הלוואות לעובדי מדינה


עובדי מדינה קוראים הסכם של הלוואה

שכיר עובד מדינה? זקוק להלוואה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אצלנו בפורטל רק תבקש תמצא את כל המידע לו אתה זקוק אודות הלוואות לעובדי מדינה!

הלוואות לעובדי מדינה – הדרך האטרקטיבית והנוחה ביותר לבקשת הלוואה

החל מהתנאים האטרקטיביים וכלה בעזרה הפיננסית אותה מציעה המדינה לעובדיה, אין כל ספק ששווה להיות עובדי מדינה במדינת ישראל. הלוואות לעובדי מדינה מתאימות כמעט לכל מטרה, בין אם אתה מעוניין לחתן את הבת ובין אתה מעוניין לצאת לחופשה מפנקת, סביר להניח כי הלוואה לעובדי מדינה היא הפתרון המושלם בעבורך!

הלוואות עובדי מדינה – היתרונות

היתרון הגדול בנטילת הלוואות עובדי מדינה הינו התנאים המשתלמים המתלווים אליהן. היות ומדובר בלקוחות בעלי הכנסה קבועה ומובטחת, הלוואות אלה אינן מצריכות מהבנקים לקחת סיכון גדול במיוחד ועל כן הריבית המתלווה אליהן הינה ריבית נמוכה באופן ניכר מאשר הריבית המתלווה להלוואות מסוגים אחרים.

היכן ניתן לקבל הלוואה לעובדי מדינה

בניגוד לשנים עברו, בהן הלוואה לעובדי מדינה ניתנה באמצעות בנק יהב כיום, הלוואות מעין אלה מסופקות על ידי בנק דיסקונט. בנוסף להלוואות הנוחות, מציע בנק דיסקונט מגוון הטבות לעובדי מדינה כגון מסגרת אשראי נוחה.

סוגי הלוואות שכיחות נוספות

לצד ההלוואות הניתנות לעובדי מדינה ניתן להגיש בקשה לקבלת הלוואות מבוקשות אחרות. סוגי ההלוואות השכיחות הינם:

הלוואות בנקאיות

הלוואות בנקאיות הן הלוואות הניתנות על ידי הבנקים הגדולים. בשנים האחרונות מרבית הבנקים הגדולים מציעים מגוון מסלולי הלוואה נוחים לקהל לקוחותיהם, אך החיסרון העומד מאחורי נטילת הלוואה בנקאית הינו ההשפעה הניכרת על היסטוריית האשראי של הלקוח.

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות מעין אלה ניתנות על ידי גופים מוכרים כגון חברות מימון וחברות אשראי. בניגוד להלוואות הבנקאיות, הלוואה חוץ בנקאית אינה משפיעה על נתוני האשראי הבנקאי של הלקוח. יחד עם זאת, לרוב מדובר בהלוואות בעלות שיעור ריבית גבוה יחסית.

הלוואות לסטודנטים

מרבית הבנקים והמוסדות הגדולים רואים במתן הלוואה לסטודנטים השקעה עתידית משתלמת. היות ומדובר בדור העובדים הרווחי של המחר, הענקת הלוואה אטרקטיבית לסטודנטים מבטיחה לבנק לקוחות עתידיים טובים. על כן, הלוואות אלה ניתנות לרוב במסלולי החזר וריבית נוחים.

כמובן שקימות גם אופציות חוץ בנקאיות לקבלת הלוואות לעובדי מדינה, ישנן חברות פרטיות שפועלות בכפוף ובאישור משרד האוצר ומציעות הלוואות, חלקן בהחזרים בכרטיס אשראי וחלקן על בסיס הלוואות בפריסת צ'קים או דרכים אחרות.

זקוק למידע נוסף אודות מסלולי ההלוואות השונים המוצעים כיום? רוצה ליצור קשר ישיר עם מגוון מוסדות וגופים המציעים הלוואות? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליך קשת רחבה של בנקים וחברות מימון.

השירות באתר ניתן ללא כל עלות וללא כל התחייבות.