הלוואות למוגבלים בחיפה


אדם סופר כסף שקיבל כהלוואה למוגבל

אף אדם איננו חסין מהיקלעות למצבים פיננסיים לא נעימים, בין אם זה בשל פיטורים מהעבודה, הוצאות גבוהות ופתאומיות, פשיטת רגל של העסק, בעיות משפטיות ועוד. בסיטואציה כזאת, במידה ולקוח בנקאי איננו עומד בהתחייבויות הכספיות שלו לאורך זמן, הבנק יכול להטיל עליו סנקציות ולהפוך את חשבונו לחשבון מוגבל.

לעיתים לקוחות אף הופכים למוגבלים חמורים והסנקציות הופכות לכלליות, באופן גורף, מצד כל הבנקים בישראל. סטטוס ההגבלה הבנקאית נמשך לאורך שנה שלמה, כאשר במהלך התקופה הלקוח איננו יכול לעשות שימוש בכרטיסי אשראי ופנקסי צ'קים ולא יכול לקבל הלוואות בנקאיות מכל סוג.

מסלולי הלוואות למוגבלים בחיפה

לא קשה לראות כי ההתנהלות הפיננסית ביומיום הופכת להיות מורכבת הרבה יותר תחת סטטוס מוגבל בבנק. הדבר אף מסובך עוד יותר לאנשים תחת עול של חובות והוצאות חודשיות גבוהות. אולם גם לקוחות מוגבלים במצב זה יכולים למצוא פתרון ולאתר הלוואות זמינות בגופים החוץ בנקאיים.

הלוואות למוגבלים בחיפה מוצעות בדרך כלל בחברות הפרטיות שעוסקות במתן אשראי לטווח קצר ובסכומים הנמוכים יותר. מכיוון שהחברות האלו אינן ניתנות לפיקוח הדוק מצד הרגולטורים, יש באפשרותן להיות גמישות יותר מבחינת המסלולים ואף להעניק אשראי ללקוחות שקיבלו סירוב מהבנקים או מחברות חוץ בנקאיות גדולות יותר. המסמכים הדרושים ממבקשי האשראי הם בדרך כלל בסיסיים ביותר – תעודה מזהה, תלושי משכורת אחרונים ותדפיסי חשבון הבנק.

יש לציין כי הריבית על הלוואות למוגבלים תהיה בדרך כלל גבוהה יותר לעומת מסלולי אשראי אחרים, וזאת כדי לפצות על סיכוני האשראי של הלקוח. עם זאת, ניתן לפרוע את ההלוואה בצורה מוקדמת ולחסוך חלק מהעלויות בעתיד.

מסלולי הלוואות חוץ בנקאיות מותאמים לצרכיך

הלוואות חוץ בנקאיות בצ'קים

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

במידה ואתה זקוק לאשראי באזור חיפה, אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לכל מטרה יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.