הלוואות פרטיות לעסקים


כיום ניתן למצוא גורמים רבים, עסקיים ופרטים כאחד, המציעים את שירותם במתן הלוואות ופתרונות מימון. שלא כמו בעבר, כאשר היינו מוכרחים לגשת אל סניף הבנק הקרוב אלינו, לחתום על עשרות מסמכים ולהצהיר על ערבים והתחייבויות, כיום ניתן לקבל אשראי מיידי והלוואות אקספרס, אפילו בשיחת טלפון אחת.

מה צריך לדעת על הלוואות פרטיות לעסקים?

במקביל למוסדות הפיננסיים כגון הבנקים וחברות האשראי, ישנם גורמים רבים מהם ניתן לקבל מימון והלוואות קטנות וגדולות, בין אם מדובר בחברה ובין אם מדובר בהלוואה מאדם פרטי.

חשוב לציין בראש ובראשונה כי אנו לא מתייחסים להלוואות הניתנות בשוק האפור והשחור, שכן אלו הן פליליות לחלוטין, אלא להלוואות הניתנות במסגרת החוק וברישיון. הלוואה מאנשים פרטיים ניתנת באופן די נורמטיבי וחופף לאופן שבו ניתנת הלוואה במסגרת בנקאית – סכום כסף מוגדר, תנאי החזר מוסכמים על שני הצדדים וריבית בסכום ריאלי ותואם לסכום ההלוואה.

הדרך למציאת הלוואה בתנאים נוחים וגמישים

בתור התחלה, יש להבין מהי מטרת ההלוואה ומהו הסכום הרצוי ללקיחת ההלוואה. קביעה זו יכולה לעזור בהמשך להימנע מלהתפתות ולבקש סכום הלוואה גבוה יותר מהרצוי. חשבו לטווח הרחוק בנוגע לפירעון התשלומים ואל תגבילו את עצמכם. סטודנטים למשל, עשויים להעדיף טווח תשלומים רחב יותר, בו הם יכולים לפרוע בכל חודש סכום נמוך. לעומת זאת, כשמדובר במתן הלוואות פרטיות לעסקים, סכום ההחזר יכול להיות גבוה יותר בכל חודש.

פורטל רק תבקש מציע את שירותיו במציאת הלוואה בתנאים הנוחים לכם. בפורטל תוכלו למצוא מידע מקיף ומגוון הצעות שונות. נציגי הפורטל עומדים לשירותכם בנוגע לכל שאלה ובקשה למתן הלוואה או מימון מגורמים שונים, חברות ובקשות הלוואה מאנשים פרטיים. צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם מגוון הצעות להלוואות ומימון.