הלוואות למורים


מורה שזקוקה להלוואה

מורה? מחפש מידע אודות הלוואה למורים או הלוואה לשכירים? כאן, בפורטל רק תבקש תמצא את כל המידע לו אתה זקוק אודות מסלולי הלוואות מורים במגוון מוסדות וגופים שונים!

הלוואות לעובדי הוראה

מקצוע ההוראה הוא ללא ספק מקצוע קשה ותובעני אשר לא תמיד שכרו נמצא בצידו. היות ומדינת ישראל מודעת לקשיים הפיננסיים המלווים את חייהם של המורים, היא מציעה מגוון מסלולי הלוואות מורים מסובסדות ונוחות לשלל מטרות שונות.

היתרונות שמאחורי הלוואות מורים

כאמור, הלוואות למורים ניתנות בתנאים אטרקטיביים בסבסוד המדינה למגוון מטרות שונות. בין המטרות המצדיקות לקיחת הלוואה למורים ניתן למנות: רכישת דירה, קניית רכב חדש, חיתון הילדים, יציאה לחופשה ועוד. למעשה, מטרת הלוואות למורים הינה להעניק לעובדים מסורים אלה אתנחתא קלה מקשיי היומיום.

הלוואה למורים עתידיים

לצד הלוואות מורים גם סטודנטים להוראה יכולים ליהנות ממגוון הטבות לקיחת הלוואה. ההלוואות הניתנות למורים לעתיד נקראות הלוואות מותנות – הלוואות למימון שכר הלימוד של סטודנטים להוראה. היתרון הגדול בהלוואות אלה הינו הפיכתן למענק מטעם המדינה בעבור סטודנטים אשר השתלבו בהצלחה במקצוע ההוראה.

יחד עם זאת, סטודנטים אשר סיימו את לימודי ההוראה אך אינכם משתלבים במקצוע, נדרשים להחזיר את סכום ההלוואה המלא בתוספת של 3 אחוזי ריבית. ריבית זו נחשבת לנמוכה ולנוחה לכל הדעות.

סכומי ההלוואות למורים

לרוב, ההלוואות הניתנות למורים מוגבלות בסכום של שלושים אלף שקלים, או בסכום כפול לזוג מורים נשוי החולק חשבון משותף. פריסת התשלומים יכולה להגיע עד למקסימום של 24 חודשים. מורים הזקוקים להלוואה גבוהה יותר, יכולים להגיש בקשה תוך הצגת מסמכים המעידים על יכולת החזר טובה. הבנק ישקול את הבקשה וישיב למבקש תשובה בהקדם.

כמובן שניתן גם לקבל הלוואה מיידית לאחר הצגת כל המסמכים הרלוונטיים.

רגע לפני שלוקחים הלוואות לעובדי הוראה

בטרם אתה נוטל הלוואה מסובסדת למורים, נוחה ככל שתהיה, עליך לעצור לרגע ולחשב את יכולתך לעמוד בהחזר החודשי של ההלוואה. לאחר שתבין את יכולתך לעמוד בסכום ההחזר החודשי, תוכל החליט על גובה הלוואה ועל הפריסה של ההחזרים.

על מנת לוודא שקיבלת את התנאים הטובים ביותר, עליך לפנות אל מספר גורמים שונים כגון בנקים וחברות אשראי המציעים הלוואות מסובסדות למורים ולסטודנטים להוראה. השווה בין ההצעות השונות שקיבלת ובחן את האפשרות הטובה ביותר העומדת לפניך.

מעוניין במידע על הלוואות על חשבון קרן השתלמות? מחפש הלוואה מסובסדת למורים? מלא עוד היום את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו בפורטל רק תבקש נפנה אליך מגוון גופים מסודרים המציעים הלוואות לסטודנטים להוראה ולמורים.

השירות באתר ניתן ללא כל עלות וללא כל התחייבות.