואות, כמו למשל חברות אשראי, חברות ביטוח, בתי השקעות ועוד.

תחרות בשוק ההלוואות

פתיחת השוק למוסדות פיננסיים נוספים, היוותה נקודת מפנה ביחס ללקוח המבקש הלוואה. נקודת מפנה שבה החלה תחרות בין המוסדות הפיננסיים השונים, בבקשה להשיג כמה שיותר לקוחות. אין זה אומר שכל אדם יכול לבקש הלוואה, אבל זה בהחלט אומר שאדם שזכאי להלוואה, יכול לקבל מספר הצעות בתנאים שונים, וההחלטה נמצאת בידיים שלו. הבנקים והמוסדות הפיננסיים החוץ בנקאיים מתחרים אלה באלה והלקוחות, זוכים לקבל הלוואות בתנאים טובים יותר.

הלוואות קטנות

כיום, כאמור, קל יותר לקבל הלוואה ובייחוד שמדובר בהלוואות קטנות, המכונות לעיתים 'הלוואה לכל מטרה'. הלוואות קטנות הן בדרך כלל הלוואות בסכומים של עד 10,000-20,000 שקל. להלוואה מסוג זה כבר לא צריך ערבים, שלא כמו בעבר, כל זאת בתנאי שיש לכם משכורת קבועה שנכנסת לחשבון הבנק שלכם ונמצאתם זכאים להלוואה. אך לא כל אחד נמצא זכאי להלוואה, בטח לא בבנק, שבדרך כלל קשוחים יותר בתנאים שלהם למתן הלוואה.

הלוואות קטנות חוץ בנקאיות

מוסדות רבים מציעים הלוואות חוץ בנקאיות קטנות לכל מטרה ואפשר אפילו לקבל אישור להלוואה בטלפון ואת ההלוואה עם שליח עד הבית. המוסדות הפיננסיים קצת יותר נדיבים באישור הלוואות, דבר שיכול לסייע לאלה שקבלת הלוואה מהבנק אינה אופציה בשבילם. רוצים לבדוק את זכאותכם להלוואה ולקבל ייעוץ מקצועי? השאירו פרטים באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה ואנו נעזור לכם למצוא הלוואה שמתאימה ליכולת הפיננסית שלכם. לקבל ייעוץ היאור פרטים, ללא עלות או התחייבות.