הלוואות למוגבלים ולמקבלי ביטוח לאומי


כסף של הלוואות

קבלת אשראי בנקאי הפכה להיות למשימה מסובכת יותר בשנים האחרונות בעקבות המשבר הכלכלי העולמי והקשחת הרגולציה של בנק ישראל על הבנקים המסחריים. כתוצאה מכך, ישנם אנשים רבים שלא מסוגלים לקבל הלוואה מהבנק למרות שהם נמצאים במצב כלכלי קשה. זה נוגע בין השאר למקבלי ביטוח לאומי, כאשר הקצבאות המתקבלות לא מספיקות מצד אחד למחיה בכבוד, אך מצד שני לא הן גם לא יכולות להוות ביטחונות כנגד אשראי בנקאי נוסף.

חשבונות מוגבלים ללקוחות עסקיים

אוכלוסייה נוספת שאין באפשרותה לקבל הלוואות מהבנק היא בעלי החשבונות המוגבלים. כידוע, חשבון הופך להיות מוגבל לאחר שחוזרים עשרה צ'קים תוך שנה אחת – מצב אינו נדיר בחשבונות עסקיים, לדוגמא. כאשר הלקוח הוא מוגבל, אין באפשרותו לקבל אשראי בנקאי כלל והוא צריך להסתמך אך ורק על יתרת הזכות שלו.

יש לציין, כי במקרים של בעלי עסקים שהופכים להיות מוגבלים, נזילות ואשראי בנקאי יכולים להיות קריטיים לתפעול השוטף של העסק. מכיוון שהגבלת חשבון נמשכת שנה שלמה, ישנה סכנה אמתית לאבדן העסק ופשיטת רגל.

הלוואות למוגבלים ולמקבלי ביטוח לאומי

ישנן בכל זאת מספר אפשרויות לקבל הלוואות לאנשים במצב כזה, אך לצורך כך יש צורך לפנות לגופים חוץ בנקאיים. מכיוון שגופים אלו הם פרטיים ואינם נמצאים תחת זכוכית מגדלת של הרגולטורים, יש באפשרותם להתגמש ולהציע בכל זאת הלוואות למוגבלים ומקבלי ביטוח לאומי. לפיכך, הסיכויים של לווים פוטנציאליים בבקשת אשראי מגופים חוץ בנקאיים הם טובים הרבה יותר.

יש לציין, כי הגופים החוץ בנקאיים אמנם מוכנים לקבל על עצמם את הסיכונים שבאים עם יחד עם הלוואות אלו, אך הם אינם עושים את זה מטוב לב. למעשה, הריביות של הלוואות למוגבלים ומקבלי ביטוח לאומי יהיו לרוב גבוהות יותר וייתכן שישולבו גם עמלות שמייקרות את האשראי עוד יותר. הרווחים מהריביות והעמלות מאפשרות למלווים החוץ בנקאיים לפצות את עצמם על הסיכון הגדול שהם לוקחים על כך שהלוואה לא תוחזר ולנהל עסק רווחי.

במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף על הלוואות למוגבלים ולמקבלי ביטוח לאומי, אנו בפורטל ההלוואות רק תבקש עומדים כאן לרשותך. השאר את פרטיך באתר והנציגים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.