הלוואות למוגבלים בחשבון


מחשבון לחישוב ריבית על הלוואה

לעתים מסוימות, כאשר לקוח בנקאי נכנס לקשיים כספיים, יש אפשרות שהוא יגיע למצב של הגבלת חשבון. מצב זה מתרחש כאשר ישנן חריגות חוזרות ונשנות בחשבון הצ׳קים שלו – אם יותר מעשרה צ׳קים לא כובדו על ידו תוך תקופה של שנה, החשבון יוגבל.

הגבלת חשבון במה זה מתבטא?

ההשלכות של הגבלת חשבון הן מחנק אשראי שיכול לגרום לפשיטת רגל של לקוח עסקי ולגרום לקשיי התנהלות יומיומיים משמעותיים אצל הלקוחות הפרטיים. הבנק בעצם חוסם את הלקוח מקבלת כל אשראי בנקאי, בין אם זה צ׳קים, כרטיסי אשראי, הלוואות ואוברדראפט.

הלוואות למוגבלים בחשבון הבנק

במהלך שנת ההגבלה, יכולים להיווצר מצבים רבים בהם הלקוח המוגבל זקוק לאשראי, בין אם זה פעילות שוטפת של העסק (רכישת ציוד, חובות לספקים, משכורות ועוד) או רכישות משמעותיות והוצאות פתאומיות של לקוחות פרטיים (אירועים בריאותיים, החזר חובות, קניית מוצרי חשמל ועוד).

מכיוון שלקוחות אלו אינם יכולים לגשת לבנק ולבקש אשראי, יש להם אופציה לפנות אל הגופים החוץ בנקאיים וליטול הלוואות למוגבלים בחשבון ממקורות אלו. אמנם הריבית של אשראי בגופים אלו היא גבוהה יותר מזו הבנקאית, אך ישנה אפשרות ריאלית לקבלת הסכום הדרוש.

ברוב המקרים, החברות החוץ בנקאיות לא ירצו לדעת על הגבלות החשבון שלכם וכל מה שיעניין אותם, זה המצב הפיננסי השוטף שלכם. מכיוון שישנם הרבה מאד מקרים בהם לקוחות הופכים להיות מוגבלים בגלל חוסר עירנות ולא בגלל חוסר הון משמעותי, יש סיכוי טוב לקבל אשראי בתנאים טובים למדי.

במידה ואתה מתעניין בנושא של הלוואות למוגבלים בחשבון, פנה אלינו כבר היום. אנו באתר רק תבקש הלוואות לכל מטרה נשמח לענות על כל השאלות שלך. ציין את הדרכים בהם ניתן להתקשר איתך בעמוד זה והנציגים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.