הלוואות למוגבלים בעבר


ידיים סופרות כסף שהגיע מהלוואה למוגבלים בעבר

לקוחות ישראלים אשר מנהלים את החשבונות שלהם באחד הבנקים המסחריים, מחויבים כמובן לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלהם, שהן להישאר במסגרת האשראי, לשלם את תשלומי הריבית, לא לפזר צ'קים ללא כיסוי ועוד. בתמורה יכול הבנק להעניק להם קו אשראי גדול יותר, הלוואות בתנאים משתלמים יותר וגם הטבות שונות בעמלות וריבית.

כאשר אדם ספציפי איננו מבצע את חלקו בעסקה, הוא חושף את עצמו לסנקציות מצד הבנק והיכולת שלו לגייס אשראי נפגעת בצורה משמעותית. כך, למשל, במידה ולקוח בנקאי מסוים רושם יותר מעשרה צ'קים ללא כיסוי תוך תקופה קצרה, הרי שחשבונו יכול להפוך למוגבל והוא לא יוכל ליטול הלוואות בנקאיות, להיכנס לאוברדרפט ולהשתמש בכרטיסי אשראי. תקופת ההגבלה נמשכת לאורך תקופה של שנה והופכת את ההתנהלות הפיננסית למורכבת למדי.

מסלולי הלוואות למוגבלים בעבר

חשוב לציין כי גם כאשר מסתיימת תקופת ההגבלה על חשבון בנק ספציפי, הלקוח הבנקאי כבר מסומן כבעייתי מבחינת הגופים הפיננסיים ולכן לא מן הנמנע כי הוא יתקשה לקבל הלוואות בעתיד. יתרה מכך, אם אותו אדם ממשיך עם התנהלות כלכלית לא מסודרת, הרי שהוא יכול להפוך למצוא את עצמו תחת סטטוס מוגבל חמור, כאשר הסנקציות יהיו כבר על כל חשבונותיו הקיימים בבנקים הישראלים.

עם זאת, כיום קיימת אפשרות ללקוחות עם עבר אשראי בעייתי בכל זאת לקבל הלוואות. הדבר נעשה בעיקר בפנייה לגופים חוץ בנקאיים שונים. חברות פרטיות אלו, שאינן נתונות לפיקוח הדוק מצד הרגולטורים, פחות נוקשות מבחינת הקריטריונים של הלווים הפוטנציאליים ועל כן יכולות להציע להם מגוון רחב של מסלולי אשראי זמין.

החיסרון של נטילת אשראי מגופים חוץ בנקאיים בא לידי ביטוי בעיקר בעלויות הריבית הגבוהות יותר. אבל מנגד, פעמים רבות, הסיכויים לקבל את הסכומים הדרושים כאשראי הם גדולים הרבה יותר (גם עבור לקוחות שכבר קיבלו סירוב מהבנק). כך או כך, כדי להימנע מתשלומי עמלות מופרזות, מומלץ כמובן לעשות סקר שוק יסודי ולהתייעץ עם מומחים בתחום.

מחפש מידע נוסף על הלוואות למוגבלים? היכנס למאמרים הבאים

הלוואות גישור למוגבלים

מוגבל

במידה ואתה מעוניין לקבל הלוואות למוגבלים לשעבר בזמן הקרוב, אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לגופים מקצועיים בתחום. מלא את הטופס עם פרטי ההתקשרות שלך באתר ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.