הלוואות לעובדי ישרוטל


עובדי ישרוטל

רשת מלונות ישרוטל מעסיקה עובדים רבים ברחבי הארץ ובמשרדי החברה, הרשת מפעילה כיום 19 מלונות ומתכננת להקים בשנים הקרובות בתי מלון נוספים ולשדרג מלונות קיימים. רשת ישרוטל צומחת במהירות ומגייסת עובדים חדשים כל הזמן, עובדי החברה זוכים לתנאים טובים, להטבות משתלמות, להכשרות מקצועיות על חשבון המעסיק ולעבודה במקום בטוח ויציב.

עובדי רשת ישרוטל זקוקים להלוואות לכל מטרה, כמו כל השכירים במשק הישראלי, באפשרותם לקבל הלוואות נוחות יחסית בגלל העבודה היציבה בארגון גדול ומקצועי. הלוואות לעובדי ישרוטל אפשר לקחת מגופים פיננסיים שונים ובראשם הבנקים המסחריים, כמו כן עובדי ישרוטל יכולים לקבל הלוואה מחברות כרטיסי האשראי, מחברות מימון פרטיות וישנה אפשרות גם להלוואה על חשבון כספי הפנסיה המופקדים לקופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים ו/או קרנות השתלמות.

הלוואות נוחות לכל מטרה

הלוואות לעובדי ישרוטל נועדו לכל מטרה וצורך, עובדי רשת המלונות יכולים לקחת הלוואה כדי לרכוש רכב חדש או יד 2, למימון לימודים, לסגירת חובות או מינוס גבוה בבנק, למימון אירועים משפחתיים, לחופשות ועוד. כדאי לדעת כי עובדי ישרוטל יכולים לקבל הלוואה מסובסדת ללא ריבית מהמעסיק לצורך מימון לימודים, בתמורה להתחייבות לתקופת עבודה בחברה.

לעובדי ישרוטל הזקוקים להלוואה לכל מטרה כדאי לבדוק את כל האפשרויות לפני שהם מתחייבים להלוואה מהבנק או מחברת מימון אחרת. באמצעות סקר שוק מהיר הם יכולים לאתר הלוואות נוחות יותר ולחסוך לא מעט כסף. אגב, יש מקרים בהם כדאי לעובדי ישרוטל לקחת הלוואה מקרן הרווחה של החברה, קרן הרווחה מציעה סיוע והלוואות לעובדי החברה במקרים של משברים בריאותיים או כלכליים במשפחת העובד.

צוות המומחים של רק תבקש הלוואות לכל מטרה מסייע לעובדי ישרוטל לקחת הלוואה נוחה בהתאמה אישית, בתנאים המשתלמים ביותר. למידע נוסף ולייעוץ אנא השאירו פרטים ליצירת קשר באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.