הלוואות על חשבון הפנסיה או כנגד ביטוח מנהלים בתנאים המשתלמים ביותר בשוק

קרדיט אקספרס באנר שוכב

אשה מקבלת ייעוץ לגבי הלוואה

בשנים האחרונות היינו עדים למגוון דרכים חדשות וגמישות לקבלת הלוואה, ביניהם המסגרות החוץ בנקאיות, חברות הביטוח ואפילו גם הגופים הפיננסיים אשר מנהלים לכם את כספי הפנסיה. למעשה, ניתן לקבל הלוואה על חשבונה של קרן הפנסיה, ללא שום צורך לפדות אותה ותוך כדי קבלת תנאים נוחים למימוש ההלוואה.

מי זכאי לקבלת הלוואות על חשבון הפנסיה או הלוואות כנגד ביטוח מנהלים?

מי שמבוטח בביטוח מנהלים או בקרן פנסיה וצבר ותק של שלוש שנים לפחות, רשאי להגיש בקשה לקבלת הלוואה בתנאים שונים על חשבון סכום הכסף אשר הצטבר בקרן הפנסיה.

זהו פתרון מאוד יעיל עבור מי שאינו זכאי לקבלת הלוואה מהבנק או מחברת האשראי, וזקוק למימון או הלוואה בסכומים קטנים, ובאופן מהיר ונגיש. עם זאת, כדאי לדעת מראש כי לרוב אלו הלוואות בריבית יחסית גבוהה.

יתרון מאוד גדול של הלוואה מסוג זה הוא שאין צורך בהתחייבויות, הצגת ביטחונות וערבים. לרוב אילו הלוואות בתוכניות נוחות, בהן ניתן להחזיר בכל חודש סכום קבוע, ואף להתחיל להחזיר את התשלום עבור ההלוואה לאחר כשנה, ממש כמו בהלוואת גרייס.

מה חשוב לדעת על הלוואות מקרן הפנסיה או כנגד ביטוח מנהלים?

חשוב להבין כי הלוואה על חשבון הפנסיה נושאת עימה ריבית גבוהה, כאמור, וכי קיים סיכון של תשלום מחיר כבד במידה של אי החזרי תשלום. במקרים כאלו לרוב ישנם תשלומים גבוהים של קנסות ומיסים, ובמקרים מסוימים קרנות הפנסיה וחברות הביטוח אף פודות את שארית קרן הפנסיה, כך שהלקוח יוצא מופסד בצורה די מסוכנת.

לסיכום, הלוואה מקרן פנסיה יכולה להיות חלופה נהדרת במקרה ואין אפשרות לקבל הלוואה מהמוסדות הבנקאיים, אך חשוב לערוך תחקיר מקדים ולהבין לעומק מהם תנאי ההלוואה. מומלץ אף להתייעץ עם מומחה בתחום זה.

בפורטל ההלוואות רק תבקש תוכלו לקבל ייעוץ מקיף אודות מסלולי ההלוואות השונים, לערוך השוואה בין תוכניות מימון ולקבל הצעה משתלמת מנציג האתר.

קרדיט אקספרס באנר שוכב