הלוואות למוגבלים ללא צ'קים


חתימה על הסכם של הלוואה ללא בטחונות

לעתים מסוימות, כאשר לקוחות ינהלו את חשבונותיהם הבנקאיים בצורה לא אחראית, הדבר יכול לגרום להגבלת חשבון מצד הבנק. מצב זה נוגע במיוחד ללקוחות שעושים פעילות רבה בצ׳קים, כגון בעלי עסקים ואנשים העובדים במקצועות חופשיים.

מהי הגבלת חשבון?

הסיטואציה שבה מגבילים חשבון של לקוח נוצרת לאחר שיותר מעשרה צ׳קים שלו חוזרים בתוך שנה אחת בגלל חוסר כיסוי (נציין, שגם אם מדובר בפחות מעשרה צ׳קים, הלקוח יהיה במעקב בנקאי צמוד). במצב הזה, החשבון הספציפי שלו יהיה מוגבל, אך יש באפשרותו לפתוח חשבונות בבנקים אחרים באופן חופשי.

במידה ולאחר סיום ההגבלה, הדבר קורה שוב בתוך טווח של שנה אחת, הלקוח כבר הופך להיות למוגבל חמור וכל החשבונות הקיימים שלו הופכים להיות מוגבלים (גם אם ישנם שותפים בחשבונות אלו).

אבל מה בעצם ההשלכות של ההגבלה? אם כן, הבנק יסרב לתת אשראי מכל סוג ללקוח – כולל מתן פנקסי צ׳קים, הלוואות בנקאיות, כרטיסי אשראי, כניסה לאוברדראפט ועוד. לא קשה לראות שהסיטואציה יכולה להקשות מאד על הלקוחות הפרטיים ובמיוחד על הלקוחות העסקיים שתלויים באשראי הבנקאי ובעבודה השוטפת עם צ׳קים.

הלוואות למוגבלים ללא צ׳קים

קיימת בכל זאת אפשרות ריאלית ללקוחות המוגבלים לקבל אשראי מן הגופים החוץ בנקאיים השונים. זה כולל חברות גדולות יותר כמו גופי ביטוח והשקעות או חברות קטנות יותר שפחות בררניות ומוכנות לאשר בדרך כלל אשראי גם ללקוחות מוגבלים ללא צ׳קים.

הסיבה לכך היא, שבדיקת הלקוח נעשית על פי קריטריונים שונים מהבנקים וגם הריבית הגבוהה יותר באה לפצות על הסיכון הגבוה של הלווים.

אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה מוכנים להציע לך כל אינפורמציה בנוגע להלוואות למוגבלים ללא צ׳קים. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.