הלוואות משכנתא למוגבלים


בחור מחזיק דגם של בית שצריך לקבל עליו משכנתא

חשבון בנקאי הופך להיות מוגבל במקרה שבעל אותו חשבון אינו מכבד עשרה צ׳קים במהלך תקופה של שנה אחת. אם הדבר קורה פעם נוספת לאחר מכן, הלקוח ייחשב למוגבל חמור וכל חשבונותיו יהיו מוגבלים.

כל אדם יכול, תחת נסיבות מסוימות, להגיע לסיטואציה בו הוא נתקל בקשיים כספיים וכתוצאה מכך הופך להיות מוגבל בחשבון הבנק. בניגוד לדעה הרווחת, לקוחות מוגבלים הם לא תמיד אנשים הנמצאים תחת עול כבד של חובות ועומדים בפני פשיטת רגל. בעלי עסקים לדוגמא, שעושים פעילות רבה עם צ׳קים, יכולים למצוא את עצמם במצב של חשבון מוגבל תוך ימים ספורים, וזאת אך ורק בגלל חוסר עירנות.

ההשלכות של חשבון מוגבל על הלקוח

לקוח שחשבונו הופך להיות מוגבל, נשאר במצב הזה למשך תקופה די ממושכת של שנה. במהלך תקופה זו הוא אינו יכול לקבל אשראי בנקאי, כלומר אין באפשרותו להיכנס לאוברדראפט, לקבל פנקסי צ׳קים, ליטול הלוואות או להשתמש בכרטיסי אשראי מטעם הבנק.

כל זה יכול הופך את ניהול החיים הפיננסיים של הלקוח לבעייתי במיוחד, בהתחשב בכך שלקוחות מוגבלים בדרך כלל מסתמכים על אשראי כדי להחזיר חובות או לנהל את עסקיהם השוטפים (במקרה של בעלי חברות).

הלוואות משכנתא למוגבלים

במקרה שבעל החשבון המוגבל הוא בעל נכס נדל״ן כלשהו, יש באפשרותו להתגבר על מחנק האשראי שנכפה עליו ולקבל סכום כסף באמצעות נטילת משכנתא על הנכס. גם אם כבר קיימת משכנתא על הנכס (שהוחזרה בחלקה), קיימת אופציה לבצע מחזור של משכנתא, לעלות את האחוזים של המשכון ולקבל כסף נזיל על ההפרש.

חשוב לציין, כי התהליך של מחזורי משכנתא ונטילת משכנתא חדשה ללקוחות עם חשבונות בנקאיים מוגבלים יכול להיות מסובך מבחינה משפטית וזאת בגלל הסיכונים הגבוהים שהמלווים לוקחים עליהם. לפיכך, כל אדם שמעוניין להשתמש באפשרות זו כדי להקל על מצוקת האשראי שלו, מומלץ לו שיפנה למקצוענים בתחום הנדל״ן וגיוס האשראי.

קבלת סכומי כסף על חשבון נכס הנדל״ן שלו יכולה לעזור ללקוח המוגבל להתגבר על המצוקה הכספית לתקופת ההגבלה ואילו לאחר סיומה, במקרה ומצבו משתפר, הוא יכול לשקול את צעדיו מחדש ואף לפרוע חלקית את ההתחייבויות הקודמות שלו.

אנו באתר רק תבקש הלוואות עובדים עם גופים וחברות מובילות במשק שעוסקות ביעוץ על הלוואות משכנתא למוגבלים. במקרה שאתה רוצה לקבל מידע על הנושא ללא שום עלות או התחייבות, פנה אלינו כבר היום. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.