הלוואות מינוף


כסף שהתקבל מהלוואה מקופת גמל

הלוואות הן תחום נרחב מאוד ויש המון סוגי הלוואות שניתנות לציבור בישראל. ישנן הלוואות שניתנות לשכירים ועצמאיים, למטרות פרטיות כמו: מימון אירוע משפחתי, מימון רכב, שיפוץ לבית, טיול משפחתי, מימון חוגים או לימודים גבוהים לילדים ועוד. וישנן הלוואות למטרות עסקים כמו: הלוואות לפתיחת עסק, להרחבת העסק, לאירוע גיוס תרומות וגם הלוואות מינוף.

מהן הלוואות מינוף?

הלוואות מינוף, הן הלוואה שניתנת ללקוח לשם קנייה של משהו, שאין ללקוח את כל כסף לקנות. הדוגמא הנפוצה ביותר להלוואת מינוף, היא המשכנתא. זו ניתנת ללקוח שרוצה לקנות בית, אך אין לו את הסכום המלא לרכישת הבית. הלוואות מינוף ניתנות גם לצורכי עסקים, כאשר לקוח רוצה להיכנס לעסקה והוא לווה את הכסף בכדי שיוכל לבצע את העסקה ולהרוויח ממנה כסף, ואת סכום ההלוואה הוא מחזיר. כשם ההלוואה, מטרתה היא למנף את יכולתו הכלכלית של הלקוח הלווה.

רוצים לקבל הלוואת מינוף? רוצים לקבל פרטים נוספים או לבדוק את הזכאות שלכם לקבלת הלוואה? בפורטל רק תבקש תוכלו לקבל את כל אלה, בלי לשלם ובלי להתחייב. השאירו פרטים בפורטל, באמצעות הנציגה הווירטואלית או על ידי מילוי הטופס הקצר, וצוות הפורטל יעמוד לשירותיכם בתוך זמן קצר.