הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות


אשה שמחפשת הלוואה

לקיחת הלוואות לצרכים שונים הפכה מזמן לעניין שבשגרה עבור אנשים רבים, כאשר חלקם גם עושים שימוש בצ׳קים, מסגרות אשראי בנקאיות וצ׳קים באופן שוטף. מבחינת הבנקים והחברות החוץ בנקאיות, שמתחרות על כיסו של הלקוח, ישנם מגזרים מסוימים שנחשבים אטרקטיביים יותר מפאת המאפיינים האישיים או הפוטנציאלי העתידי שלהם. אוכלוסיית הסטודנטים נחשבת בהחלט לאחת מהרצויות בגופים הפיננסיים וזאת מתוך הציפייה כי הם יהפכו ללקוחות רווחיים בהמשך.

פעמים רבות, בתחילת שנים אקדמיות, ניתן לראות מבצעים ופרסומים רבים של בנקים וחברות אחרות בשטח המוסדות להשכלה גבוהה. הגופים שמציעים הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים גם הם התרבו לאחרונה ופעמים רבות מהווים אף אופציה עדיפה יותר מבחינת הלווים הפוטנציאליים.

מאפייני הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות

החברות החוץ בנקאיות מעניקות אשראי לסטודנטים בתנאים משתלמים למדי ביחס לאוכלוסיות אחרות בשוק. ניתן למצוא מגוון של מסלולים עם ריבית אשר אינה עולה בהרבה על ריבית הפריים (פריים פלוס חצי היא אופציה נפוצה למדי) וסכומי האשראי נגישים לסטודנטים בגובה של כמה אלפים ועד מאה אלף ₪.
אחת הבעיות העיקריות של סטודנטים אשר מבקשים לקבל הלוואה, הוא האפשרויות המצומצמות שלהם להשיג הכנסה גבוהה בזמן הלימודים והרצון שלהם לדחות את ההחזר לתקופה מאוחרת ככל האפשר. הגופים המלווים מתייחסים לסוגיה הזאת בעת התכנון של הלוואות סטודנט ומאפשרים תקופה ארוכה של גרייס. הלקוחות יכולים אם כן להתחיל את ההחזר כשלוש שנים לאחר סיום ההלוואה ולאחר שהלימודים שלהם הסתיימו.
החזר של הלוואות לסטודנטים מתפרס גם הוא לתקופה ארוכה יותר ממסלולי אשראי אחרים, כאשר קיימת אפשרות לקחת הלוואה לשש או שבע שנים. מטרת ההלוואה יכולה להיות תשלום שכר לימוד וגם מימון צרכים אחרים, שאינם קשורים באופן ישיר ללימודים אקדמאיים שוטפים.
אנו בפורטל רק תבקש רוצים להציע ללווים הפוטנציאליים את אופציות האשראי המתאימות ביותר לצרכים שלהם, תוך כדי בחינת ההלוואות הבנקאיות והחוץ בנקאיות בשוק. המחשבה הכללית שלנו היא, כי ככל שהאינפורמציה המתקבלת על ידי הקוראים היא עדכנית ורלוונטית יותר, כך הסיכוי שלהם להגיע להחלטה נכונה גדל.
אם יש לך שאלות לגבי נושא הכתבה, או שמא אתה מעוניין לקחת הלוואה בזמן הקרוב, אנו באתר רק תבקש יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.