הלוואות למוגבלים בבנק בהוראת קבע


כסף שהתקבל על ידי הלוואה

כולנו מכירים את המקרים שבהם אנו עומדים בפני הוצאה שגבוהה מהתקציב שלנו ואנו נאלצים לקחת הלוואה. הלוואות הן פתרון שכיח לבעיות תקציביות, אם בתחום הפרטי של ניהול תקציב המשפחה ואם בתחום העסקי. הלוואות רבות מוצעות ללקוחות הבנקים וניתנות למטרות שונות כמו: רכישת בית, קניית רכב, מימון של אירוע (חתונה, בר מצווה ועוד), מימון לימודים, טיול לחו"ל ועוד.

אז אמנם הלוואות הן עסק מאוד נפוץ, אך אנשים רבים מגיעים למצב שהם מוגבלים בבנק וכאשר הם פונים לבנק בבקשת הלוואה, בתקווה שהלוואה זו תסייע להם לשמור על ניהול תקציב נכון, הם מגלים כי הבנק אינו מוכן להעמיד לרשותם הלוואות, בגלל החשבון המוגבל.

מהו חשבון מוגבל בבנק?

הגבלה של חשבון בנק יכולה להיעשות בשל מספר סיבות מרכזיות: בגלל צ'קים ששילמתם באמצעותם והם חזרו (אין כיסוי מספיק בבנק), בגלל אי עמידה בפירעון הלוואות קודמות שקיבלתם מהבנק, בגלל אי עמידה בהוראת קבע או בגלל שפתחו לכם תיק בהוצאה לפועל. להיות מוגבל בחשבון הבנק יכול לקרות לכל אחד, זה לא נעים וזה בטח מתסכל שאתם זקוקים להלוואה דחופה והבנק מפנה לכם עורף. אך כדאי שתדעו, שגם בעבורכם יש פתרונות פיננסיים.

הלוואות למוגבלים בבנק בהוראת קבע

בעוד שבעבר הבנקים היו הגוף הפיננסי היחיד שהיה רשאי להציע הלוואות ללקוחותיו, כיום ישנן אפשרויות נוספות. חברות וגופים פיננסיים, חוץ בנקאיים, המציעים הלוואות בתנאים שונים מהבנק ואף מציעים הלוואות לכאלה שחשבונם בבנק מוגבל. אמנם התנאים להלוואה למוגבלים בבנק הם קשוחים, אך הלוואה זו היא פתרון פיננסי זמין לאלה שאין להם שום אפשרות אחרת.

הלוואות לזוגות צעירים

זוגות בתחילת דרכם, שרק התחתנו או נשואים במשך שנים ספורות וטרם חסכו את ההון העצמי הנדרש להוצאה מסיבית, עלולים להגיע למצב שהם מוגבלים בחשבונם. זאת מסיבות שונות, כמו פיזור צ'קים שאין להם כיסוי או הוצאות שהן מעבר להכנסות שלהן המובילות ל"מינוס" קבוע בחשבון העו"ש. מאוד מומלץ שלא לטמון את הראש בחול ולקוות שהמצב יעבור מאליו, אלא לקחת הלוואה בתנאים נוחים לזוגות צעירים.

למידע חשוב נוסף קראו את המאמרים הבאים

הלוואות גישור למוגבלים

הלוואות למוגבלים ללא חשבון בנק

הגעתם למצב שחשבונכם הוגבל ואתם זקוקים להלוואה? בפורטל רק תבקש אתם מוזמנים להשאיר פרטים והצוות הפיננסי יבדוק מהן האפשרויות שעומדות בפניכם, ללא כל התחייבות מצדכם. רוצים לקבל מידע נוסף על הלוואות למוגבלים? השאירו פרטים באמצעות הנציגה הווירטואלית או הטופס בעמודי הפורטל.