הלוואות למוגבלים ומעוקלים


הלוואת לעורכי דין

במציאות הכלכלית של היום, כמעט כל אדם יכול למצוא את עצמו בקשיים כספיים בשלב מסוים בחייו וכתוצאה מכך להיתקל בבעיות מול הבנק. לפי החוקי מדינת ישראל, כאשר בחשבון בנק מסוים חוזרים 10 צ'קים למשך תקופה של שנה, החשבון הופך למוגבל וישנן סנקציות רבות שמתייחסות ללקוח אישית, גם באותו הבנק וגם בבנקים האחרים. בנוסף לכך, במידה ואדם צובר חובות לרשויות, ישנה אפשרות שחשבון הבנק שלו יעוקל וכספים המתקבלים בחשבון יופנו לתשלום החוב.

סנקציות של אשראי לחשבונות מוגבלים

במידה והלקוח הוא עסקי ועושה שימוש נרחב בצ'קים, סיטואציה בה ישנו חוסר נזילות למשך זמן קצר מאד יכולה לגרום להגבלת חשבון מהירה תוך מספר ימים.

אחת מן ההגבלות המשמעותיות החלות על לקוח כזה (כמו גם על לקוח שחשבונו מעוקל בגלל חובות) היא, שכעת הוא אינו יכול לקבל אשראי מהבנק אלא לשלם אך ורק ביתרת הזכות שקיימת בחשבון שלו. מכיוון שההגבלה נמשכת שנה שלמה, בעל עסק הזקוק לנזילות ואשראי באופן שוטף יכול אף להגיע לפשיטת רגל ולסגור את העסק. כדי להימנע מכך, יש לו אפשרות לקבל הלוואות למוגבלים ומעוקלים.

הלוואות למוגבלים ומעוקלים

כדי לקבל הלוואה בזמן עיקול או הגבלת חשבון, הלקוח צריך לצאת מהמסגרת הבנקאית ולפנות לכיוון של הלוואות חוץ בנקאיות, בין אם זה בחברות הביטוח הגדולות או גופים פיננסיים פרטיים אחרים.

יש לציין, כי האשראי החוץ בנקאי בדרך כלל יקר יותר והריביות גבוהות ממה שניתן להשיג בבנק. זאת מכיוון שישנו סיכון גבוה באופן משמעותי שההלוואה לא תוחזר והמלווים מעוניינים לפצות את עצמם על סיכון זה. עם זאת, האישור של קבלת הלוואה חוץ בנקאית עשוי להיות פשוט יותר והסיכויים לקבלת האשראי הם גבוהים הרבה יותר.

לקוחות עם חשבונות מוגבלים ומעוקלים יכולים להשתמש בהלוואות למוגבלים ומעוקלים כדי לעבור את תקופת ההגבלה ולאחר מכן לבדוק את האפשרויות העומדות לפניהם.

אנו בפורטל ההלוואות רק תבקש נשמח להמליץ לך על אפשרויות שונות להלוואות למוגבלים ומעוקלים ללא שום עלות או התחייבות. במידה ואתה מעוניין לקבל אינפורמציה נוספת, השאר את הפרטים שלך באתר ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.