הלוואות למוגבלים ללא נכס


מצב של הגבלת חשבון בנקאי מתרחש כאשר הלקוח משתמש בחשבון הצ׳קים שלו בצורה לא ראויה. ברגע שיש קורה מצב בו יותר מעשרה צ׳קים חוזרים בתוך שנה, החשבון של הלקוח הופך להיות למוגבל (אך הוא עדיין יכול להמשיך ולהשתמש בחשבונות אחרים ללא הגבלה).

במידה ומצב של הגבלת חשבון חוזר פעם שנייה לאחר סיום ההגבלה הראשונה, הרי שכל החשבונות של הלקוח הופכים להיות מוגבלים (גם של השותפים בחשבונות) והלקוח עצמו הופך להיות למוגבל.

ההשלכות של הגבלת לקוח

ברגע שלקוח בנקאי הופך להיות מוגבל, הוא ״מסומן״ ברישום של בנק ישראל ומעתה כל מערכת היחסים שלו עם הבנקים תהיה כרוכה בקשיים רבים. הבנקים פשוט לא ירצו להתעסק אם אדם שלא עומד בהתחייבויות הכספיות שלו.

יש לציין, כי פעמים רבות לקוחות הופכים להיות מוגבלים לאו דווקא בגלל בעיות כספיות ללא פיתרון אלא בגלל חוסר עירנות – מספיק שלקוח עסקי שרושם עשרות צ׳קים ביום ישכח שהוא על קצה המסגרת, והוא יכול להפוך למוגבל.

ברגע שישנה הגבלה, נחסמות בפני הלקוח כל האפשרויות של אשראי בנקאי, מה שכולל כרטיסי אשראי, צ׳קים, אוברדראפט, הלוואות ועוד.

הלוואות למוגבלים ללא נכס

ישנה אפשרות לקבל אשראי בעת הגבלת חשבון מגופים חוץ בנקאיים שונים. בזמן שהגופים הגדולים כמו חברות האשראי והביטוח דורשות ביטחונות בדומה לבנקים (ואף הוכחת בעלות על נכס לעיתים), ישנן חברות קטנות יותר שמספקות הלוואות למוגבלים ללא נכס בזמינות גבוהה. אשראי בחברות אלו ניתן בפריסה נוחה ובריבית גבוהה יותר, שבאה לפצות על הסיכון בהלוואה.

אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה עומדים כאן לרשותך ומוכנים לענות על כל השאלות ללא כל עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי.