הלוואות למוגבלים ללא חשבון בנק


בחורה מחפשת אפשרות להלוואה מהירה

הגבלת חשבון בנקאי הינו מצב אשר נגרם לאחר שהלקוח לא עומד בהתחייבויות הכספיות שלו ומנהל את חשבון הצ׳קים שלו בצורה לא אחראית. חשבון הופך למוגבל לאחר שבתוך שנה אחת חוזרים עשרה צ׳קים בגלל סיבה של חוסר כיסוי מספק.

ההגבלה הינה בתוקף לשנה אחת בלבד, אך גם לאחר מכן הלקוח נשאר תחת מעקב בנקאי. במידה והדבר חוזר שוב, הלקוח הופך ללקוח מוגבל חמור, וכך כל חשבונותיו בבנקים יהיו מוגבלים.

סגירת חשבון ללקוחות מוגבלים

הגבלה בנקאית פירושה סירוב של הבנק לתת אשראי לאותו לקוח. זה כולל מתן צ׳קים, כניסה למינוס /לאוברדראפט, מתן כרטיסי אשראי ועוד. ייתכן מצב שבו חשבון הבנק הופך למוגבל, אך הלקוח נמצא באוברדראפט עמוק ואינו יכול לסגור אותו באופן מיידי.

במצב כזה, הבנק בדרך כלל לא ירצה לקחת סיכון ויכול לסגור את החשבון ללקוח המוגבל. הדבר גורם לבעיות משמעותיות במיוחד ללקוחות אלו, מכיוון שאין להם גישה לשירותים הבנקאיים והם כמובן עדיין לא מסוגלים לגייס אשראי.

הלוואות למוגבלים ללא חשבון בנק

כיום ישנה אפשרות לקבל הלוואות למוגבלים ללא חשבון בנק דרך גופים חוץ בנקאיים שונים. גופים אלו יכולים להיות חברות ביטוח או בתי השקעות וגם חברות פרטיות קטנות יותר.

הקריטריונים שלפיהם נקבע אישור מתן האשראי הם אחרים לגמרי מהבנקים, כך שהסיכוי לקבל הלוואה ללקוח מוגבל ללא חשבון בנק הוא גדול. בנוסף, יש לציין כי הריבית עבור ההלוואה תהיה גבוהה מהבנקים, זאת כדי לפצות על הסיכון של הגוף הלווה. עם זאת, לעיתים זאת האופציה הטובה ביותר עבור הלווים המוגבלים ללא חשבון בנק.

אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה עומדים כאן לשירותך ומוכנים לספק כל אינפורמציה בנוגע להלוואות למוגבלים ללא חשבון בנק. השאר את פרטיך האישיים באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.