הלוואות לרואי חשבון


חישוב של הלוואה לרואי חשבון

סטודנטים רבים אשר מסיימים את לימודיהם, רוצים להתחיל לעסוק במקצוע שלמדו. כך גם רואי החשבון. ראיית חשבון הינו מקצוע מבוקש אשר מושך אליו צעירים רבים. לאחר לימודי התואר הראשון ומבחני מועצת רואי החשבון, תצטרכו לעבור שנתיים התמחות, לאחר מכן תוכלו לעבוד כשכירים או כעצמאיים, אם ברצונכם לפתוח משרד עצמאי. ברוב המקרים, הכסף אינו נזיל ואולי אפילו יש לכם עדיין הלוואות סטודנט שאתם צריכים להחזיר. איך בכל זאת תוכלו לפתוח משרד?

הלוואות לרואי חשבון

כל עסק מתחיל זקוק להון התחלתי על מנת להקים את העסק ולהעניק לו את היציבות הראשונית, לה הוא זקוק על מנת לגדול ולהניב רווחים. אך לסטודנטים וסטאז'רים, שזה עתה סיימו את לימודיהם, לרוב אין סכומי כסף זמינים ולכן, הם נאלצים לפנות למוסדות השונים המעניקים הלוואות. לרואי החשבון המתחילים יש מספר מסלולי הלוואות המוצעות מבנקים והלוואות חוץ בנקאיות מחברות אשראי, ביטוח, בתי השקעות וחברות מימון.

בשל ההיצע הגדול לסיוע כלכלי לפתיחת עסק, כדאי לבחון שלל הצעות מהגופים השונים ורק לאחר מכן לבחור בהצעה הטובה ביותר והנוחה ביותר עבורכם. בפורטל רק תבקש תוכלו להשאיר לנו פרטים והצוות המיומן יאתר עבורכם את ההצעות הטובות ביותר להלוואות לעצמאים או שכירים ויפנה אותן אליכם ללא עלות וללא התחייבות.