הלוואות למקבלי קצבאות


צ'ק שניתן במסגרת הלוואה חוץ בנקאית

משרד הרווחה וביטוח לאומי אחראים על חלוקת קצבאות, בכל חודש, לתושבים ישראלים, אשר זקוקים לסיוע המדינה, מסיבות שונות ומגוונות. ישנן קצבאות נכות, לאנשים שסובלים מנכות כזו או אחרת, מתאונה במקום העבודה או בזמן הפנאי. ישנן קצבאות של השלמת הכנסה, לאנשים שהכנסתם קטנה משמעותית משכר המינימום. קצבאות שארים, לאלמנות וליתומים וקצבאות זקנה. קצבאות אלה אמורות לסייע למקבליהן לשלם עבור שימושים בחיי היומיום כמו שכר דירה, אוכל, חשבון חשמל ועוד.

האם מוצעות הלוואות למקבלי קצבאות?

מכיוון שסכומי הקצבאות הם בדרך כלל מאוד נמוכות ולא תמיד מספיקות לכל הצרכים של מקבליהן, גם מקבלי קצבאות יכולים לקבל הלוואות מגופים פיננסים שונים כמו הבנקים, חברות אשראי וביטוח, חברות מימון חוץ בנקאי ועוד. הלוואות מוצעות גם למקבלי ביטוח לאומי ולא משנה אם אתם מקבלים קצבת נכות או קצבה מסוג אחר. מכיוון שיש גופים רבים שמציעים הלוואות בתנאים שונים, כדאי לבדוק מספר הצעות לפני שמחליטים איזו הלוואה לקבל ומאיזה גוף.

בפורטל רק תבקש תוכלו לבדוק מהן האפשרויות שלכם לקבלת הלוואה ובאילו תנאים. השאירו פרטים בפורטל, באמצעות הנציגה הווירטואלית או הטופס הקצר, והצוות המיומן שלנו ישמח לתת לכם שירות מקצועי ולהסביר לכם מהם התנאים בהם תוכלו לקבל הלוואה. מלאו פרטים עוד היום, השירות ניתן ללא עלות וללא התחייבות.