הלוואות למוגבלים בפתח תקווה


מחשבון לחישוב ריבית על הלוואה

הבנקים לא ממהרים לאשר הלוואות למוגבלים בחשבון. ברגע שהבנק מקטלג לקוח כלשהוא כבעייתי, הוא בדרך כלל לא יאשר מתן הלוואה, ולא תהיה ברירה אלא לפנות למקורות מימון חיצוניים. הבנק סירב להלוואה שלך? זו איננה סוף הדרך. בדוק זכאותך להלוואה לכל מטרה באמצעות פורטל רק תבקש, ואולי תזכה למימון מהיר ויעיל עוד היום.

הלוואות למוגבלים בפתח תקווה

כאשר חשבון הבנק הופך לחשבון מוגבל, הדבר עלול להקשות מאוד הן על בעלי עסקים קטנים שזקוקים למימון באופן שוטף על מנת להחזיק את העסק, והן על משפחות שצריכות להמשיך ולממן את הוצאות המחייה שלהן. בנוסף, יש לציין שהעניין יכול להמשך תקופה ארוכה למדי, עד שהבנק ורק הבנק יראה לנכון לסיים אותה.

מהי הלוואה למוגבלים?

היום קיימות דרכים נוספות לקבל הלוואה על אף המוגבלות בבנק, באמצעות  הלוואות חוץ בנקאיות. הלוואות מסוג זה הן אמנם גמישות יותר מבחינת אישורן, אך יש לזכור שהריבית תהיה גבוהה יותר, וזאת משום שמקורות המימון החוץ בנקאיים לוקחים על עצמם סיכון לא מבוטל כאשר מדובר במוגבלים בבנק. בנוסף, מתן ההלוואה עשוי להיות מותנת בכך שיהיה למוגבל לפחות ערב אחד או שלמוגבל שיהיה לו נכס בבעלותו עם משכנתא של עד 50% מערך הנכס

רק תבקש – הלוואות לכל מטרה

אנו בפורטל רק תבקש נשמח למצוא לך הלוואה המותאמת למצבך. כל שעליך לעשות כעת זה למלא את הפרטים שלך כאן בטופס הקצר, ולקבל את כל המידע על מסלולי הלוואות וההבדלים בין ההלוואות השונות של מקורות המימון שלנו, הריביות ותנאי ההחזר, ולבדוק זכאות במהירות, בקלות ובלי לזוז מהבית!