הלוואות למוגבלים בירושלים


יד של אשה לוחצת על מחשבון

חשבון מוגבל אולי לא יכול לזכות בהלוואה בנקאית, אך אין זה אומר שאין היום מקורות מימון חיצונים שלא ישמחו לאשר הלוואה בריבית החזר גבוהה יותר. יש לך הגבלה על החשבון בבנק ואתה עדיין זקוק לכסף כדי לכסות חובות או את הוצאות המחייה השוטפות? בוא לבדוק זכאותך למתן הלוואה באמצעות פורטל רק תבקש!

על מוגבלות בחשבון הבנק

מוגבלות בבנק נגרמת בדרך כלל בעקבות מצוקה כלכלית שבעל החשבון נכנס אליה, אשר גוררת בין היתר לסירובם של צ'קים שנמשכו על שם החשבון. המוגבלות ניתנת על ידי הבנק לראשונה באמצעות התראה, כאשר אחריה יש אפשרות להגיש ערעור על החלטת הבנק להגדיר את החשבון כמוגבל, ובכך לעכב מעט הוצאה לפועל של החלטה זו.

תופעת לואי בעייתית שתתעורר עם הפיכת החשבון למוגבל היא קושי לקבל הלוואות בנקאיות. כלומר, אם חשבונך הפך לחשבון מוגבל, הסיכויים שהבנק יאשר לך הלוואה הם קלושים. מה עושים במקרה שכזה? פונים למקורות מימון חיצוניים לבנק, אשר יבדקו האם הם יכולים לאשר לך מימון לכל מטרה, בין אם עסקית ובין אם פרטית, בתוספת סיכון כספית.

הלוואות למוגבלים בירושלים – יש חיה כזו

היום ישנן אפשרויות נוספות לקבל הלוואה, שלא דרך הבנק. החיסרון הברור בהלוואות מסוג זה הוא כמובן הריבית הגבוהה שתהיה כרוכה בהחזר, וזאת משום שאותה חברה שתעניק את ההלוואה תרצה לכסות את עצמה עד כמה שניתן. יחד עם זאת, ניתן להתמקח לעיתים על תנאי ההחזר ופריסת התשלומים כדי שההחזר יתבצע באופן נוח וגמיש יותר. יש לציין כי על מנת לקבל הלוואה למוגבלים יש להמציא לפחות ערב אחד או שללווה יהיה נכס בבעלותו עם משכנתא של מקסימום 50% מערכו של הנכס.

מעוניין בהלוואה למוגבלים באזור ירושלים? פורטל רק תבקש רוצה לעזור לך למצוא אותה. מלא מספר פרטי התקשרות, וקבל נתונים אודות מסלולי הלוואה שונים והיתרונות והחסרונות של כל אחד, עוד היום ובחינם!