הלוואות לשכירים


שכירים בודקים אפשרויות להלוואה

גם אתה יכול לקבל הלוואה לעובד!

הוצאות המחייה נערמות והמשכורת החודשית שלך פשוט לא מצליחה לכסות את כולן? היום יש באפשרותך להגיש בקשה לקבלת הלוואה לשכירים שתסייע לך לפתור את הבעיות הכלכליות שלך לפחות לתקופה מסויימת. כל השיטות, כל הפתרונות וכל ההלוואות הכי טובות אצלנו בפורטל רק תבקש!

למה נועדו הלוואות לשכירים?

עצמאות כלכלית היא משהו שכמעט כולם שואפים להגיע אליו באיזשהו שלב. העבודה היום יומית כשכיר במשרד היא לעיתים מתישה והרבה פעמים נדמה כי היא רק מרחיקה מהמטרות האמיתיות והחלומות הגדולים שרוצים להגשים בחיים.

אך המציאות היום היא שרוב האנשים הם אכן שכירים, ובכדי לשמור על איזון בין הוצאות להכנסות וכן להיות מסוגל לצאת לחו"ל מדי פעם, לשפץ קצת את הבית או לקנות אוטו חדש, תוכל לדרוש היום הלוואה לעובד שתסדר אותך לפחות מהבחינה הכלכלית.

בניגוד לבעל העסק תחתיו הם עובדים, לשכירים אין את היכולת להזדכות ממס על הוצאותיהם, וכל מה שקשור בניהול משק הבית; השכירות, חשבונות החשמל והמזון, דלק וכדומה מוטלות עליהם במלואם, כך שמלבד התשלומים לביטוח לאומי והפרשה מסויימת לפנסיה, למעביד אין כל חלק או השתתפות בהוצאות השוטפות של השכיר, מה ששם אותו לא אחת בבעיה כלכלית לא פשוטה המצריכה בקשת הלוואה לשכירים.

איך מקבלים הלוואה לשכירים וממי?

אם הלוואה לעסק ניתנת להם על סמך תכנית עיסקית או נכסים, הרי שהשכיר משתמש בתלושי המשכורת שלו כדי להוכיח שהוא כשיר להחזיר את ההלוואה במלואה בזמן. לכן, כדי שהבקשה להלוואה תאושר, על השכיר יהיה להראות תלושים אחרונים, מצב חשבון הבנק שלו ודפי חשבון מהחודשים האחרונים.

מי שמספק הלוואות לשכירים הם ברובם הגדול הבנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי באמצעות כרטיס האשראי, קרנות פנסיה וגופים כלכליים פרטיים שמציעים הלוואות בפריסת צ'קים, אך אלו לא תמיד האופציות הטובות ביותר, ולכל שכיר גם מומלץ לבדוק אילו אפשרויות נוספות יש לו במסגרת תפקידו ולדוגמא כעובד מדינה, עובד היי טק, איש קבע בצה"ל ועוד ועוד.

מה חשוב לזכור לגבי הלוואות לשכירים?

הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שגובה ההלוואה בתוספת הריביות וההצמדות השונות יהיה בסדר גודל הגיוני להכנסות וההוצאות הצפויות לאורך כל תקופת ההחזר. הלוואות שנלקחות כלאחר יד מתבררות לעיתים כטעות וגורמות לפיגורים ולחובות גדולים. עוד יש לציין כי כל גוף פיננסי, ארגון או חברה מסוגל להציע תנאים שונים ולכן מומלץ קודם כל להשוות וכמה שיותר!

אופציות ללקיחת הלוואה לשכירים באמצעות פורטל רק תבקש

הלוואות לשכירים בהוראות קבע

הלוואות לשכירים ללא ערבים

הלוואות לשכירים בצ'קים

בקש עכשיו הלוואה לעובד!

לקבל הלוואה לעובד זה פשוט ונוח אם רק יודעים כיצד וממי לבקש. לצורך העניין התגייסנו לעזרתך ונשמח להפנות אליך ללא כל מאמץ,  תשלום או התחייבות מצדך נציגים מבנקים מובילים, חברות ביטוח, חברות מימון וכו' למתן הלוואת מיידיות ומצויינות בתנאים נוחים. מלא את הטופס ונחזור עליך תוך דקות עם כל הפרטים!