הלוואות למוגבלים ללא ערבים


כסף שהתקבל מהלוואות למוגבלים

כל אדם חווה במהלך חייו תקופות של קשיים פיננסיים. לעתים מסוימות, תקופות כאלה יכולות להביא לבעיות בחשבון הבנק שאחת הביטויים שלהן היא הגבלת חשבון.

מצב של הגבלת חשבון מתרחש כאשר מספר גדול של צ׳קים (מעל עשרה) חוזר ללא כיסוי במהלך תקופה של שנה. בעקבות כך מטיל הבנק סנקציה על בעל החשבון וחוסם אותו מאפשרות לקבל אשראי בנקאי.

למה גורם מצב של הגבלת חשבון?

הלקוח המוגבל אינו רשאי לקבל הלוואות בנקאיות, להחזיק פנקסי צ׳קים, להיכנס לאוברדראפט ולהתשמש בכרטיסי אשראי. זה מכניס אותו לבעיית נזילות מבחינה כספית, שכן לקוחות שהגיעו להגבלת חשבון מסתמכים לעתים קרובות על אשראי בנקאי כדי להחזיר חובות ולשלם חשבונות שוטפים.

במידה ומדובר בלקוח עסקי, ישנה אפשרות סבירה שהעסק שלו יפשוט את הרגל, וזאת במידה והוא לא ימצא מקורות אשראי אחרים. הסיבה לכך היא, שעסק זקוק לאשראי באופן שוטף למטרות שונות – תשלום חובות לספקים, הזמנת מוצרי גלם, תשלום משכורות ועוד. הוא אינו יכול להסתמך רק על המכירות, שכן זהו דבר שהוא אינו יכול לצפות אותו באופן מדויק.

הלוואות למוגבלים ללא ערבים

כיום ישנו פיתרון ללקוחות המוגבלים שנמצאים במצב של קשיי נזילות – אלה הן ההלוואות החוץ בנקאיות.

ניתן לקבל הלוואה למוגבלים ללא ערבים ומימון בעשרות אלפי שקלים בפריסה לתקופות ארוכות למדי, גם אם הבנק מסרב לתת אשראי. הריביות יהיו גבוהות יותר מאלו הבנקאיות, אך ישנו סיכוי גבוה לאישור ההלוואה. הסיבה לכך היא, שגופים חוץ בנקאיים מעריכים סיכונים באופן שונה מהבנקים וגם הריביות הגבוהות יותר שלהן באות לפצות אותם על הסיכון.

במידה ויש לך שאלות נוספות בנוגע לנושא של הלוואות למוגבלים ללא ערבים, אנו באתר רק תבקש לכל מטרה נשמח לעזור לך. השאר את פרטיך בעמוד זה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.