הלוואות פרטיות למוגבלים בבנק


כסף שהתקבל בהלוואה

להיות מוגבל בחשבון הבנק זה לא קל בכלל. הבנק רואה בפעילות הפיננסית שלכם סיכון גבוה ואינו מאפשר לכם מרחב תמרון במטרה לשפר את מצבכם הפיננסי. להיות מוגבל בבנק זה אומר שאתם לא יכולים להוציא צ'קים יותר, שאין לכם אשראי לשימוש ובין היתר, גם אין באפשרותכם לקבל הלוואה, מכיוון שהבנק לא מוכן לקחת את הסיכון שלא תוכלו לעמוד בהחזר שלה.

הבנקים מגבילים חשבונות של לקוחות ממספר סיבות כמו: צ'קים רבים שחזרו בגלל שלא היה כיסוי בחשבון, אי עמידה בהחזרי הלוואות קודמות או בהוראות קבע ו/או פתיחת תיק בהוצאה לפועל כנגד בעל החשבון. מוגבלים בבנק מגלים מהר מאוד שהאפשרויות שלהם לקבל הלוואה, הולכות ונעלמות.

הלוואות פרטיות למוגבלים בבנק

רק בגלל שאתם מוגבלים בבנק והבנק מסרב לתת לכם הלוואה, אין זה אומר שאין לכם שום אפשרות לקבל הלוואה. ישנם מספר גופים דרכם תוכלו לקבל הלוואה פרטית למוגבלים. גופים פיננסיים חוץ בנקאיים מציעים הלוואות למוגבלים, בתנאים יותר מחמירים מהלוואות אחרות. זה אומר שתוכלו לקבל הלוואה אך הריבית תהיה גבוהה מהרגיל.

לפני שאתם לוקחים הלוואה כדאי שתבדקו מספר הצעות ותשוו ביניהן. רוצים לבצע השוואה פשוטה בין הלוואות וכן לקבל ייעוץ פיננסי מקצועי, בלי לשלם ובלי להתחייב? השאירו פרטים בפורטל רק תבקש והצוות המקצועי שלנו יעמוד לשירותיכם וייתן לכם את כל מידע שדרוש לכם בתחום ההלוואות.