הלוואות למוגבלים חמורים


כסף שהתקבל בהלוואה

הבנקים בישראל לא מעניקים אשראי לכל מי שמבקש, ולמעשה בפרקטיקה הבנקאית קיימות קטגוריות של לקוחות בעייתיים שאינם זכאים לאשראי בשום מקרה – לקוחות מוגבלים ומוגבלים חמורים.

כיצד הופכים להיות לקוחות מוגבלים חמורים בבנק?

כאשר בחשבון בנקאי מסוים חוזרים עשרה צ'קים בתקופה של שנה אחת, החשבון הופך להיות מוגבל. הלקוח עדיין יכול לפתוח חשבונות בבנקים אחרים ולבקש אשראי ממקומות אלו, אך בחשבון מסוים זה אין באפשרותו לקבל צ'קים, מסגרת חובה או כרטיסי אשראי. מצב זה הוא בעייתי במיוחד ללקוחות עסקיים שזקוקים לאשראי כדי לתפעל את העסק בצורה שוטפת.

תקופת המוגבלות של החשבון נמשכת כשנה אחת ולאחריה ישנה מעין תקופת מבחן. אם במהלך שלוש שנים לאחר סיום ההגבלה על החשבון, נוצרים התנאים להגבלה נוספת, הרי הפעם הוא יהיה מוגבל חמור. במקרה כזה, הלקוח יחשב כמוגבל בכל החשבונות הקיימים והחדשים שלו, ובנוסף לכך, גם השותפים שלו לחשבון יהיו מוגבלים בחשבונות אלו. בנוסף לכך, לא ניתן לעשות שינויים בבעלות החשבונות ובכך להקל על השותפים, אך השותפים כן יכולים לפתוח חשבונות נפרדים שלא יהיו מוגבלים.

קבלת הלוואות למוגבלים חמורים

כאמור, הגבלת חשבונות בנקאיים יכולה לפגוע בצורה משמעותית באנשים שזקוקים לאשראי בצורה שוטפת, כגון בעלי עסקים. כמו כן, לא תמיד מדובר בלקוחות בעייתיים, אלא לעיתים אלו פשוט אנשים שנקלעו לבעיה כספית תוך זמן קצר. יש באפשרותם לפנות לגופים חוץ בנקאיים ולבקש אשראי עסקי לצורך תפעול העסק (או הוצאות אחרות במקרה של לקוחות פרטיים).

התנאים של ההלוואות החוץ בנקאיות הינם גמישים יותר, מה שמגדיל את הסיכויים לקבל אישור לאשראי. עם זאת, עלות ההלוואות תהיה יקרה יותר, מה שיתבטא בריבית גבוהה מהבנק ובעמלות שונות שאינן קיימות בגופים הבנקאיים. כל אלו באים לפצות את החברות החוץ בנקאיות על הסיכון הגבוה שהן לוקחות בנתינת הלוואות למוגבלים מיוחדים.

אנו בפורטל ההלוואות רק תבקש עובדים עם גופים חוץ בנקאיים רבים שעוסקים במתן הלוואות למוגבלים חמורים ונשמח להמליץ לך על האפשרות המשתלמת ביותר עבורך. במידה ואתה מעוניין לקבל אינפורמציה נוספת, השאר את פרטיך האישיים באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.