הלוואות גישור על חשבון קרן השתלמות


כסף שהתקבל מהלוואה

העובר ושב של האדם הממוצע אינו יכול לעמוד בעומס הכלכלי של קניית הדירה. זו הסיבה שלקיחת הלוואה אינה עניין חריג במיוחד. אבל דירה היא לא הגורם היחיד לבדיקת הסכום הנמצא בחשבון הבנק שלכם. שיפוץ דירה – מלא ו\או חלקי – וקניית רכב הם עוד סיבות טובות לכך. כמו כן, כיום צעירים רבים מרשים לעצמם לקחת הלוואה לצורך לימודים ואפילו לטובת טיול משגע בחו"ל.

רגע לפני שאתם רצים לסניף הבנק שלכם, כדאי לדעת שישנו מגוון גדול של אפשרויות להלוואות במסלולים אטרקטיביים ששווה לכם לבדוק. ראשית, דעו שגם גורם משפחתי שקרוב אליכם יכול להלוות לכם את סכום הכסף הדרוש, כמובן בלי ריבית. זוהי אופציה משתלמת כלכלית, אך פחות נעימה (לא כולם רוצים להיות חייבים "טובה"). הרבה פעמים היא גם לא אפשרית בפועל.

הלוואות מקרן השתלמות – תחסכו לעצמכם אי נעימות

הלוואה בנקאית היא עול לא קטן שנוחת על מסגרת האשראי שלכם. זו הסיבה שכיום יותר ויותר אנשים פונים לחברות הביטוח השונות ובתי השקעות – לצורך קבלת הלוואה הניתנת על בסיס חסכונותיהם. התנאים הנוחים והיעילות הבירוקרטית (בדרך כלל) מאפשרים תהליך נעים וללא בעיות מיותרות.

בטווח החיסכון הבינוני ישנם מספר מוצרים פיננסיים, אך רק קרן ההשתלמות היא כזו הנהנית מפטור ממס. מכיוון שהקרן היא מוצר חיסכון, לא רבים מבינים או יודעים שגם ניתן לקבל הלוואה על בסיס הכסף שנצבר בה. מצד שני, זכרו שאלו כספי החיסכון שלכם, ולכן בדקו היטב שאכן ביכולתכם להחזיר את ההלוואה, כדי לא לפגוע או לאבד את החיסכון החשוב.

מעוניין בקבלת הלוואה על חשבון קרן השתלמות או לדעת מה מציעות חברות הביטוח והאשראי? פורטל רק תבקש מסנן הצעות אטרקטיביות וכשרות – לא שוק אפור או שחור חלילה – ושולח אליכם. לכם רק נשאר להשאיר את פרטיכם.

לקריאה על הלוואות נוספות: